تمامی تغییرات گیم پلی در نقشه Urzikstan وارزون

تغییرات گیم پلی در نقشه Warzone Urzikstan : لغو اسلاید، تاک استنس، 150 health و …

در این مقاله، تمام آخرین تغییرات گیم پلی در نقشه Urzikstan وارزون که می‌آیند را مرور می‌کنیم.

نقشه جدید Urzikstan در Warzone یک پیشرفت هیجان انگیز در فرنچایز Call of Duty است که در رویداد Call of Duty Next 2023 فاش شد و به عنوان بخشی از فصل 01 در دسامبر منتشر خواهد شد. این نقشه جان تازه ای به گیم پلی این عنوان افسانه ای می بخشد. Urzikstan به دلیل چندین تنظیم قابل توجه جایگزین المزره به عنوان نقشه اصلی بازی خواهد شد.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

Warzone Urzikstan با تغییرات مهم گیم پلی مانند Slide Cancel، Tac Stance و اضافه شدن 150 سلامتی برای همه بازیکنان، تجسم یک تجربه پیشرفته در میدان نبرد است.

مقالات مرتبط »    5 بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

تغییرات گیم پلی در نقشه Urzikstan وارزون

Slide Cancel در نقشه Urzikstan وارزون چیست؟

ازجمله تغییرات گیم پلی در نقشه Urzikstan که می تواند جذاب باشد اضافه شدن Slide Cancel به نقشه است. این مانور مستلزم سر خوردن و سپس لغو فوری آن با ایستادن یا خمیدن است. این عمل به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سرعت خود را حفظ کنند و در عین حال لغزش خود را متوقف کنند و باعث می‌شود آنها کمتر قابل پیش‌بینی باشند و ضربه زدن آن‌ها سخت‌تر شود.

Slide Cancel می تواند یک تغییر دهنده بازی در سناریوهای جنگی باشد و با ایجاد امکان تحرک برای اهداف دشمن، یک مزیت تاکتیکی ایجاد کند. این یک لایه استراتژی جدید به بازی Warzone اضافه می کند و هر برخورد را غیرقابل پیش بینی تر و جالب تر می کند.

Tac Stance در نقشه منطقه Urzikstan وارزون

یکی دیگر از به روز رسانی های مهم گیم پلی در نقشه جدید Warzone اضافه شدن Tac Stance است. این استراتژی به بازیکنان این امکان را می دهد که در حالت خمیده نگاه کنند و شلیک کنند و قرار گرفتن آنها در معرض آتش خصمانه را محدود می کند.

این ویژگی یک لایه حفاظتی اضافی در هنگام رویارویی با دشمنان در محیط شهری اورزیکستان، به ویژه در مکان های غنی از ساختمان با پوشش فراوان، اضافه می کند. Tac Stance در تغییر پویایی بازی های Warzone با ارائه راه های استراتژیک برای مبارزه بسیار مهم است.

150 health در نقشه منطقه اورزیکستان

یکی دیگر از تغییرات گیم پلی در نقشه Urzikstan استانداردسازی سلامت همه بازیکنان به 150 است. این تغییر تلاش می کند تا زمین بازی را یکسان کند و نبرد عادلانه و متعادل را تضمین کند.

سلامت بازیکنان برای بقای آنها بسیار مهم است و استاندارد کردن حداکثر ارزش سلامتی، گیم پلی تاکتیکی Warzone را بهبود می بخشد. این به بازیکنان انگیزه می‌دهد تا در برنامه‌های خود تجدید نظر کنند و با احتیاط بیشتری به هر موقعیت مبارزه بپردازند، زیرا می‌دانند که همه از همان سطح سلامتی شروع می‌کنند.

بازیکنان اکنون می توانند سریعتر و بالاتر بپرند و در هنگام فرود از یک جهش تاخیر کمتری وجود دارد و همچنین پس از پرش، انتظار کمتری برای اسپرینت وجود دارد. آنها همچنین می توانند از آیتم تاکتیکی “Stim” برای افزایش موقت سرعت حرکت برای رهایی از شرایط سخت استفاده کنند.

Urzikstan قرار است با ترکیب مناطق شهری و روستایی خود تغییرات جالبی در گیم پلی بازی Warzone ایجاد کند که جنبه جدیدی به گیم پلی Warzone می بخشد.

این تغییرات جدید گیم‌پلی ریسک استراتژیک را افزایش می‌دهد و بازیکنان را ملزم می‌کند که استراتژی خود را به طور مداوم در شرایط در حال تغییر میدان نبرد تغییر دهند و تجربه بازی هیجان‌انگیزتری را ارتقا دهند.

انتظار می رود Urzikstan با آپدیت فصل اول Modern Warfare 3 در تاریخ 5 دسامبر 2023 (سه شنبه، ۱۴ آذر) به صورت زنده منتشر شود.

 

نوشته قبلی

اسلحه MK9 در کالاف دیوتی موبایل : همه آنچه باید در مورد LMG آینده بدانید

نوشته بعدی

5 بهترین اسلحه سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید