حذف تدریجی COD: Mobile برای Warzone Mobile : یک اشتباه استراتژیک !

آیا COD: Mobile با ادغام Microsoft-Activision اکنون با پایان خود روبرو می شود؟

  • قانون‌گذاران بریتانیا خرید 68.7 میلیارد دلاری مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد را تأیید کردند. که خبر از حذف تدریجی COD: Mobile می دهد. و احتمالاً آینده «Call of Duty: Mobile» را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

دنیای بازی از نزدیک شاهد تحولات مربوط به خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت بوده است. با توافقی که اکنون توسط قانونگذاران بریتانیا تأیید شده است، حذف تدریجی COD: Mobile دوباره تحت بررسی قرار گرفته است. به خصوص با انتشار پیش بینی شده Warzone Mobile.

مقالات مرتبط »    HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل : ضمیمه امضای جدید

تأیید معامله

خرید 68.7 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت از سوی اداره رقابت و بازار بریتانیا (CMA) چراغ سبز دریافت کرده است. این تایید پس از تغییر ساختار قرارداد مایکروسافت برای انتقال حقوق بازی های ابری برای بازی های فعلی و جدید اکتیویژن بلیزارد به یوبی سافت صورت گرفت. برد اسمیت، نایب رئیس و رئیس مایکروسافت، رضایت خود را از تصمیم CMA ابراز کرد. و اظهار داشت که این آخرین مانع نظارتی برای خرید است. بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد نیز تایید کرد که تمام تاییدیه‌های قانونی لازم به دست آمده است و آنها از فصل بعدی مایکروسافت هیجان‌زده هستند.

دیدگاه اولیه مایکروسافت درباره حذف تدریجی COD: Mobile

در حالی که اکتیویژن در مورد اهداف خود شفاف بود، نظرات اولیه مایکروسافت لایه‌ای از عدم قطعیت را اضافه کرده بود. مایکروسافت در بیانیه‌ای به اداره رقابت و بازارهای دولت بریتانیا اشاره کرد که “انتظار می‌رود COD: Mobile به مرور زمان (خارج از چین) با راه‌اندازی Warzone Mobile حذف شود.

تضمین اکتیویژن

در میان شایعات در حال چرخش، اکتیویژن موضعی قاطعانه در 13 مارس اتخاذ کرد. و بیانیه‌ای صادر کرد و قول پشتیبانی بی‌دریغ از COD: Mobile را داد. آنها بر تعهد خود برای ادامه به روز رسانی و ارائه محتوا برای بازی “برای مدت طولانی” تأکید کردند.

اکتیویژن COD: Mobile را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از کل فرنچایز Call of Duty می‌بیند و به سرعت به بازیکنان از تعهدشان اطمینان می‌دهد، حتی با عرضه Warzone Mobile.

سخن پایانی

مایکروسافت هرگز قصد نداشت به طور ناگهانی COD: Mobile را خاموش کند. استراتژی آنها حذف تدریجی COD: Mobile با توجه به شهرت Warzone Mobile بود. و اینکه عناصر محبوب COD: Mobile را در بازی جدید بگنجانند. با وجود این، یک وحشت بی دلیل در جامعه CODM وجود دارد. که توسط شایعات بی اساس در مورد خاموش شدن بازی پس از خرید تقویت شده است. مطمئن باشید، CODM اینجاست تا بماند. و اگرچه ممکن است در نهایت حذف شود، چنین حرکتی در آینده قابل پیش‌بینی حداقل برای پنج سال آینده پیش‌بینی نمی‌شود.

علاوه بر این، گرایش‌های اخیر بازی‌های موبایلی وفاداری گیمرها به عناوین انتخابی خود را برجسته می‌کند. که اغلب به دلیل سرمایه‌گذاری‌های عاطفی، مالی و همچنین چالش‌های بهینه‌سازی دستگاه است. حرکت بالقوه مایکروسافت برای حذف تدریجی COD: Mobile برای Warzone Mobile، با توجه به عدم تمایل تاریخی بازیکنان به تعویض بازی، می تواند یک اشتباه استراتژیک باشد. تأخیر در راه اندازی Warzone Mobile و کاهش هیاهو بیشتر نشان می دهد که ممکن است به راحتی از موفقیت COD: Mobile پیشی نگیرد.

 

نوشته قبلی

HS0405 Thunder Rounds در کالاف دیوتی موبایل : ضمیمه امضای جدید

نوشته بعدی

آپدیت چهارمین سالگرد فصل 10 کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار و محتوای جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید