افترمارکت در مدرن وارفار 3 چیست و چطوری کار می کند ؟

Aftermarket Parts در Modern Warfare 3 چیست و چگونه کار می کند؟

این مقاله راهنمای کاملی برای قطعات افترمارکت در مدرن وارفار 3 ارائه می‌کند. و تضمین می‌کند که بازیکنان به خوبی آماده شده‌اند و با این افزوده نوآورانه سردرگم نمی‌شوند. ما همچنین بررسی می کنیم که این قطعات چیست و چگونه کار می کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، برای گوشی های آیفون و اندروید مناسب است.

رونمایی کامل و موردانتظار از بازی چندنفره Modern Warfare 3 نزدیک است. و توسعه دهندگان اکنون یک نوآوری جالب را نشان داده اند: Aftermarket Parts. آخرین ویژگی Gunsmith. این ویژگی تغییر دهنده بازی دنیای عظیمی از سفارشی سازی را برای بازیکنان فراهم می کند و فرصت های تاکتیکی جدیدی را به ارمغان می آورد. نسخه بتای باز آتی که از 6 اکتبر 2023 آغاز شد، به گیمرها اجازه می دهد تا این تغییرات پویا را بررسی کنند.

مقالات مرتبط »     آیا استفاده از سلاح های اصلی زیر آب MW3 ممنوع می شود؟

افترمارکت در مدرن وارفار 3 Gunsmith Innovation توضیح داده شده است

به گفته سازندگان، قطعات افترمارکت در مدرن وارفار 3 یک تغییر دهنده بازی است که لایه کاملا جدیدی از سفارشی سازی سلاح را اضافه می کند. از طریق کیت های تبدیل نوآورانه، بازیکنان اکنون می توانند جنبه های کاملا جدیدی از تعامل با سلاح های خود را تجربه کنند که شخصیت آنها را تغییر می دهد و سبک جدیدی از گیم پلی هیجان انگیز ارائه می دهد.

این عناصر جدید برای سلاح های خاصی که به حداکثر سطح می رسند در دسترس خواهند بود. سیستم Gunsmith شبیه به Modern Warfare 2 با پیشرفت سلاح آشنا است. یکی از پیشرفت های قابل توجه اضافه شدن این قطعات پس از فروش است که پس از رسیدن سلاح به سطح اوج خود، قابل دسترسی می شوند.

برای دسترسی به این کیت های تبدیل، ابتدا باید وظایف درون بازی را که با رسیدن سلاح به حداکثر سطح خود باز می شوند، انجام دهید.

تمامی قطعات افترمارکت در مدرن وارفار 3 تاکنون معرفی شده اند

برای کمک به گیمرها در درک عملکرد جدید، توسعه دهندگان سه نمونه گویا را ارائه کردند. که سه کیت تبدیل جداگانه قطعات پس از فروش را نشان می دهد که برای بازیکنان در بازی قابل دسترسی خواهد بود.

1) Pulemyot LMG: کیت تبدیل Bullpup

هنگامی که به کیت تبدیل بولپاپ مجهز می شود، Pulemyot LMG دستخوش دگرگونی هیجان انگیزی می شود و تحرک، هندلینگ، سرعت شلیک و پس زدن آتش باسن را افزایش می دهد. عملکرد کلی این سلاح افزایش می یابد و تطبیق پذیری برای دویدن و شلیک کردن را ارائه می دهد و ظرفیت مهمات LMG را حفظ می کند.

این کیت تبدیل را می توان با به دست آوردن 25 کشتن در حین شلیک هیپ یا استفاده از Tac-Stance باز کرد.

2) Renetti Handgun: کارابین تمام خودکار

این کیت تبدیل، رنتتی را به یک تفنگ دستی تمام خودکار کشنده معادل SMG تبدیل می کند. این اصلاح سرعت، برد و سرعت شلیک گلوله را افزایش می‌دهد اما به قیمت تحرک و کنترل پس‌زدگی تمام می‌شود.

کیت تبدیل تمام خودکار کارابین را می توان با دریافت 30 قفل با پنج پیوست مجهز باز کرد.

3) WSP Swarm SMG: WSP Akimbo Brace Stocks

این کیت تبدیل به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با حالت دو دستی و تهاجمی Akimbo از WSP Swarm استفاده کنند. قدرت شلیک را به قیمت کاهش تحرک و دامنه آسیب افزایش می دهد. علاوه بر این، نمی‌توانید به سمت پایین هدف بگیرید، بنابراین باید شکاف را ببندید و در نبردهای نزدیک شرکت کنید.

می توانید با تکمیل چالش های هفتگی در پیش فصل، قفل این کیت را باز کنید.

این شامل همه چیز مربوط به قطعات افترمارکت در مدرن وارفار 3 است که وارد بازی خواهند شد.

 

نوشته قبلی

Mythic CX-9 در کالاف دیوتی موبایل : هر آنچه باید بدانید اینجاست

نوشته بعدی

رویداد Next کالاف دیوتی : همه حرفه ای های وارزون و چند نفره MW3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید