ویژگی های جدید نقشه اورزیکستان وارزون : زیپ لاین افقی و قطار قابل کنترل

تمام ویژگی های جدید در نقشه Warzone Urzikstan : زیپ لاین افقی، قطار قابل کنترل و …

در اینجا جزئیات ویژگی های جدید نقشه اورزیکستان ارائه شده است که تا کنون نشان داده شده است.

رویداد Call of Duty Next نقشه آتی وارزون، Urzikstan را نشان داد. همانطور که وارد فصل 01 ادغام Warzone و Modern Warfare 3 می شویم، بازی شاهد انتشار این نقشه با طیف کاملاً جدیدی از ویژگی های تعاملی خواهد بود. CoD: Next یک موفقیت بزرگ بوده است و گیم پلی هر دو عنوان طرفداران را در انتظار انتشار آن قرار داده است.

مقالات مرتبط »    اولین نمای نقشه جدید وارزون در CoD: Next نشان داده شد

ویژگی های جدید نقشه اورزیکستان وارزون

زیپ لاین های افقی

از عجیب ترین ویژگی های جدید نقشه اورزیکستان که قرار است به طرفداران WZ ارائه دهد، خطوط زیپ افقی کاملاً جدید است. همانطور که از نام نشان می دهد، این ها بازیکنان را در بخش های مختلف نقشه طی می کنند و از طریق زیپ ریل می لغزند.

زیپ لاین های افقی که به تازگی اجرا شده اند، بازیکنان را با سرعت بالایی حمل می کنند. با توجه به ماهیت متراکم نقاط مورد علاقه (POI) که در سراسر نقشه پراکنده شده اند، این ویژگی تضمین می کند که آنها شانس بیشتری برای زنده ماندن در میدان نبرد خواهند داشت. برخی از این زیپ لاین ها به پهپادهای شناور متصل خواهند شد که به جایی نمی رسند. با این حال، اینها به عنوان مسیرهای فرار عمل می کنند و حتی می توان از آنها برای دور زدن مناطق از ارتفاع به دست آمده استفاده کرد.

قطارهای قابل رانندگی

یکی دیگر از موارد اضافه شده به بازی، قطارهای قابل رانندگی است. اپراتورها می توانند مستقیماً روی قطار فرود بیایند تا وسیله نقلیه را کنترل کنند و آن را در مسیرهای اورزیکستان حرکت دهند. نقشه به ظاهر خوشه ای دسترسی به تمام POI ها را از طریق سیستم راه آهن فراهم می کند. با چندین ساختمان بلند در هر ایستگاه، بازیکنان شانس بیشتری برای زنده ماندن با استفاده از قطار برای چرخش دارند.

با این حال، بازیکنان باید مراقب باشند که اپراتورهای دشمن می توانند به همین راحتی قطارها را ربودند. با باز بودن قسمت عقب، دشمنان می توانند وارد شوند و ترمزهای دستی را بکشند تا آن را متوقف کنند. بازیکنان چاره ای جز شرکت در چنین برخوردی ندارند.

با پیشروی در فصول، شاهد تقابل معتبر با این مکانیک خواهیم بود و با انجام این کار، مقالات ما به روز می شوند تا با این حرکات به عموم مردم پاسخ دهند.

همه POI ها در اورزیکستان

نقشه آتی Warzone قرار است 11 نقطه جالب جدید را معرفی کند. این لوکیشن در محل اتصال زمین های اروپا و خاورمیانه قرار دارد و نقش مهمی در سری Modern Warfare ایفا می کند. این POI ها دارای برخی از بهترین لوت های ارائه شده در کل نقشه هستند که به طور مناسب برای ارائه ترکیب خوبی از منابع پراکنده شده اند. POI ها عبارتند از:

 • Levin Resort
 • Popov Power
 • Orlov Military Base
 • Urzikstan Cargo
 • Old Town
 • Low Town
 • Seaport District
 • Hadiqa Farms
 • Zaravan City
 • Zaravan Suburbs
 • Shahin Manor

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت کدهای بتا مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

بهترین شاتگان در کالاف دیوتی موبایل 2023 : Tier List تفنگ ساچمه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید