5 بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

پنج اسلحه برتر برای فصل 9 (2023) COD: Mobile با Loadouts

در این مقاله به بررسی تفصیلی بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 برای رتبه بندی می پردازیم.

Call of Duty: Mobile فصل 9 تغییرات قابل توجهی را در اسلحه های برتر به ارمغان می آورد، با عصب های تاثیرگذار به سلاح های فلزی. این مقاله فهرست به روز شده 10 اسلحه برتر فصل 9 را بررسی می کند. و نقاط قوت، ضعف و نحوه قرار گرفتن آنها در متای فعلی را تجزیه و تحلیل می کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

پنج بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023

5. Fennec و CX-9 – در مبارزات نزدیک Dynamic Duo

Fennec و CX-9 که به عنوان SMGهای پویا وارد لیست بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 می شوند. Fennec با سقف مهارت بالایی که دارد، عملکرد بی‌نظیری در فاصله نزدیک ارائه می‌کند. و آن را به یک عنصر اصلی در بازی رقابتی تبدیل می‌کند. CX-9، یک تازه وارد با مناظر آهنی بهبودیافته، سلطه Fennec را به چالش می کشد. و به عنوان یک جایگزین رقابتی برای کسانی که به دنبال تجربه کمی بخشنده تر SMG هستند قرار می گیرد.

مقالات مرتبط »   اسلحه MK9 در کالاف دیوتی موبایل : همه آنچه باید در مورد LMG آینده بدانید

4. AS VAL / Grau – تسلط بر صحنه AR میان رده

اولین حضور خود در بین 10 خودروی برتر، AS VAL و Grau، به یک نیروی غالب در صحنه رقابت تبدیل شده است. این تفنگ که به عنوان یک تفنگ تهاجمی هیبریدی قرار می گیرد، در درگیری های میان برد برتری دارد و با هر دو SMG و AR رقابت می کند. گاومیش اخیر به بشکه Archangel و مناظر آهنی بهبود یافته به افزایش محبوبیت آن کمک می کند.

3. HVK-30 – Ultimate Hybrid AR

0 علی‌رغم اینکه اخیراً به مهمات کالیبر بزرگ خود آسیب رسانده است، موقعیت خود را به عنوان بهترین ترکیب AR ترکیبی در COD: Mobile حفظ کرده است. nerf در درجه اول بر چندین درگیری با اسلحه تأثیر می گذارد و در این سناریوها کمی مؤثرتر است. با این حال، آسیب زیاد آن به قسمت بالایی بدن و سر، همراه با تحرک عالی، جایگاه خود را به عنوان AR به ویژه در جستجو و نابود کردن، محکم می کند.

2. KN-44 – افزایش به عنوان یک گزینه AR دوربرد

KN-44 با بهره مندی از nerfs به دیگر تفنگ های برتر، به عنوان یک گزینه AR با برد طولانی شناخته شده است. با نمایه های آسیب مشابه LK 24 و دید آهنی تمیزتر، یک جایگزین رقابتی ارائه می دهد. پتانسیل آن برای سه ضربه زدن به حریفان با شوت های بالاتنه و مدیریت موثر پس زدن، آن را به یک مکمل قابل توجه در متای فصل 9 تبدیل کرده است.

1. Argus – تخصصی شاتگان در جستجو و نابود کردن

کسب مقام اول به عنوان مدعی جدید، یک تفنگ ساچمه ای با پتانسیل عظیم در دستان راست است. اگرچه استفاده از آن چالش برانگیز است و نسبت به SKS کمتر بخشنده است، اما آرگوس در درگیری های فاصله بسیار نزدیک برتر است. به ویژه در جستجو و نابود کردن مفید است، به عنوان یک شمارنده برای تک تیراندازها عمل می کند، سرعت شلیک سریع تر، تحرک بهتر و اندازه مجله بزرگتر دارد.

در خاتمه، فصل 9 یک متای تغییر شکل یافته با تغییرات قابل توجه در تفنگ های برتر در COD: Mobile معرفی می کند. بازیکنان تشویق می شوند تا بر اساس سبک بازی، ترجیحات و پویایی در حال تکامل بازی، با سلاح های مختلف آزمایش کنند.

 

نوشته قبلی

تمامی تغییرات گیم پلی در نقشه Urzikstan وارزون

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت کدهای بتا مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید