بهترین لود اوت SKS در کالاف دیوتی موبایل 2023 : بهترین اتچمنت ها

بهترین بارگیری SKS در COD Mobile (2023) : بهترین پیوست ها

به دنبال بهترین لود اوت SKS در کالاف دیوتی موبایل هستید؟ پیدا کنید از چه پیوست‌ها و مزایایی در Call of Duty: Mobile استفاده کنید.

بازیکنان باید قبل از شروع بازی Call of Duty: Mobile تصمیمات عاقلانه ای در مورد انتخاب سلاح خود بگیرند، زیرا هر بازی مجموعه ای از چالش ها را ارائه می دهد. برخی از سناریوهای مسابقه به سلاح های خودکار مانند Kilo 141، AK117، QQ9 یا هر تفنگ دیگری نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر به بازیکنان نیاز دارند که از ساخت هایی مانند بهترین بارگیری SKS در COD Mobile استفاده کنند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

تفنگی مانند SKS در حالت Call of Duty: Mobile’s MP یا BR انتخاب بدی نیست. بازیکنان می توانند از سبک شلیک نیمه خودکار SKS استفاده کنند تا از آن به جای تفنگ تک تیرانداز استفاده کنند و کشتن های آسان را به دست آورند. اگرچه SKS بدون شک بهترین تفنگ تیرانداز در Call of Duty: Mobile است، اما ممکن است قبل از استفاده بازیکنان در یک حالت بازی خاص، هنوز به برخی تنظیمات نیاز داشته باشد.

مقالات مرتبط »    نحوه باز کردن قفل کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل 2023

اگر شما نیز به استفاده از تفنگ تیرانداز محبوب فکر می کنید، مطمئن شوید که برای کمک بهتر نگاهی به بهترین لود اوت SKS در کالاف دیوتی موبایل داشته باشید.

بهترین لود اوت SKS در کالاف دیوتی موبایل 2023

در حالت Battle Royale، بازیکنان می توانند SKS را در Gunsmith تنظیم کنند تا برد و دقت آن را افزایش دهند، زیرا این سلاح برای نبردهای میان برد و دوربرد ایده آل است. برای ایجاد بهترین بارگیری SKS در حالت BR COD Mobile، می توانید از پیوست های زیر استفاده کنید:

 • Barrel – MIP Extended Light Barrel
 •  Optic – 6X Tactical Scope 2
 •  Stock – RTC Steady Stock
 •  Rear Grip – Granulated Grip Tape
 •  Magazine – 10 Round Light Reload

6X Tactical Scope 2 بهترین اتصال میدان برای مبارزات دوربرد است، در حالی که MIP Extended Light Barrel و RTC Steady Stock دقت را افزایش می دهند. بازیکنان می توانند افزایش پایداری ضربات خود را با کاهش ضربه فلنچ مشاهده کنند، اما سرعت و زمان حرکت ADS تأثیر منفی خواهد داشت. بنابراین، اسلحه با هر سه ضمیمه تحرک کمتری خواهد داشت.

Granulated Grip Tape باعث کاهش بیشتر ضربه فلنچ می شود، در حالی که 10 بار نور گرد سرعت ADSing را افزایش می دهد. در عین حال، ضمیمه مجله همچنین به دلیل تیرهای کمتر، اسلحه را متحرک تر می کند و سرعت حرکت اپراتور را افزایش می دهد. با این حال، زمان کلی ADS و سرعت حرکت تغییر مثبتی نخواهد داشت. بنابراین، ساخت فوق مناسب مبارزات میان برد و دوربرد خواهد بود.

با این حال، اگر بازیکنان علاقه ای به بهترین لود اوت SKS در BR کالاف دیوتی موبایل ندارند، می توانند از پیوست های زیر برای حالت های بازی چند نفره (نقشه های در مقیاس کوچک) استفاده کنند:

 • Barrel – MIP Light
 •  Stock – No Stock
 •  Magazine – Extended Mag A
 •  Laser – OWC Laser – Tactical
 •  Perk – Sleight of Hand

برخلاف ساخت قبلی، پیوست های فوق مجموعا بهترین بارگیری SKS را در MP COD Mobile ایجاد می کنند. بدون استوک، نور MIP و لیزر OWC – تاکتیکی تضمین می کند که اسلحه بسیار متحرک است و زمان و سرعت حرکت ADS تأثیر مثبتی دارد. در عین حال، هر سه ضمیمه تضمین می‌کنند که سرعت حرکت اپراتور افزایش می‌یابد.

با این حال، Extended Mag A با افزایش تعداد دورها، تحرک را کاهش می دهد، در حالی که زمان بارگذاری مجدد نیز افزایش می یابد. بنابراین، بازیکنان می توانند از Sleight of Hand Perk برای متعادل کردن افزایش زمان بارگذاری مجدد استفاده کنند. زمان بارگیری مجدد را کاهش می دهد و اسلحه را برای مبارزات از فاصله نزدیک بسیار مناسب می کند. اگرچه اسلحه به دلیل پس زدن ناپایدار می شود، ممکن است در درگیری های کوتاه برد چندان اهمیتی نداشته باشد.

برای افزایش بیشتر پتانسیل بهترین لود اوت SKS در حالت MP کالاف دیوتی موبایل ، بازیکنان می توانند از مزایای زیر استفاده کنند:

 • امتیاز قرمز: (سطح 1) – بازیابی سریع یا چابک
 • امتیاز سبز : (سطح 2) – سرسختی یا خونسردی
 • امتیاز آبی : (سطح 3) – سکوت مرده یا هشدار بالا

 

نوشته قبلی

نحوه باز کردن قفل کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل 2023

نوشته بعدی

لینک دانلود APK سرور تست سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید