آموزش کامل نحوه دریافت کدهای بتا مدرن وارفار 3

چگونه به راحتی کدهای بتا Modern Warfare 3 را دریافت کنیم؟

این مقاله راه‌های مختلف برای دریافت کدهای بتا مدرن وارفار 3 را نشان می‌دهد.

Call of Duty Modern Warfare 3 (MW3) در حال حاضر در مرحله بتا قابل بازی است اما به طور انحصاری برای بازیکنان پلی استیشن در دسترس است. بازیکنانی که بازی را پیش‌سفارش یا خریداری نکرده‌اند، می‌توانند در مرحله آتی Open Beta یا کدهای فعال‌سازی امن برای دسترسی به نسخه بتا کامل شرکت کنند. با توجه به اینکه تست بتای باز بسیار کوتاه است، بازیکنان می توانند سعی کنند یک کد برای بازی طولانی تر دریافت کنند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

Modern Warfare 3 توسط هیاهوهای زیادی احاطه شده است و جامعه هیجان زده است که آن را به طور مستقیم تجربه کند. بازیکنان می توانند با دسترسی کامل به مرحله بتا آزمایش کنند، سطح بالاتری داشته باشند و جوایز بیشتری دریافت کنند. با این حال، به دست آوردن این کدها آسان نیست و نیاز به مقدار مشخصی هوشیاری و شانس دارد.

مقالات مرتبط »   افترمارکت در مدرن وارفار 3 چیست و چطوری کار می کند ؟

چگونه کدهای بتا مدرن وارفار 3 را دریافت کنیم؟

کاربران Xbox و PC نمی‌توانند به آزمایش بتا فعلی دسترسی داشته باشند. اما در اینجا یک راه سریع برای دریافت کدهای بتا رسمی برای ورود به مرحله دوم بتا کامل وجود دارد:

  • مرورگر اینترنت خود را باز کنید و با اطلاعات حساب کاربری خود وارد X (تویتر) شوید.
  • به نوار جستجوی موجود در وب سایت (یا برنامه) بروید و صفحه رسمی Call of Duty را جستجو کنید.
  • اکتیویژن هدایای مختلفی را میزبانی می‌کند و به‌روزرسانی‌هایی را در صفحه ارسال می‌کند که بازیکنان می‌توانند از آنها برای شرکت در آن استفاده کنند.
  • اگر زمان‌بندی شما مناسب است، می‌توانید زودتر چنین هدیه‌ای را پیدا کنید و یکی از چندین کد بتا را ایمن کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای به‌روز ماندن، روشن کردن اعلان‌ها با کلیک بر روی نماد «زنگ» در صفحه Call of Duty توییتر است. این می تواند به بازیکنان کمک کند تا برای کدهای بتا ثبت نام کنند و حتی یکی از آنها را ایمن کنند. لازم به ذکر است که تعداد این کدها محدود است و به هر شرکت کننده ای نمی رسد.

چگونه از کدهای بتا مدرن وارفار 3 رایگان استفاده کنیم؟

به غیر از صفحه رسمی Call of Duty توییتر، طرفداران می توانند سعی کنند از منابع مختلفی که هدایای مشابه را میزبانی می کنند، کد بتا دریافت کنند. در اینجا چند روش دیگر وجود دارد که احتمالاً می‌تواند کدی برای Modern Warfare 3 در اختیار شما قرار دهد.

  • همین مراحل را دنبال کنید و کدهای بتای MW3 را در توییتر از حساب خود جستجو کنید.
  • چندین صفحه مانند «@MW3CODInformer» معمولاً هدایای کد بتا متفاوتی را برای پایگاه پخش‌کننده میزبان و بازنشر می‌کنند که می‌توانید از آنها استفاده کنید.
  • باید مراقب جدیدترین آنها باشید، زیرا شانس بیشتری برای برنده شدن کد بتا برای MW3 وجود دارد.

ما قویاً توصیه می کنیم که منبع هدایا را به درستی بررسی کنید تا از هرگونه محتوای مخرب جلوگیری کنید. همچنین اگر شامل هر نوع تراکنش خرد یا درخواست ثبت نام با اطلاعات شخصی حساس است، بهتر است در هدایایی شرکت نکنید.

 

نوشته قبلی

5 بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

نوشته بعدی

ویژگی های جدید نقشه اورزیکستان وارزون : زیپ لاین افقی و قطار قابل کنترل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید