HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل : ضمیمه امضای جدید

COD Mobile Thunder Rounds توضیح داده شد

در این راهنما نحوه دریافت و تجهیز signature attachment جدید با عنوان HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل را توضیح می دهیم.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

مطمئن نیستید که چگونه Thunder Rounds را در کالاف دیوتی موبایل دریافت کنید؟ قطعاً با این سوال تنها نیستید! Call of Duty Mobile فصل 9 2023 به خوبی در راه است. زیرا کم کم به فصل پایانی امسال نزدیک می شویم. و در نهایت، فصل 9 غنی از محتوایی برای کاوش است، متأسفانه مشکلات هشدار دهنده ای نیز دارد.

مقالات مرتبط »     نحوه باز کردن قفل جایزه مستری Bas-P در رویداد Haunting وارزون 2

نحوه دریافت Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل

به‌روزرسانی میان‌فصل به‌تازگی در Call of Duty موبایل منتشر شده است. و مجموعه‌ای از رویدادهای جدید و چالش‌های فصلی را به همراه دارد. بیشتر رویدادها و چالش‌های موضوعی حول محور هالووین هستند. اما چیزهای استانداردتری وجود دارد که بیشتر بر سلاح‌های جدید و دیگر عناصر گیم‌پلی تمرکز دارند.

یکی از چالش های فصلی جدید، ضمیمه امضای جدید HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل است. که برای HS0405 باز می شود. برای ادعای این پیوست امضا، باید چالش زیر را تکمیل کنید: “10 دشمن را با هر تفنگ ساچمه ای با Gung-Ho Perk از بین ببرید”. به اندازه کافی آسان و نسبتاً ساده به نظر می رسد. با این حال، به نظر می رسد که در حال حاضر باگی وجود دارد. که مانع از آن می شود که بازیکنان علیرغم تکمیل چالش، این پیوست را ادعا کنند.

کاربر ردیت Human-Yogurtcloset42 می گوید: “من چالش gung ho را کامل کردم و قفل آن باز نیست. من حتی نمی توانم از بار آزمایشی برای دریافت آن استفاده کنم.”
و او تنها یکی از بازیکنان زیادی است که با همین مشکل مواجه است. این مشکل به ویژه مشکل ساز است. زیرا برای تکمیل یکی از چالش های رویداد به Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل نیاز دارید که می گوید: “1 مسابقه را با HS0405 مجهز به Thunder Rounds انجام دهید”.

همانطور که می بینیم، بسیاری از بازیکنان قادر به دریافت پیوست نیستند. از این رو، آنها قادر به تکمیل این چالش رویداد نیستند. در حال حاضر، به نظر می رسد که برخی از بازیکنان توانسته اند این پیوست را ادعا کنند. اما هنوز نمی توانند آن را تجهیز کنند. در حال حاضر، این تنها چیزی است که می دانیم.

 

نوشته قبلی

نقشه جزیره Memnos کالاف دیوتی موبایل در آپدیت چهارمین سالگرد

نوشته بعدی

حذف تدریجی COD: Mobile برای Warzone Mobile : یک اشتباه استراتژیک !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید