گان لجندری کالاف دیوتی موبایل برای نسخه جهانی در فصل 10 فاش شد

COD: Mobile Leaker یک طرح اسلحه Legendary رایگان را برای نسخه جهانی نشان می دهد

  • Leaker به اولین طرح کلی گان لجندری کالاف دیوتی موبایل برای Global Version در فصل 10 اشاره می کند.

  • بازیکنان می‌توانند کارت‌های سلطنتی طلای سیاه را جمع‌آوری کنند تا پوسته مورد علاقه سلاح M4 را ردیم کنند.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

در توییت اخیری که جامعه COD: Mobile را تحت تاثیر قرار داده است، افشاگر مشهور AminGhx فاش کرد که اولین طرح رایگان افسانه ای برای نسخه جهانی ممکن است در فصل 10 معرفی شود. این فرصت را دارید که 100 کارت مبادله رویال طلای سیاه را بین 9/11/2023 تا 7/2/2024 جمع آوری کنید تا این سلاح مورد علاقه را بازخرید کنید.

با این حال، AminGhx به سرعت یک سلب مسئولیت اضافه کرد و اشاره کرد که این اطلاعات از فایل های پیکربندی نسخه جهانی استخراج شده است و ممکن است تا زمان اعلام رسمی تغییر کند. او همچنین تصریح کرد که این M4 افسانه‌ای مربوط به کوروهانا کریت نیست و از طریق یک رویداد خاص در دسترس خواهد بود.

مقالات مرتبط »     نحوه باز کردن قفل کاموی Damascus در کالاف دیوتی موبایل 2023

واکنش های جامعه: M4 ، گان لجندری کالاف دیوتی موبایل برای سرورهای جهانی

این افشاگری موجی از واکنش‌ها را در میان انجمن COD: Mobile برانگیخت. برخی از بازیکنان در ابتدا گیج شده بودند. و این خبر را با یک افشای مورد انتظار دیگر اشتباه گرفتند. سوالاتی در مورد کیفیت و عملکرد اسلحه مطرح شد. بازیکنان تعجب می کردند که آیا به دلیل رایگان بودن، ممکن است با استانداردهای دیگر سلاح های افسانه ای مطابقت نداشته باشد. موجی از هیجان مشهود بود و بسیاری ابراز خوشحالی و انتظار برای اضافه شدن جدید کردند. کنجکاوی در مورد ویژگی های کارت طلای سیاه و نحوه عملکرد آن برانگیخته شد.

چندین بازیکن فراگیر بودن این حرکت را برجسته کردند. و آن را گامی مثبت برای گیمرهای Free-to-Play (F2P) ذکر کردند. طراحی گان لجندری کالاف دیوتی موبایل با نکاتی در مورد زیبایی شناسی جذاب آن مورد تحسین قرار گرفت. گمانه‌زنی‌ها زیاد بود، و برخی تعجب می‌کردند که آیا این می‌تواند با رویداد سالگرد COD: Mobile مرتبط باشد. چند نفر با طنز اظهار نظر کردند که صرف نظر از اخبار مثبت، همیشه کسانی هستند که دلیلی برای شکایت پیدا می کنند.

شایان ذکر است که نسخه‌های چینی و گارنا این بازی اغلب مفت‌های رایگان دریافت می‌کنند. اما بازیکنان جهانی تا حدودی احساس می‌کنند که در حاشیه قرار گرفته‌اند. و چنین پیشنهادهای سخاوتمندانه مقامات را از دست داده‌اند. حتی اگر ممکن است این گان لجندری کالاف دیوتی موبایل (M4) جدید در میان فهرست اسلحه‌های افسانه‌ای کنونی در رده برتر قرار نگیرد، هر پوسته تفنگ افسانه‌ای رایگان ارزش قابل توجهی برای پایگاه کاربران جهانی دارد و تغییری بالقوه در پویایی بازی را نشان می‌دهد.

 

نوشته قبلی

آپدیت چهارمین سالگرد فصل 10 کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار و محتوای جدید

نوشته بعدی

نحوه گرفتن سریع روح در وارزون 2 در رویداد The Haunting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید