نحوه باز کردن قفل کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل 2023

چگونه قفل Platinum Camo را در COD Mobile (2023) باز کنیم؟

برای باز کردن قفل کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل 2023 به کمک نیاز دارید؟ در اینجا نحوه به دست آوردن پوسته تکمیل کننده رایگان در Call of Duty: Mobile آمده است.

Call of Duty: Mobile علیرغم داشتن طیف گسترده ای از کلکسیون ها که هزینه واقعی دارند (امتیاز COD)، دارای پاداش بیش از اندازه کافی برای کاربران f2p است. بازیکنان می توانند با انجام وظایف درون بازی قفل پوسته های رایگان را باز کنند، و یکی از نمونه های محبوب، کاموی Platinum در COD Mobile است.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

بازیکنان می توانند برای هر سلاحی، صرف نظر از کلاس، یک کاموی پلاتینیوم از نظر بصری دلپذیر و براق در COD Mobile دریافت کنند. برای افراد ناآشنا، این یکی از چهار کاموی تکمیل‌کننده در بازی است که سه مورد دیگر طلا، الماس و دمشق هستند که در منوی Gunsmith به نمایش گذاشته شده‌اند.

مقالات مرتبط »     نحوه گرفتن سریع روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting

اگر شما هم در مورد کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل کنجکاو هستید، در اینجا می توانید قفل آن را باز کنید:

کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل : چگونه در سال 2023 خریداری کنیم؟

همانطور که گفته شد، بازیکنان باید مجموعه ای از وظایف را برای باز کردن پوسته Platinum در بخش Gunsmith بازی انجام دهند. باز کردن قفل کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل سخت تر از پوسته طلایی است. اما بسیار ساده تر از Damascus است. در اینجا نگاهی به وظایف باز کردن پوسته پلاتینیوم برای هر سلاحی در Call of Duty: Mobile است:

 1. تفنگ های تهاجمی – قفل طلایی را برای همه تفنگ های تهاجمی باز کنید
 2. تفنگ های تک تیرانداز – قفل طلایی را برای همه تفنگ های تک تیرانداز باز کنید
 3. مسلسل های سبک – قفل طلایی را برای همه مسلسل های سبک باز کنید
 4. مسلسل – قفل طلایی را برای همه مسلسل ها باز کنید
 5. Shotguns – قفل طلایی را برای همه تفنگ های ساچمه ای باز کنید
 6. تفنگ های تیرانداز – قفل طلایی را برای همه تفنگ های تیرانداز باز کنید
 7. تپانچه ها – قفل طلایی را برای همه تپانچه ها باز کنید
 8. سلاح‌های Melee – قفل طلایی را برای همه سلاح‌های سرد باز کنید
 9. لانچرها – قفل طلایی را برای همه لانچرها باز کنید

بنابراین، برای باز کردن قفل یک کامو Platinum برای هر سلاح خاص، باید تمام پوسته های طلایی از همان کلاس سلاح را باز کنید. برای باز کردن قفل کاموی طلایی در COD Mobile، بازیکنان باید تمام پوسته‌های قابل آسیاب برجسته در دسته‌های زیر را باز کنند:

 • Sand
 • Dragon
 • Splinter
 • Tiger
 • Jungle
 • Reptile

هر دسته دارای 10 پوسته قابل آسیاب است که در سطح خاصی از سلاح XP برای هر تفنگ (بر اساس کلاس سلاح) قابل دسترسی است. بنابراین، بازیکنان می‌توانند با استفاده از کارت‌های Weapon XP سطوح را به حداکثر برسانند تا قفل دسترسی به وظایف همه پوسته‌های قابل آسیاب را باز کنند. پس از باز کردن قفل دسترسی، بازیکنان می توانند بازی مسابقات MP را در حالت هاردپوینت (نقشه های ارسال یا Crossfire) شروع کنند تا هر کار را به پایان برسانند و به هر پوسته دست یابند.

این وظایف معمولاً «ماموریت‌های کشتن» هستند که بازیکنان را ملزم می‌کند تا به شیوه‌ای خاص، کشتن‌ها را اجرا کنند، به‌عنوان مثال، استفاده از هیپ‌فایر، استفاده از ضمیمه‌ها، عملیات سلاح‌های پایه بدون ضمیمه، گلزنی از سر، یا هر چیز دیگری. هنگامی که تمام پوسته های قابل آسیاب به دست می آیند، بازیکنان به طور خودکار کامو طلایی را دریافت می کنند و تکرار این فرآیند برای هر اسلحه در همان اسلحه، قفل کامو Platinum را در COD Mobile باز می کند.

نوشته قبلی

نحوه گرفتن سریع روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting

نوشته بعدی

بهترین لود اوت SKS در کالاف دیوتی موبایل 2023 : بهترین اتچمنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید