آندر برل non-drill charge در مدرن وارفار 3 چیست؟

آندر برل non-drill charge

non-drill charge underbarrel در Modern Warfare 3 (MW3) چیست؟

برای بازیکنانی که کامو Forged را برای تفنگ خود می‌خواهند اما نمی‌توانند این چالش را تمام کنند، این راهنما به آندر برل non-drill charge هولگر 556 و نحوه تکمیل آن براحتی و بدون زحمت نگاه می کند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

یکی از چالش‌های هولگر 556 در مدرن وارفار 3 (MW3) از بازیکنان می‌خواهد تا 25 کشتن را با non-drill charge در آندر برل دریافت کنند. با این حال، این بیانیه می تواند کاملا گمراه کننده باشد. بازیکنان بارها گزارش داده‌اند که علی‌رغم استفاده از آندر برل هایی که شارژ نمی‌شوند، پیشرفت آن‌ها به سمت کامو حساب نمی‌شود. برای کسانی که متعجب هستند، باید این چالش را در بازی تکمیل کنید تا Forged Camo را برای تفنگ هجومی Holger 556 بدست آورید.

مقالات مرتبط »     همه اپراتور اسکین های گوست در MW3 و وارزون : نحوه باز کردن قفل و قیمت

چگونه می توان 25 کشتار را با آندر برل non-drill charge در مدرن وارفار 3 بدست آورد؟

شما فقط چند گزینه برای دریافت 25 کشتار با آندر برل non-drill charge در مدرن وارفار 3 (MW3) با Holger 556 دارید. این آندر برل ها عبارتند از:

  • JAK Purifier
  • SPW 40mm HE
  • Corvus Masterkey
  • Corvus Torch
  • JAK Limb Ripper

هنگامی که هر یک از آنها را به سلاح خود مجهز کردید، وظیفه بعدی شما این است که با آنها کشته شوید و نه با گلوله های سلاح خود.
به عنوان مثال، اگر تصمیم به تجهیز JAK Limb Ripper دارید، باید با این اتصال اره برقی به آن کشتارهای غوغا بپردازید و نتوانید دشمنان خود را ساقط کنید.

برای انجام آسان این چالش، انتخاب آندر برل JAK Purifier بشدت توصیه می شود. این یک شعله افکن کوچک زیر اسلحه شما است و برد موثر بیشتری نسبت به سایر لوازم جانبی ذکر شده در بالا دارد.
پس از تجهیز، به شدت توصیه می شود که نقشه کوچکی مانند Shipment یا Rust را رها کنید. از آنجایی که این نقشه ها کوچک هستند، می توانید به راحتی دشمنان خود را بسوزانید.

علاوه بر این، توصیه می شود حالت های بازی مانند Hardpoint یا Domination را انتخاب کنید.
زیرا دشمنان زیادی را خواهید دید که در یک منطقه دور هم جمع شده اند و به شما این امکان را می دهد که آنها را با شعله افکن از بین ببرید و بدون عرق کردن، آن 25 کشتار را بدست آورید.

هنگامی که این 25 کشتار را با موفقیت انجام دادید، قفل Forged Camo را برای Holger 556 در MW3 باز خواهید کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر پیشرفت شما ردیابی نمی‌شود، توصیه می‌شود از سلاح پیش‌فرض استفاده کنید و این زیر لول‌ها را روی هیچ طرح هولگر 556 دیگری تجهیز نکنید.
با این حال، اگر پیشرفت شما هنوز به حساب نمی‌آید، توصیه می‌شود از جلیقه Overkill استفاده کنید و Assault Rifle را به عنوان ثانویه خود تجهیز کنید تا آن را به شمارش برسانید.

این شامل همه چیزهایی است که در مورد آندر برل شارژ غیر مته ای در مدرن وارفار 3 (MW3) وجود دارد.
این چالش بسیار آسان برای تکمیل است، اما عبارت چالش خود آن را برای بازیکن گیج کننده می کند.

اکنون که می‌دانید چگونه این کار را انجام دهید، می‌توانید در زمان کوتاهی در مدرن وارفار 3 قفل ;hl, Forged مورد علاقه Holger 556 را باز کنید.

 

نوشته قبلی

همه اپراتور اسکین های گوست در MW3 و وارزون : نحوه باز کردن قفل و قیمت

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل نیزه در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید