لینک دانلود APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

لینک دانلود فایل APK سرور تست فصل 10 COD: Mobile

آخرین لینک دانلود برای APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل را دریافت کنید. و تمام محتوای منتشرنشده چهارمین سالگرد را تجربه نمایید!

Call of Duty: Mobile فصل 10 آماده انتشار در نیمه اول نوامبر 2023 است و محتوای موردانتظار چهارمین سالگرد را ارائه می دهد که شامل جوایز فراوانی نیز برای طرفداران خواهد بود. با این حال، قبل از راه اندازی به روز رسانی 4th Anniversary، خوانندگان می توانند محتوای گیم پلی آینده را از طریق APK تست سرور فصل 10 COD Mobile تجربه کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، برای گوشی های آیفون و اندروید مناسب است.

مانند COD Mobile Season 9 و سایر فصل های قبلی، شایعه شده است که محتوای به روز رسانی نسخه آینده چندین مورد جدید از جمله نقشه Memnos BR، Nail Gun Pistol، مجموعه ای از قرعه کشی های افسانه ای خوش شانس و غیره را به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط »    آپدیت چهارمین سالگرد فصل 10 کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار و محتوای جدید

خوانندگانی که به دنبال لینک دانلود APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل هستند، می توانند همان را در راهنمای زیر بیابند:

APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

پیوندهای رسمی و مراحل نصب

Call of Duty: Season 10 قرار است در روز چهارشنبه، 8 نوامبر 2023 (۱۷ آبان)، ساعت 5:00 بعد از ظهر PT (یا 9 نوامبر 2023، ساعت 12:00 صبح IST)، دقیقاً پنج هفته پس از شروع فصل 9 منتشر شود. بنابراین ، شانس انتشار یک سرور آزمایشی برای سرور جهانی ضعیف است. برعکس، انتظار می‌رود که به‌روزرسانی چهارمین سالگرد فصل 10 COD Mobile Test Server در روز سه‌شنبه، 24 اکتبر راه‌اندازی شود.

لینک(های) دانلود رسمی APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل در اینجا آمده است:

COD Mobile Season 10 Test Server APK download link (Coming soon)

 COD Mobile Season 10 iOS TestFlight Link (Coming soon)

توجه داشته باشید:
اگر توسعه‌دهندگان لینک‌های دانلود رسمی APK سرور آزمایشی فصل 10 را منتشر کنند، GosuGamers این بخش را به‌روزرسانی می‌کند. بنابراین، خوانندگان می توانند این صفحه را نشانه گذاری کنند و بعداً برای بررسی نسخه به روز شده بازگردند.

در اینجا نحوه نصب APK سرور تست فصل 10 (2023) در Android و iOS آمده است:

iOS TestFlight

بازیکنانی که مایل به نصب سرور تست فصل 10 در دستگاه‌های iOS/iPadOS خود هستند، باید TestFlight را از فروشگاه App Apple نصب کنند. پس از نصب، آنها می توانند روی پیوند بالا ضربه بزنند تا به سرور تست فصل 10 بپیوندند و محتوای منتشر نشده COD Mobile 4th Anniversary را تجربه کنند.

اندروید

نصب APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل کاملاً ساده است. بازیکنان می توانند با استفاده از لینک فوق فایل را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنند. آنها می‌توانند فایل‌های APK آزمایشی سرور فصل 9 را که قبلاً دانلود شده‌اند، قبل از نصب فصل 10 حذف نصب و حذف کنند.

علاوه بر این، باید برخی از فایل‌های به‌روزرسانی درون بازی را در APK آزمایشی سرور فصل 10 نصب کنید و با یک حساب مهمان وارد شوید.

 

نوشته قبلی

بهترین لود اوت SKS در کالاف دیوتی موبایل 2023 : بهترین اتچمنت ها

نوشته بعدی

بهترین لود اوت متا برای وارزون 2 در رویداد The Haunting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید