همه چیز درباره فصل 9 کالاف دیوتی موبایل : حالت‌ها، نقشه‌ها و تاریخ انتشار

COD: Mobile Season 9 Graveyard Shift : حالت‌های جدید، نقشه‌ها، تاریخ انتشار و …

 • فصل 9 کالاف دیوتی موبایل در حالت پورتال، Chaos را معرفی می کند: مناطق متحرک را در این بازی چند نفره هیجان انگیز ضبط و کنترل کنید.

 • اسلحه Mythic آزاد شده: اسطوره CX-9 را کشف کنید – Lethal Hollow و طراحی فرشته ای و پیشرفته آن..

 • جشن های شبح مانند در انتظار: برای جوایز هیجان‌انگیز، در بازی‌های طیفی و رویدادهایی با مضمون هالووین شرکت کنید.

Call of Duty: Mobile در یک نسخه مهیج که برای 4 اکتبر (چهارشنبه، ۱۲ مهر) در ساعت 17 PT برنامه ریزی شده است، از فصل نهم مورد انتظار خود – Graveyard Shift – رونمایی می کند. این فصل با مضمون هالووین، مجموعه‌ای از محتوای هیجان‌انگیز را نوید می‌دهد. از جمله بازگشت Undead Siege، حالت گشت‌زنی چند نفره جدید، مجموعه‌ای از گنجینه‌های Battle Pass، جدیدترین سلاح اسطوره‌ای و بسیاری موارد دیگر.

مقالات مرتبط »    لینک دانلود APK سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 برای اندروید

بتل پس فصل 9 کالاف دیوتی موبایل – Premium Pass Tiers

برای کسانی که مجوز Premium Pass را انتخاب می کنند، مجموعه ای از محتوای انحصاری به شما کمک می کند. پوسته‌های اپراتور سردکننده مانند Witch Doctor – Lethal Cure، Demir – Lurking Dead، Portnova – Funny Bone و Misty – In the Spirit را باز کنید. Battle Pass طیف وسیعی از طرح‌های تسلیحاتی را معرفی می‌کند. از جمله CR-56 AMAX – Final Testament، Chopper – The Great Beyond، M4 – Nocturne Mortis، Kilo Bolt-Action – Rex Mortem، و CX-9 – Deathly Light. ، همه از سلاح جدید فصل 9 کالاف دیوتی موبایل الهام گرفته شده است.

علاوه بر این، اشتراک Battle Pass جوایز اضافی، افزایش 10 درصدی به Player و Weapon XP، کوپن‌های تخفیف و تخفیف‌های محدود در 10 برابر کشیدن جعبه ارائه می‌دهد. در فصل 9 کالاف دیوتی موبایل، اشتراک سه ماهه را برای عرضه طولانی پاداش در نظر بگیرید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

بازگشت زامبی کلاسیک، Undead Siege

Undead Siege و Zombies Classic بازگشتی هولناک دارند و میزان وحشت ارواح را دو برابر می کنند. هر دو حالت با چالش‌های جدید، کلاس‌ها، جوایز و به‌روزرسانی‌های تعادل گیم‌پلی وارد می‌شوند.

شجاعانه در برابر وحشت هالووین، Standoff, Haunted Hacienda

نقشه‌های چندنفره نمادین، Standoff و Hacienda، یک تغییر اساسی در هالووین دریافت می‌کنند. این نقشه ها، که در یک لیست پخش متنوع ارائه می شوند، نوید نمایش های شدید و وهم انگیز را می دهند.

در حالت Patrol و سایر به روز رسانی های چند نفره رقابت کنید

فصل 9 کالاف دیوتی موبایل حالت Patrol Mode را معرفی می کند. که در ابتدا در Call of Duty®: Vanguard® نمایش داده شد. این حالت به اپراتورها وظیفه می‌دهد تا یک منطقه متحرک روی نقشه را ضبط و کنترل کنند. در حالی که یک تیم منطقه را در اختیار دارد، امتیاز جمع می‌شود و بازی تا زمانی که منطقه رقابتی شود ادامه می‌یابد.

علاوه بر این، Prop Hunt با نقشه‌های جدید، وسایل و مکانیک‌های بازی که تعاملات انسان و اسباب بازی را جذاب نگه می‌دارد، افزودنی‌های جدید هیجان‌انگیزی دریافت می‌کند.

Ranked Search & Rescue به صف چندنفره ملحق می‌شود و یک تغییر منحصربه‌فرد در Search & Destroy ارائه می‌دهد. بازیکنان حذف شده تگ ها را رها می کنند. و اگر هم تیمی تگ خود را قبل از اینکه دشمن این کار را انجام دهد، بازیابی مجدد امکان پذیر می شود.

رویدادهای موضوعی جدید

فصل 9 کالاف دیوتی موبایل سه رویداد هیجان انگیز را به همراه دارد که پاداش های فریبنده ای ارائه می دهد. و بازیکنان را از باخت های Rank XP در Ranked Play محافظت می کند.

 • رویداد Halloween Themed Fright Factory:
  بازیکنان می‌توانند با انجام چالش‌ها در Multiplayer و Battle Royale، بلیت‌های بخت‌آزمایی Pumpkin Candy را به‌دست آورند. که منجر به پاداش‌های مهمی مانند Ajax – Flesh Golem و Kilo 141 – Webspinner می‌شود.
 • Ghost Chasing Spectral Smackdown:
  یک بازی فستیوال طیفی در انتظار بازیکنان است که دارای تخته ای با نه سوراخ است. با انجام چالش‌های روزانه، بازیکنان انرژی جمع می‌کنند تا با ضربه زدن به ارواح، امتیاز کسب کنند.
 • رویداد Team-Up Rank Shield:
  برای رقابت در رتبه بندی بازی، این رویداد محافظت در برابر ضررهای Rank XP را فراهم می کند. و به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون ترس از شکست، مهارت های خود را بهبود بخشند.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای ویژه

فصل را با چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید در آغوش بگیرید. که هر کدام پاداش‌های فریبنده‌ای ارائه می‌کنند. از جمله پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و پیوست امضای جدید HS0405 Thunder Rounds.

به روز رسانی فروشگاه: New Mythic Weapon Draw و موارد دیگر

فروشگاه به‌روزرسانی هیجان‌انگیزی را با Mythic CX-9 — Lethal Hollow دریافت می‌کند، اسلحه‌ای که دارای فناوری پیشرفته است که به شکل فرشته‌ای پیچیده شده است. برندگان خوش شانس همچنین می توانند Kestrel – Blessed Hollow Operator Skin و موارد دیگر را نیز خریداری کنند.

فصل 9 کالاف دیوتی موبایل – Graveyard Shift آماده است تا یک تجربه گزنده هالووین را به بازیکنان ارائه دهد. از امتیازات Battle Pass گرفته تا محاصره‌های مرده، نقشه‌های خالی از سکنه و رویدادهای موضوعی، این فصل نوید یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی را می‌دهد. برای رویارویی با ترس‌های خود به عنوان Call of Duty: Mobile’s Season 9 – Graveyard Shift در 4 اکتبر در ساعت 5 بعدازظهر PT عرضه می‌شود. شما را به صورت آنلاین می بینم تا تجربه ای دلهره آور داشته باشید.

 

نوشته قبلی

تغییرات فصل 9 کالاف دیوتی موبایل که از دید شما پنهان مانده است

نوشته بعدی

اولین نمای نقشه جدید وارزون در کالاف دیوتی : بعدی نشان داده شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید