آیا استفاده از سلاح های اصلی زیر آب MW3 ممنوع می شود؟

آیا می توانید از سلاح های primary زیر آب در Modern Warfare 3 استفاده کنید؟

Call of Duty ممکن است به بازیکنان اجازه استفاده از سلاح های اصلی زیر آب MW3 را ندهد. اکتیویژن اخیراً تریلر رسمی چند نفره این بازی را منتشر کرده است که با بیش از 37 میلیون بازدید در یوتیوب توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. این ویدیو شامل قطعات مختلفی از گیم پلی واقعی و نگاهی کوچک به مکانیک های آینده در کنار تجربه کلی است.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

Modern Warfare 3 بر روی همان پلتفرم پیش درآمدهای خود یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2 عرضه خواهد شد. توسعه دهندگان درخواست های جامعه را شنیده اند و برخی از محبوب ترین مکانیک های گیم پلی مانند لغو اسلاید و لغو بارگذاری مجدد را برای بهبود تجربه بازی در خود جای داده اند. . این مقاله استفاده از سلاح های اصلی زیر آب MW3 را برجسته می کند.

مقالات مرتبط »    Mythic CX-9 در کالاف دیوتی موبایل : هر آنچه باید بدانید

آیا می توان از سلاح های اصلی زیر آب MW3 استفاده کرد؟

جدیدترین تریلر رونمایی چند نفره Call of Duty Modern Warfare 3 صحنه‌های مختلف در میدان جنگ و یک کلیپ کوتاه از شخصیت‌هایی که در زیر آب شنا می‌کنند را به نمایش گذاشت. با قضاوت بر اساس قسمت‌های زیر آب و شنا که در ویدیو نشان داده شده است، بازیکنان احتمالاً مجاز به شلیک سلاح های اصلی زیر آب MW3 نخواهند بود.

مهم است که روندهای گذشته در MW2 و Warzone 2 را در نظر بگیرید. که در آن تنها از غوغاها و تفنگ های دستی مجاز به استفاده در هنگام ماندن در زیر آب بودند. گنجاندن جنگ در آب در درجه اول با سری 2022 اکتیویژن آغاز شد که سبک بازی را کاملاً تغییر داد. با این حال، متا به سرعت به سمت تفنگ های دستی با پیوست Akimbo تغییر کرد و بازیکنان را تشویق کرد تا استراتژی های زیر آب را اتخاذ کنند.

این یک تکنیک فوق العاده شد

سایر بازیکنان نمی توانستند سلاح های اصلی را زیر آب شلیک کنند و آسیب پذیر بودند. با بهره برداری از این مکانیک، چندین بازیکن شروع به کمپینگ در مناطق انتهایی زیر آب کردند و به هر کسی که سعی می کرد به داخل بپرد حمله کردند. نقشه‌هایی مانند جزیره Vondel و Ashika که حاوی چندین بخش آبی بودند، آن را به یک ویژگی مشکل‌ساز تبدیل کردند. زیرا جامعه شروع به درخواست یک نبرد عصبی برای آبزیان کرد.

از آنجایی که Modern Warfare 3 در کنار MW2 و Warzone 2 به پلتفرم Call of Duty HQ اضافه خواهد شد، به احتمال زیاد همان مکانیک حفظ خواهد شد تا سلاح های اصلی در زیر آب شلیک نشوند.

اما اگر توسعه دهندگان مکانیک جدیدی را معرفی کنند که امکان استفاده از تفنگ های تهاجمی عظیم و مسلسل های فرعی را در زیر آب فراهم کند، در کل لیست پخش هرج و مرج ایجاد می شود. کل متا حول توانایی مبارزه در زیر آب و از سطح می چرخد. این امر منجر به عدم تعادل فوری می شود و درصد خوبی از جامعه را در مضیقه قرار می دهد.

سلاح های جدیدی به مدرن وارفار 3 می آیند

آخرین وبلاگ Call of Duty حاوی اطلاعاتی در مورد کیت های Aftermarket و قطعات تبدیل برای اصلاح سلاح های موجود است. این می تواند برای استفاده مجدد از همان اسلحه با تغییر کامل رفتار آن و ایجاد یک تفنگ جدید استفاده شود.

فهرست کوتاهی از سلاح‌هایی که در Modern Warfare 3 در دسترس خواهند بود در پست وبلاگ گنجانده شد – Pulemyot LMG، تفنگ دستی Renetti با کاربین تمام خودکار، AMR9 SMG، شاتگان Riveter و WSP Swarmwith Akimbo Brace Stocks.

توجه به این نکته ضروری است که Activision در زمان نگارش این مقاله به طور رسمی اعلام نکرده است که آیا می توان از سلاح های اصلی زیر آب MW3 استفاده کرد یا خیر.

 

نوشته قبلی

رویداد انجمن هالووین کالاف دیوتی موبایل : نحوه رایگان کردن اسکین لجندری

نوشته بعدی

Mythic CX-9 در کالاف دیوتی موبایل : هر آنچه باید بدانید اینجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید