رویداد انجمن هالووین کالاف دیوتی موبایل : نحوه رایگان کردن اسکین لجندری

چگونه می توان پوسته های افسانه ای را در رویداد Halloween Community در COD: Mobile آزاد کرد؟

آپدیت مورد انتظار فصل 9 هالووین نه تنها هیجان های شبح آور، بلکه یک تخم مرغ عید پاک پنهان را در قالب رویداد انجمن هالووین کالاف دیوتی موبایل به همراه آورده است. بازیکنان با این شانس روبه‌رو هستند که پوسته‌های اسلحه افسانه‌ای رایگان را بگیرند. در این مقاله، جزئیات این رویداد جدید انجمن هالووین را بررسی خواهیم کرد، و نحوه عملکرد آن و چگونگی باز کردن پوسته‌های افسانه‌ای دلخواه توسط بازیکنان را بررسی خواهیم کرد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان با استفاده از ایمیل متصل به اکتیویژن و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) و امنیت پرداخت.

رویداد انجمن هالووین کالاف دیوتی موبایل

به روز رسانی Arsenal Tab: رونمایی از تب Series

با آمدن آپدیت فصل 9، تب arsenal در بازی به روز رسانی قابل توجهی دریافت کرد و تب جدیدی به نام “Series” را معرفی کرد. این تب که به راحتی با چند کلیک قابل دسترسی است، مجموعه ای از پوسته های مربوط به رویدادها، سبک ها یا تعطیلات خاص را در خود جای می دهد. با توجه به نزدیکی به هالووین، اولین سری منتشر شده دارای تم مناسب برای فصل شبح وار است.

مقالات مرتبط »    همه چیز درباره فصل 9 کالاف دیوتی موبایل : حالت‌ها، نقشه‌ها و تاریخ انتشار

سریال پوسته افسانه ای هالووین: A Sneak Peek

مجموعه‌های با مضمون هالووین در حال حاضر در بین بازیکنان سر و صدا ایجاد کرده است و نقشه‌های اسلحه افسانه‌ای را که قرار است در فصل 9 منتشر شود به نمایش می‌گذارد. از میان آنها می توان به طرح افسانه ای M4 Cord Jester، پوسته Holder 26 Jack Lantern، AK-47 Pumpkin Head Blueprint و طرح افسانه ای Maddox Squash Demon اشاره کرد.

حدس و گمان های قرعه کشی خوش شانس: شانسی در جوایز افسانه ای

Dataminers این پوسته های اسلحه افسانه ای را در فایل های بازی کشف کرده اند که نشان می دهد ممکن است آنها بخشی از یک قرعه کشی خوش شانس باشند. پیش بینی می شود که قرعه کشی جزء کلیدی رویداد جامعه پنهان باشد. در کنار پوسته‌های اسلحه، بازیکنان همچنین می‌توانند یک تصویر قابل کلیک را در گوشه پایین سمت راست ببینند که به جوایز اضافی احتمالی اشاره می‌کند.

رویداد انجمن پنهان: باز کردن قفل نقطه عطف و پاداش های تکمیل کننده

رویداد مرموز انجمن بر اساس تعداد لایک‌های دریافت‌شده، جوایز نقطه عطفی ارائه می‌کند. با رسیدن به 1 میلیون، 2 میلیون و 3 میلیون لایک در رویداد انجمن هالووین، بازیکنان می توانند در مجموع 300 امتیاز سری جمع کنند. این نکات همانطور که توضیح داده شد در دستیابی به سلاح از تسلیحات سری کمک کننده خواهد بود.

جوایز تکمیل کننده: کارت تلفن Mythic و موارد دیگر

تکمیل رویداد با به دست آوردن چهار پوسته اسلحه افسانه ای، پاداش های انحصاری تکمیل کننده را باز می کند. اینها شامل یک کارت تلفن افسانه ای به نام Lantern Fall، یک قاب افسانه ای به نام Jack Lantern، یک Emote حماسی سری هالووین 2023، و یک نشان منحصر به فرد هالووین برای پروفایل COD Mobile بازیکن است.

پیوند بین گردونه شانس و COD: Mobile : رویداد انجمن هالووین

ارتباط بین قرعه کشی خوش شانس و رویداد اجتماعی موضوع حدس و گمان است. پیشنهاد می‌شود که قرعه‌کشی شانسی ممکن است فرصتی برای به دست آوردن چهار طرح افسانه‌ای هالووین، بلکه یک پوسته حماسی برای 50 GS، Dovbra، Butterfly Knife و طرح لنترن فال را نیز ارائه دهد.

دسترسی به رویداد انجمن هالووین کالاف دیوتی موبایل: یک راهنمای سریع

برای بازیکنانی که با رویداد جدید آشنا نیستند، دسترسی به آن ساده است. با رفتن به خانه امن خود شروع کنید، روی تب Arsenal کلیک کنید و به پوسته اسطوره ای و افسانه ای اسلحه بروید. روی هر پوستی کلیک کنید، سپس از نماد ذره بین برای گرفتن اسکرین شات استفاده کنید. با بازگشت به پوسته‌های اسلحه، متوجه می‌شوید که تب سری پنهان باز شده است.

حدس و گمان ها و کنجکاوی بازیکن: 300 امتیاز سری برای چیست؟

در حالی که جزئیات رویداد جامعه پنهان همچنان نامشخص است، تجمع 300 امتیاز سری سوالاتی را در مورد هدف آنها ایجاد می کند. بازیکنان کنجکاو هستند و در مورد پاداش ها و شگفتی هایی که ممکن است در این رویداد مرموز هالووین در انتظار آنها باشد، حدس می زنند.

همانطور که بازیکنان در COD Mobile این سفر با مضمون هالووین را آغاز می‌کنند، وعده پوسته‌های افسانه‌ای رایگان و جوایز هیجان‌انگیز، لایه‌ای از هیجان را به تجربه بازی اضافه می‌کند. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید و آن انگشتان شست را برای رسیدن به نقاط عطف در رویداد انجمن هالووین کالاف دیوتی موبایل آماده نگه دارید!

 

نوشته قبلی

چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل سورپرایزهای هیجان انگیزی ارائه می دهد

نوشته بعدی

آیا استفاده از سلاح های اصلی زیر آب MW3 ممنوع می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید