5 بهترین اپتیک حرارتی وارزون 2 برای استفاده در رویداد The Haunting

پنج بهترین thermal optics برای استفاده در رویداد The Haunting در Warzone 2

این مقاله 5 اپتیک حرارتی وارزون 2 را که می توان در رویداد The Haunting Warzone 2 مورد استفاده قرار داد برجسته می کند.

Call of Duty Warzone 2 با رویداد The Haunting پخش می شود. جایی که بازیکنان می توانند نقشه ها و حالت های بازی با مضمون هالووین را در کنار شکار بازیکنان دشمن و هیولاهای غیرمعمول تجربه کنند. المزره و وندل تغییرات قابل توجهی را دریافت کرده اند و تغییر کامل یافته اند که اکنون میدان نبرد را تاریک تر می کند و شناسایی و ردیابی اپراتورهای دشمن را در حین درگیری با اسلحه دشوار می کند.

وقتی یک گیمر سی پی کالاف دیوتی موبایل را از سایت‌ های قابل اعتمادی مانند گیفت ارزان می‌خرد، می‌تواند به‌طور تصادفی از چرخ یا همان گردونه شانس استفاده کند و تجهیزات نظامی دریافت کند.

خوشبختانه Warzone 2 محدوده های حرارتی مختلفی را ارائه می دهد که تقریباً با تمام سلاح ها از طریق سیستم اسلحه ساز قابل استفاده است. برخی از این ها می توانند به عنوان ابزاری عالی برای چنگک زدن در مسابقات پرکشش و کسب پیروزی های متوالی در مسابقات عمل کنند. با این حال، برخی از اپتیک های حرارتی بهتر از سایرین عمل می کنند و به بهبود تجربه کلی بازی کمک می کنند.

مقالات مرتبط »     بهترین لود اوت متا برای وارزون 2 در رویداد The Haunting

توجه داشته باشید:
لیست این 5 اپتیک حرارتی وارزون 2 صرفاً بر اساس نظر نویسنده است. انتخاب ها ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

کدام اپتیک حرارتی وارزون 2 برای استفاده در رویداد The Haunting بهتر است؟

در اینجا لیستی از برخی از اپتیک حرارتی وارزون 2 وجود دارد که پایگاه پخش می تواند از آنها برای استفاده حداکثری از رویداد جدید The Haunting استفاده کند.

1) Teplo-OP3 Scope

محدوده حرارتی Teplo-OP3 به راحتی یکی از بهترین های لیست 5 اپتیک حرارتی وارزون 2 برای استفاده در حالت های بازی رویداد The Haunting است. درخشش کوچکی دارد اما زوم واضح 5.0 برابری را برای شناسایی و ردیابی بازیکنان ارائه می دهد. جلوه دید در شب اپتیک سبز است و می تواند علائم گرما را حتی در هرج و مرج ترین شرایط ردیابی کند. با عملکرد خوب در مناطق تاریک تر نقشه، در درجه اول باید با تفنگ های تک تیرانداز مانند MCPR 300 استفاده شود.

2) SZ Holotherm

SZ Holotherm یک محدوده حرارتی ساده است و فاقد هرگونه بزرگنمایی است. با این حال، به دلیل برجستگی زرد رنگی که می تواند اهداف را در تاریکی و از میان دود شناسایی کند، برای نبردهای نزدیک و میان برد مناسب است. تجربه بصری این محدوده منحصر به فرد است اما می تواند به سرعت دیدگاه بازیکنان را درهم بریزد.

علاوه بر این، بازیکنان می توانند دید حرارتی را به میل خود روشن یا خاموش کنند، که آن را برای سلاح های خودکار ایده آل می کند.

3) Thermo-Optic X9

ترمو-اپتیک X9

برای تفنگ های تهاجمی عالی است زیرا دارای بزرگنمایی 5.5 برابر در کنار گزینه روشن یا خاموش کردن کل واحد حرارتی است. با این حال، بازیکنان ممکن است برای کنترل عقب نشینی خود مشکل داشته باشند زیرا دود پوزه گاهی اوقات می تواند در شناسایی حرارتی اختلال ایجاد کند. همچنین بر سرعت حرکت کلی تأثیر می گذارد.

4) Teplo Clear Shot

The Teplo Clear Shot یکی دیگر از گزینه های رقابتی است که می توان از آن برای درگیری های دوربرد استفاده کرد. این دوربین دارای بزرگنمایی 5.0 برابری در کنار انتخاب اپتیک دوگانه است که برای بازیکنانی که به دنبال عکس‌برداری سریع از هد شات‌های میان برد هستند، یک منظره ساده را در بر می‌گیرد. اپتیک دارای نمای سبز آشنای دید در شب با شناسایی حرارتی است.

زوم محدود ردیابی و محاسبه ریزش گلوله را آسان‌تر می‌کند، که می‌تواند در درگیری‌های اسلحه بسیار مهم باشد.

5) Drexsom Prime-90

Drexom Prime-90 یک اپتیک منحصر به فرد است. زیرا نمای بنفش رنگ با شناسایی حرارتی روشن را ارائه می دهد. این به بازیکنان این امکان را می دهد که به درستی بین اپراتورهای دشمن در تاریکی تشخیص دهند و می تواند در فرود شلیک های مرگبار برای ایمن کردن قتل ها بسیار مهم باشد. علیرغم ماهیت بسیار مؤثر میدان، بزرگنمایی آن استفاده از تفنگ های تهاجمی را که دارای ضربات پس زدگی بالا هستند دشوار می کند.

 

یک محدوده حرارتی می تواند عامل برنده برای بازیکنان در رویداد در حال انجام با موضوع هالووین باشد. با استفاده مناسب از نارنجک های دودزا و چرخش نقشه، بازیکنان به راحتی می توانند بازیکنان ناآگاه را بیرون بیاورند و شروع به درگیری با اسلحه کنند. اینها برخی از استراتژی های اساسی هستند که در حال حاضر متا را در منظره شبانه المزره تشکیل می دهند و می توانند حتی در نبرد رویال معمولی نیز مفید باشند.

نوشته قبلی

نحوه بازی مدرن وارفار 3 روی کامپیوتر : کمپین Early Access

نوشته بعدی

SBMM در کالاف دیوتی چگونه کار می کند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید