هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ نحوه انجام، نکات و ترفندها

Hip Fire در COD Mobile چیست؟ نحوه اجرا، نکات و ترفندها

از معنی و “نحوه اجرا” گرفته تا نکات و ترفندهای ضروری، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد اصطلاح هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

Call of Duty: Mobile به خاطر اکشن واقع گرایانه و با اکتان بالا شناخته می شود. که از عناوین COD سری اصلی الهام گرفته است. Activision و TiMi Studio Group تقریباً همه چیز را از دیگر سری های معروف Call of Duty وام گرفته اند، خواه مکانیسم، شخصیت، سلاح یا هر چیز دیگری. بنابراین، درست مانند همتایان رایانه شخصی، می توان با اصطلاحاتی مانند ADS و هیپ فایر در COD Mobile مواجه شد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

ADS مخفف “Aim Down Sights” است و به معنای روشی برای استفاده از سلاح است، زمانی که بازیکنان قبل از تیراندازی از دید آهنی یا ضمیمه میدان برای نشانه گیری هدف استفاده می کنند. بنابراین، ADS دقت و کارایی بیشتری در هنگام شلیک ارائه می دهد و توسط اکثر بازیکنان ترجیح داده می شود. با این حال، ADSing در زد و خوردهای نزدیک می تواند کمی وقت گیر باشد. به همین دلیل است که هیپ فایر گزینه بهتری است.

مقالات مرتبط »    بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023

برای کسانی که نمی دانند، در اینجا معنای هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل آمده است:

هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

هیپ فایر در COD Mobile به سادگی به معنی تیراندازی بدون ADSing است. یعنی با استفاده از هر میدان یا دید آهنی. این حالت تیراندازی پیش‌فرض است و هر زمان که بازیکنان شلیک می‌کنند، هیچ دقتی در این حالت وجود ندارد. بنابراین، هیپ فایر در COD Mobile می‌تواند در زمان صرفه‌جویی کند، اما دقت و گلوله‌های اضافی مهمات را هزینه می‌کند.

چگونه هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل را انجام دهیم؟

همانطور که گفته شد، هیپ فایر بسیار سریعتر از ADSing است. بنابراین باید گزینه ارجح در مبارزات دور نزدیک باشد. با دنبال کردن مراحل زیر می توان در COD Mobile شلیک کرد:

 • COD Mobile را راه اندازی کنید و وارد شوید.
 • در لابی صفحه اصلی، روی نماد «چرخ‌دنده» ضربه بزنید تا تنظیمات سیستم باز شود.
 • در تب CONTROLS بمانید. و حالت ADVANCED (برای حالت MP، BR یا زامبی) را انتخاب کنید.
 • بازیکنان می توانند “HIP FIRE” را فعال کنند. یا از یک طرح سفارشی برای تنظیم دکمه آتش باسن (بدون خط تیره) به انتخاب خود استفاده کنند.
 • پس از تنظیم تنظیمات سیستم، بازیکنان می توانند به حالت تمرین (MP) یا BR Training Ground بروند. تا با حالت تیراندازی هیپ فایر تمرین کنند.
  برای اجرای هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل باید دکمه fire را بزنید.

هنگامی که بازیکنان در حین هیپ فایر روی حرکت خود سخت کار کردند، می توانند از همان حالت تیراندازی در مسابقات Call of Duty: Mobile استفاده کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند بر تکمیل مأموریت‌های «Completionist» تمرکز کنند تا برای هر سلاح اصلی، به غیر از تفنگ‌های تک‌تیرانداز و تیرانداز، ۱۰ کامو اژدها دریافت کنند.

نکات و ترفندها

همانطور که گفته شد، هیپ فایر زمانی مناسب تر است که مبارزه در یک برد کوتاه باشد. یعنی در یک نقشه در مقیاس کوچک مانند Shipment. بنابراین، به جای اتلاف وقت برای باز کردن محدوده، می توان بلافاصله با استفاده از دکمه هیپ فایر تیراندازی کرد. در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد که بازیکنان می توانند برای تقویت بیشتر قابلیت هیپ فایر خود در نظر بگیرند:

 • از یک ضمیمه مجله برای افزایش ظرفیت مهمات برای جبران مهمات اضافی مورد استفاده در هنگام شلیک لگن استفاده کنید.
 • از یک اتصال لیزری مناسب مانند RTC Laser 1mW یا MIP Laser 5mW برای کاهش انتشار گلوله هیپ فایر و در نهایت افزایش دقت شلیک استفاده کنید.
 • در صورت وجود، امتیاز “Wild Hip Fire” را برای افزایش دقت شلیک پرشی و هیپ فایر لغزشی مجهز کنید.
 • همیشه برای تفنگ های ساچمه ای و SMG (در فواصل کوتاه) از هیپ فایر استفاده کنید.
 • از ضمائم پوزه مانند فلش گارد برای کاهش انتشار گلوله هیپ فایر استفاده کنید.

بازیکنان می توانند با افزایش Weapon XP یک تفنگ خاص، قفل تمام پیوست های مورد نیاز را باز کنند. پس از باز شدن قفل، آنها می توانند بهترین استفاده را از هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل داشته باشند.

 

نوشته قبلی

اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل و CP Vault

نوشته بعدی

Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل : چگونه از آنها استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید