بهترین لود اوت متا برای وارزون 2 در رویداد The Haunting

بهترین بارگذاری meta برای رویداد The Haunting در Warzone 2

این مقاله بهترین لود اوت متا برای وارزون 2 را که می‌توانید در رویداد ویژه هالووین The Haunting استفاده کنید، فهرست می‌کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

The Haunting از Warzone 2 زنده است. و Infinity Ward یک رویداد استثنایی ویژه هالووین را برگزار کرده است. با این حال، برای مقابله با هیولاهای مختلف حالت زمان محدود و محیط وهم‌آور شبانه آن، بازیکنان قطعاً به بارگیری‌های تخصصی نیاز دارند. یک LMG خوب با محدوده دید حرارتی یا دید در شب یکی از ضروریات The Haunting LTM است.

مقالات مرتبط »    نحوه گرفتن سریع روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

بهترین لود اوت متا (Sakin MG38) برای وارزون 2 در رویداد The Haunting

اپراتورها می توانند از Sakin MG38 LMG برای Warzone 2 The Haunting استفاده کنند. این اسلحه نه تنها در برابر هیولاهای مختلفی که در LTM تخم ریزی می کنند بسیار موثر است، بلکه به راحتی بازیکنان دشمن را که گیمرها با آنها روبرو می شوند، خرد می کند.

برای دریافت بهترین عملکرد از Sakin MG38 در The Haunting، بازیکنان باید آن را به پیوست های زیر مجهز کنند:

 • Muzzle – Zulu-60 (Vertical – +1.40 oz, Horizontal – +1.00 in)
 • Barrel – 20″ Bruen Silver Series Barrel (Vertical – +0.50 lb, Horizontal – +0.40 in)
 • Optics – Teplo Clear Shot
 • Stock – Sakin Riptide Stock (Vertical – -0.77 oz, Horizontal – +2.40 in)
 • Underbarrel – Commando Foregrip (Vertical – +0.80 oz, Horizontal – +.40 in)

سرکوبگر زولو-60 نه تنها صدای شلیک گلوله را خاموش می کند، بلکه سرعت گلوله، برد آسیب و نرمی پس زدن را نیز بهبود می بخشد. سرعت گلوله و دامنه آسیب توسط لوله 20 اینچی سری نقره‌ای Bruen، در کنار بهبودهایی در کنترل پس‌زدگی و دقت شلیک باسن، بیشتر می‌شود.

دوربین Teplo Clear Shot یکی از عناصر اصلی این ساخت است. این یک محدوده منحصر به فرد است که نه تنها دارای دید دید در شب زوم شده است، بلکه یک دید بازتابی نیز دارد. تجهیز این محدوده تطبیق پذیری سلاح در The Haunting را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

ساکین ریپتاید گریپ افزایش قابل توجهی در تثبیت هدف ایجاد می کند، در حالی که کماندو فورجیپ پایداری هدف گیری و تثبیت پس زدن را بهبود می بخشد.

بهترین راه اندازی کلاس Sakin MG38 برای The Haunting در Warzone 2

بهترین تنظیمات کلاس برای Sakin MG38 در Warzone 2 The Haunting به شرح زیر است:

 • Secondary weapon – BAS-P

پکیج پرک

 • Base Perk 1 – Tracker
 • Base Perk 2 – Overkill
 • Bonus Perk – Fast Hands
 • Ultimate Perk – High Alert

تجهیزات

 • Lethal – Drill Charge
 • Tactical – Smoke Grenades

BAS-P SMG در چند وصله فصلی اخیر هواداران زیادی دریافت کرده است که آن را به یکی از بهترین سلاح های دور نزدیک در بازی تبدیل کرده است.

همانطور که از نامش پیداست، امتیاز Tracker به شما کمک می کند تا با برجسته کردن ردپای دشمنان، ردیابی آنها را دنبال کنید. Overkill به بازیکنان این امکان را می دهد که دو سلاح اصلی را در لودآوت خود حمل کنند و اگر می خواهند هم LMG و هم SMG را تجهیز کنند، لازم است.

درست مانند هر LMG دیگری، زمان بارگذاری مجدد Sakin MG38 بسیار زیاد است. بنابراین، امتیاز Fast Hand برای تنظیم این کلاس مورد نیاز است. زیرا نه تنها سرعت بارگیری مجدد را افزایش می دهد، بلکه سرعت تعویض سلاح و استفاده از تجهیزات را نیز افزایش می دهد.

در نهایت، High Alert تضمین می کند که بازیکنان هر زمان که دشمن به سمت آنها نشانه می رود، هشداری را روی صفحه نمایش خود دریافت می کنند.

وقتی نوبت به تجهیزات می رسد، Drill Charges به اپراتورها کمک می کند تا مخالفان کمپینگ را بیرون بریزند و Smoke Granades به آنها اجازه می دهد تا به راحتی از درگیری های نامطلوب فرار کنند.

این بهترین لود اوت متا برای وارزون 2 در رویداد The Haunting است. که بازیکنان می توانند در رویداد ویژه هالووین استفاده کنند.

 

نوشته قبلی

لینک دانلود APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

نحوه بازی مدرن وارفار 3 روی کامپیوتر : کمپین Early Access

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید