بازگشت پلاندر به وارزون موبایل با یک رویداد جدید شایعه شده است

بازگشت پلاندر به وارزون

افشاگری های Warzone Mobile به ورود Plunder با رویداد جدید اشاره دارد

یک افشاگری کاملاً جدید به بازگشت پلاندر به وارزون موبایل (حالت مورد علاقه طرفداران) با یک رویداد جدید اشاره کرده است. در حالی که این عنوان هنوز به طور رسمی راه اندازی نشده است، در چندین منطقه قابل دسترسی است. این حالت Warzone خاص هنوز بخشی از لیست پخش نیست. اما یک افشای اخیر نشان می دهد که Plunder ممکن است به زودی به نسخه موبایل نبرد رویال بیاید.

معمولاً بازیکنان برای خرید سی پی و ادامه بازی بسیار هیجان ‌زده هستند. از این رو، دریافت فوری سی پی یکی از مزایای دیگر گیفت ارزان است.

با انتشار رسمی Warzone Mobile برای سال 2024، این مطمئناً یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران Warzone و جامعه بازی های تلفن همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازگشت پلاندر به وارزون موبایل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مقالات مرتبط »     Locked Diary در زامبی های MW3 چیست؟ و چگونه می توان دریافت کرد؟

گزارش ها، از بازگشت پلاندر به وارزون موبایل با رویداد Operator Day Zero حکایت دارد

قبلاً چندین بار فاش شده بود که WZ Mobile در آینده نزدیک یک رویداد کاملاً جدید به نام Operation Day Zero را برگزار خواهد کرد. به تازگی، پروفایل خبری محبوب کالافد دیوتی @CODWarfareForum ماموریت های مورد انتظار این رویداد را در X منتشر کرد. در یکی از ماموریت‌ها، بازیکنان یک مسابقه غارت را تکمیل می‌کنند تا برگردان بزرگ انحصاری کسب کنند. این حالت هنوز در Warzone Mobile قرار نگرفته است. پس می توان انتظار داشت که با انتشار بازی، از راه برسد.

طبق گزارش ها، رویداد Operation Day Zero جشنی برای راه اندازی جهانی Warzone Mobile خواهد بود. بازیکنان می توانند با شرکت کردن، جوایز نفیس را به صورت رایگان دریافت کنند.

Plunder در وارزون چیست؟

برخلاف بازی‌های بتل رویال، حالت Plunder به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با یکدیگر مبارزه کنند تا بیشترین مقدار پول نقد را در بازی به دست آورند. در این حالت، بازیکنان می توانند ریسپون های نامحدودی داشته باشند. و همچنین می توانند از بارگذاری های سفارشی خود از همان ابتدا استفاده کنند. در وارزون، پلاندر مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. زیرا یکی از بهترین حالت‌ها برای بازیکنان برای ارتقاء سطح سلاح و رتبه‌شان بود.

وجود این حالت در نسخه موبایل Warzone بسیار هیجان انگیز خواهد بود. با این حال، Activision هنوز چیزی به طور رسمی اعلام نکرده است.

نظر شما در مورد بازگشت پلاندر به وارزون موبایل چیست؟ با ما در میان بگذارید!

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل نیزه در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

Locked Diary در زامبی های MW3 چیست؟ و چگونه می توان دریافت کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید