نحوه گرفتن سریع روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting

چگونه به سرعت Souls را در Warzone 2 The Haunting تسخیر کنیم؟

در این راهنما، نگاهی دقیق‌تر به بهترین روش ممکن برای جمع‌آوری سریع و آسان روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting خواهیم انداخت.

با توجه به اینکه رویداد The Haunting اکنون در Warzone 2 پخش می‌شود، گرفتن Souls به اولویت همه افراد تبدیل شده است، و حق هم دارد. این روح‌ها را می‌توان در بازی برای آیتم‌های هیجان‌انگیز مانند Weapon Blueprints، Weapon Charms، Calling Cards و بسیاری موارد دیگر مانند توکن‌های XP و Tier Skips در بازی بازخرید کرد. علاوه بر این، ماهیت زمان محدود این رویداد باعث می شود بازیکنان عجله داشته باشند تا آنها را در سریع ترین زمان ممکن جمع آوری کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

روح‌ها را می‌توان با حذف بازیکنان دیگر، «ناهنجاری‌های جدید» یا با غارت و باز کردن سینه‌ها در عنوان بتل رویال جمع‌آوری کرد. با این حال، یک بازیکن می تواند تنها مقدار محدودی از Souls را در هر مسابقه جمع آوری کند، و این بر اساس حالتی که بازی می کند محدود می شود. این امر سرعت جمع آوری آنها را کاهش می دهد و کل فرآیند را کمی کند می کند.

اگرچه جامعه استراتژی‌هایی برای جمع‌آوری سریع آن‌ها ایجاد کرد، اما آنها فقط در Modern Warfare 2 امکان‌پذیر بودند و طرفداران بازی رایگان Warzone 2 را از معادله خارج کردند.

مقالات مرتبط »    گان لجندری کالاف دیوتی موبایل برای نسخه جهانی در فصل 10 فاش شد

راهنمای سریع‌ترین روش جمع‌آوری روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting

بهترین شرط بندی شما برای جمع آوری سریع روح در وارزون 2 در The Haunting، بازی کردن حالت Vondel Lockdown است. برخلاف سایر حالت‌ها، Lockdown به بازیکنان اجازه می‌دهد تا 16 روح در هر مسابقه جمع‌آوری کنند. در مقابل، لیست‌های پخشی مانند Shipment در Modern Warfare 2 تنها به 12 اجازه می‌دهند.

علاوه بر این، برخلاف استراتژی حمل و نقل، نیازی به بازی در کل مسابقه ندارید. شما می توانید 16 روح در وارزون 2 را جمع آوری کنید. و مسابقه را ترک کنید و این روند را سریع و آسان کنید. از آنجایی که این یک بازی بتل رویال است و بازیکنان دارای تعداد بی‌نهایت بازپرداخت هستند، می‌توانید به راحتی بدون دور شدن از یک سایت، کشتار را انجام دهید.

درست است که Massive Resurgence حداکثر 18 Souls را در هر مسابقه مجاز می‌کند. اما بی‌نهایت سخت‌تر خواهد بود زیرا اکثر بازیکنان در تیم‌ها بازی می‌کنند، و اگر یک بازیکن انفرادی هستید، جمع‌آوری این تعداد Soul مطمئناً زمان‌بر خواهد بود.

گفته می‌شود، اگر در یک تیم چهار نفره بازی می‌کنید، Massive Resurgence ایده‌آل خواهد بود. زیرا از بین بردن ارواح و باز کردن سینه‌ها به شما Souls می‌دهد.

هنگامی که به اندازه کافی روح در وارزون 2 برای به دست آوردن آیتم مورد نظر خود دارید، می توانید از منوی اصلی به بخش The Haunting بروید و این موارد را به صورت رایگان کسب کنید.

رویداد The Haunting Modern Warfare 2 و Warzone 2 در حال حاضر زنده است. هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی ویندوز (از طریق Battle.net و Steam)، Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس است.

 

نوشته قبلی

گان لجندری کالاف دیوتی موبایل برای نسخه جهانی در فصل 10 فاش شد

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل کاموی Platinum در کالاف دیوتی موبایل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید