Locked Diary در زامبی های MW3 چیست؟ و چگونه می توان دریافت کرد؟

Locked Diary در زامبی های MW3

Locked Diary در Call Of Duty MW3 Zombies چیست و چگونه آن را به دست آوریم؟

Locked Diary در زامبی های MW3 چیست؟ راهنمای ما را در درباره آیتم حیاتی Call of Duty: Modern Warfare Zombies بررسی کنید.

دفتر خاطرات قفل شده در زامبی های MW3 چیست؟ Call of Duty: Modern Warfare III حالت زامبی مورد علاقه طرفداران را با MWZ (زامبی های مدرن وارفار) به سری اصلی بازگرداند. آخرین تکرار حالت به بازیکنان این امکان را می‌دهد که محیط‌های جهان باز و ماموریت‌های داستانی را تجربه کنند. علاوه بر این، دومی دارای هزاران تخم‌مرغ عید پاک و سینماتیک است. در حالی که بازیکنان همچنین باید آیتم‌های زیادی را برای ثبت پیشرفت و باز کردن ماموریت‌های مختلف به دست آورند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، برای گوشی های آیفون و اندروید مناسب است.

Locked Diary در زامبی های MW3 یکی از موارد کلیدی است. و خوانندگان می توانند در بخش زیر با آن بیشتر آشنا شوند.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه باز کردن قفل نیزه در کالاف دیوتی موبایل

Locked Diary در زامبی های MW3 چیست؟

بازیکنان می‌توانند به‌عنوان یکی از جوایز برای تکمیل مأموریت داستانی MW3 Zombies Bad Signal of Act 4، به Locked Diary برخورد کنند. این یکی از چهار موردی است که بازیکنان باید پس از انجام ماموریت Bad Signal آن را باز کنند. و وارد Dark Aether Rift (محلی که شماتیک های طبقه بندی شده را در خود جای می دهد) شوند. به غیر از Locked Diary، سایر موارد ضروری برای ورود مجدد به Dark Aether Rift، قلاده سگ، دوربین مدار بسته و بطری قرص است.

Call of Duty MWZ: چگونه می توان از Locked Diary در زامبی های MW3 استفاده کرد؟

همانطور که گفته شد، Locked Diary در زامبی های MW3 یکی از آیتم های حیاتی برای بازگشایی و ورود به Dark Aether Rift پس از اتمام ماموریت Bad Signal در Act 4 توسط بازیکنان است. علاوه بر این، Locked Diary یکی از جوایز برای تکمیل همان ماموریت در MW3 Zombies است. از این رو، بازیکنان می توانند با مراجعه به سایت استخراج جدید Anomaly، ماموریت Act 4 را آغاز کنند.

این ماموریت به بازیکنان نیاز دارد که با انبوهی از ارواح مبارزه کنند. این ناهنجاری را بررسی کنند. یک Dark Aether Rift را فعال کنند و موارد دیگر. آنها می توانند وظایف را به پایان برسانند و با شکست دادن رئیس، Gorm’Gant، ماموریت را به پایان برسانند. پس از شکست، بازیکنان می توانند Locked Diary را در MW3 Zombies بدست آورند. اگر بازیکنان قبلاً سه آیتم دیگر را به دست آورده باشند، می توانند از همه آنها در Rift Pedestals استفاده کنند.

The Locked Diary را می توان در Cryo Freeze Rift Pedestal قرار داد. در همین حال می توان از قلاده سگ، بطری قرص و دوربین مداربسته در Napalm Burst، Brain Rot و Dead Wire استفاده کرد.

 

نوشته قبلی

بازگشت پلاندر به وارزون موبایل با یک رویداد جدید شایعه شده است

نوشته بعدی

لینک دانلود APK سرور تست فصل 8 کالاف دیوتی موبایل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید