نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل در آپدیت چهارمین سالگرد

COD Mobile : اولین نگاهی به نقشه جزیره ممنوس که در آپدیت چهارمین سالگرد انتظار می رود

  • نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل سرنخ ها و اسرار را در بندر Isolated Map ارائه می دهد.

  • حیوانات مکانیکی مکان‌هایی مانند هتل آمیتیس و تولوس آسترون باستانی در جزیره ممنوس را نشان می‌دهند.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

جامعه بازی مشتاقانه منتظر چهارمین سالگرد COD: Mobile است. در نتیجه نشت و حدس و گمان ها شروع به ظهور کرده ان. و تصویر واضحی از آنچه بازیکنان می توانند از این نقطه عطف مهم انتظار داشته باشند را ترسیم می کنند. مهم‌ترین افشاگری برای به‌روزرسانی چهارمین سالگرد، معرفی نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل است.

مقالات مرتبط »    HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل : ضمیمه امضای جدید

همه چیزهایی که تاکنون در مورد نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل

نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل که در حال حاضر در بخش بندرگاه نقشه Isolated اشاره شده است، در داخل یک دایره آبی مشخص شده است. در این دایره، بازیکنان می توانند نکات و سرنخ های زیادی در مورد جزیره ممنوس پیدا کنند. به عنوان مثال، تعامل با حیوانات مکانیکی اطلاعاتی را در مورد مکان‌های خاصی در جزیره، مانند هتل آمیتیس، یک مکان لوکس و بدون سابقه عمومی، نشان می‌دهد. سایر مکان‌های جذاب عبارتند از ویرانه‌های سرداب معبد که گمان می‌رود گنجینه‌های گمشده را در خود جای داده است، و تولوس آسترون، دیواری ستاره‌ای که از معماری یونان باستان از قرن شانزدهم الهام گرفته شده است.

سرنخ ها و اسرار نقشه

سرنخ های مربوط به نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل با اعداد مختلفی ارائه می شوند. با تطبیق این اعداد، بازیکنان می توانند به کانتینری دسترسی پیدا کنند که نه تنها جزئیات بیشتری در مورد نقشه بتل رویال جدید ارائه می دهد، بلکه نمایشی بصری از جزیره ممنوس را نیز نشان می دهد. موضوع کلی حاکی از آن است که این نقشه هرگز برای عموم فاش نشده و یک راز کاملاً محافظت شده باقی مانده است. با این حال، بازیکنان COD: Mobile در آستانه کشف اسرار آن هستند.

تیزرها و نکات توسعه دهندگان

کشف کشتی‌های جدید توسط بازیکنان در منطقه سرخ نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان واقعاً روی چیزی فوق‌العاده کار می‌کنند. علاوه بر این، استخراج کنندگان داده به یک کمپین مهم با محوریت نقشه جدید بتل رویال اشاره کرده اند.

 

نوشته قبلی

نحوه باز کردن قفل جایزه مستری Bas-P در رویداد Haunting وارزون 2

نوشته بعدی

HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل : ضمیمه امضای جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید