نحوه بازی مدرن وارفار 3 روی کامپیوتر : کمپین Early Access

چگونه می توان کمپین Modern Warfare 3 Early Access را روی کامپیوتر بازی کرد؟

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به اینکه چگونه می توانید کمپین Early Access مدرن وارفار 3 روی کامپیوتر را یک هفته زودتر بازی کنید.

طبق نقشه راه رسمی Call of Duty برای سال 2023، کمپین MW3 در 10 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۹ آبان) منتشر خواهد شد. بازیکنان با دسترسی زودهنگام می توانند حالت Campaign را یک هفته قبل از راه اندازی رسمی آن، از 2 نوامبر 2023، بازی کنند. دسترسی ویژه شامل حالت داستان کامل خواهد بود و گیمرها می توانند از ابتدا تا انتها بدون از دست دادن چیزی بازی کنند.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

تا کنون، کمپین MW3 امیدوارکننده به نظر می رسد. با ماموریت های Open Combat و بازگشت شخصیت شرور نمادین Makarov، عنوان آینده طرفداران را هیجان زده کرده است. اگرچه در حال حاضر نقشه دقیق آن مشخص نیست، اما به طور قطع می توان گفت که نیروهای ماکاروف با گروه ضربت 141 درگیر خواهند شد.

نیازی به گفتن نیست که طرفداران – تازه واردها و کهنه کارها – از دیدن نحوه روایت داستان هیجان زده هستند.

مقالات مرتبط »    نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل در آپدیت چهارمین سالگرد

راهنمای اجرای دسترسی زودهنگام کمپین مدرن وارفار 3 روی کامپیوتر

بازیکنان رایانه شخصی می توانند با پیش خرید بازی، حقوق دسترسی اولیه Modern Warfare 3 Campaign را دریافت کنند. با این حال، در اینجا شایان ذکر است که این سفارش‌ها باید فقط دیجیتالی باشند، به این معنی که فقط طرفدارانی که عنوان را در Battle.net و Steam پیش‌سفارش می‌کنند، می‌توانند حالت داستانی را یک هفته زودتر بازی کنند.

معمولاً به محض اینکه Early Access در 2 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۱۱ آبان) فعال شد، هم Steam و هم Battle.net باید آن را به صورت خودکار برای شما دانلود کنند. در صورتی که اینطور نباشد، بسته به پلتفرم، در اینجا نحوه اجرای زودهنگام آن آورده شده است:

Steam

 • Steam را راه اندازی کنید.
 • به کتابخانه بروید
 • روی Call of Duty کلیک راست کنید.
 • به Properties بروید.
 • به DLC بروید.
 • از لیست، کمپین Modern Warfare 3 را علامت بزنید.
 • Steam را مجدداً راه اندازی کنید و دانلود باید شروع شود.

Battle.net

 • Battle.net را راه اندازی کنید.
 • به تب Call of Duty بروید.
 • روی چرخ دنده نزدیک دکمه پخش کلیک کنید.
 • Check for Updates را انتخاب کنید.

با انجام این کار بررسی آپدیت ها انجام می شود و بازی برای شما آپدیت می شود. پس از تکمیل به‌روزرسانی، عنوان را اجرا کنید و به بخش Modern Warfare 3 در خود COD HQ بروید. اکنون فقط Campaign را انتخاب کنید تا وارد بازی شوید.

این تمام چیزی است که باید در مورد بازی مدرن وارفار 3 روی کامپیوتر (کمپین Early Access) بدانید. این هفته به بازیکنان امکان دسترسی کامل به کمپین را می‌دهد، اما حالت‌هایی مانند Multiplayer و Zombies فقط در 10 نوامبر 2023 فعال می‌شوند.

تا آن زمان، می‌توانید با رویداد Modern Warfare 2 و The Haunting در Warzone 2 هماهنگ شوید. در حال حاضر بر روی رایانه های شخصی ویندوز (از طریق Battle.net و Steam)، Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس است.

 

نوشته قبلی

بهترین لود اوت متا برای وارزون 2 در رویداد The Haunting

نوشته بعدی

5 بهترین اپتیک حرارتی وارزون 2 برای استفاده در رویداد The Haunting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید