بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023 : Tier List تفنگ ساچمه ای

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile 2023 : فهرست Tier شاتگان 

بیایید دریابیم که بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023 کدام است. Call of Duty: Mobile سلاح های زیادی از جمله هشت تفنگ ساچمه ای را ارائه می دهد.

وقتی صحبت از بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile می شود، رقبای شایسته زیادی برای کسب رتبه برتر وجود دارد. Call of Duty: Mobile از فصل 5 (2023)، به استثنای Shorty که به عنوان تپانچه طبقه بندی می شود، 8 گزینه در کلاس تفنگ ساچمه ای ارائه می دهد. تقریباً هر تفنگ ساچمه‌ای در COD Mobile در حین مبارزه غلبه می‌کند، اگر بازیکنان به اندازه کافی مهارت داشته باشند که آن را در میدان جنگ اداره کنند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

با این وجود، برخی از شاتگان ها در Call of Duty: Mobile برای هر بازیکنی در مقایسه با دیگران ایده آل هستند. مقاله امروز آمار همه تفنگ های ساچمه ای را بررسی و مقایسه می کند و بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile را تا سال 2023 معرفی می کند. خوانندگان اگر می خواهند پاسخ را بدانند نباید از بخش بعدی صرف نظر کنند.

مقالات مرتبط »     پنج بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

R9-0، Striker و JAK-12 پیشتازان بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023 هستند.

زرادخانه سلاح های Call of Duty: Mobile مملو از تفنگ های استثنایی است که تطبیق پذیری را به ارمغان می آورد. تفنگ های ساچمه ای بهترین کلاس برای زد و خورد از فاصله نزدیک در حالت MP یا BR هستند. اگرچه در مورد بیشترین آمار متعادل، R9-0 بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile است و بهترین گزینه بعدی JAK-12 است و پس از آن اسلحه هایی مانند Striker، BY15 و موارد دیگر قرار دارند.

R9-0 و Echo دو تا از متحرک ترین تفنگ های ساچمه ای هستند (Mobility: 85) که اولی مزیت خشاب بهتری دارد (14). علاوه بر تحرک بالا (سهولت حرکت)، R9-0 در میان بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023 با بهترین دقت (49) و کنترل (42) قرار دارد. در همان زمان، R9-0 همچنین آمار آسیب ظالمانه (17×12) را در کنار برد مناسب و سرعت متوسط آتش ارائه می دهد.

در اینجا نگاهی به آمار R9-0 در بازی داریم که برای حالت Battle Royale و Multiplayer یکسان است:

  • آسیب – 17×12
  • نرخ آتش – 34
  • دقت – 49
  • تحرک – 86
  • محدوده – 38
  • کنترل – 42

نرخ آتش R9-0 با چندین گزینه بهتر مانند JAK-12، Striker و HS2126 بهترین نیست. با این حال، مبتدیان نگران نباشند زیرا R9-0 دو شلیک در یک زمان شلیک می کند، که به دلیل دقت و کنترل چشمگیر می تواند به راحتی به هدف اصابت کند. جالب اینجاست که تقریباً هر تفنگ ساچمه ای آسیب شدیدی وارد می کند، بنابراین دو شلیک به یک هدف، یک کشتن آسان را برای بازیکنان تایید می کند.

با این حال، اگر بازیکنان همچنان به دنبال جایگزینی برای R9-0 هستند، می توانند به دلیل سرعت آتش بیش از حد (42) و دقت و تحرک بالاتر از حد متوسط، به سراغ JAK-12 بروند. از دیگر شاتگان های مناسب در Call of Duty: Mobile می توان به Striker، BY15 و HS2126 اشاره کرد.

هنگامی که بازیکنان R9-0، بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023 را انتخاب کردند، می توانند از Gunsmith برای انجام تنظیمات با تجهیز پیوست های جدید و به حداکثر رساندن پتانسیل سلاح استفاده کنند.

 

نوشته قبلی

ویژگی های جدید نقشه اورزیکستان وارزون : زیپ لاین افقی و قطار قابل کنترل

نوشته بعدی

رویداد هالووین کالاف دیوتی موبایل 2023 : همه چیز درباره محتوای جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید