Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل : چگونه از آنها استفاده کنیم؟

تجهیزات مرگبار در COD Mobile : آنها چه هستند، چگونه از آنها استفاده کنیم و …

در مورد Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل کنجکاو هستید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد سلاح های کشنده در Call of Duty: Mobile بدانید آمده است:

Call of Duty: Mobile به خاطر مجموعه ای از اسلحه هایش مشهور است، اما می توان مجموعه ای از تجهیزات را برای مزایای تاکتیکی خود در میدان جنگ پیدا کرد و از آنها استفاده کرد. در میان کلاس‌های مختلف اقلام/سلاح درون بازی، می‌توان انواع تجهیزات کشنده را در COD Mobile پیدا کرد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بدون استفاده از اسلحه‌های خود آسیب قابل توجهی به دشمنان خود وارد کنند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

می توان تجهیزات کشنده را در بتل رویال COD Mobile جستجو کرد یا همان را در بارگذاری های خود برای حالت MP تجهیز کرد. چندین گزینه برای تجهیزات کشنده در بازی وجود دارد، بنابراین بازیکنان جدید می توانند همه آنها را امتحان کنند و جایگزین مورد نظر خود را برای دریافت بهترین نتایج انتخاب کنند.

مقالات مرتبط »    اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل و CP Vault

برای وضوح بهتر در مورد تجهیزات کشنده در COD Mobile، خوانندگان می توانند یک راهنما را در بخش زیر بیابند:

Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ (2023 به روز شده)

مانند هر عنوان Call of Duty، می‌توان مجموعه‌ای از تجهیزات کشنده را در COD Mobile پیدا کرد، به جز Combat Axe، که در درجه اول به بازیکنان اجازه می‌دهد آسیب‌های انفجاری وارد کنند. می توان از یک آیتم کشنده در Call of Duty: Mobile با پرتاب آن به سمت دشمنان یا کاشت آن در یک نقطه خاص به عنوان تله استفاده کرد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند از هر سلاح کشنده به روش خاصی استفاده کنند تا تاثیر آن را به حداکثر برسانند.

انواع و موارد استفاده از تمام Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل؟

در اینجا انواع و کاربردهای تمام Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

 • نارنجک فرگ –
  پرتابی است که پس از تأخیر کوتاهی منفجر می شود. بنابراین، بازیکنان باید قبل از پرتاب نارنجک Frag به سمت مکان دشمن، آن را به طور موثر بپزند.
 • Sticky Granade (در سطح بازیکن 37 باز می شود) –
  برخلاف نارنجک فراگ، قبل از انفجار به سطوح می چسبد. بنابراین، استفاده از نارنجک‌های چسبنده بسیار آسان است، زیرا بازیکنان می‌توانند به
 • نارنجک خوشه ای –
  این یک نارنجک چسبنده است که پس از فرود به قطعات متعدد تقسیم می شود و در یک سری انفجارهای کوچکتر منفجر می شود.
 • Trip Mine (در سطح بازیکن 25 باز می شود) –
  این یک مین مغناطیسی است که به هوا پرتاب می شود و وقتی بازیکنان آن را کاشتند، می توانند منتظر باشند تا دشمنان آن را منفجر کنند. برای افراد بی‌طرف، هر زمان که حریف پرتو Trip Mine را قطع کند، می‌ترکند و یک کشتن فوری فراهم می‌کند.
 • Combat Axe (در سطح بازیکن 49 باز می شود) –
  بر خلاف سایر سلاح های کشنده، تبر رزمی منفجر نمی شود. در عوض، بازیکنان می توانند یک تبر رزمی را به سمت حریف نشانه گرفته و پرتاب کنند تا یک کشتن فوری بدست آورند. پس از پرتاب، بازیکنان همیشه می توانند تبر را بازیابی کنند و بعداً از آن استفاده کنند.
 • Thermite (قابل باز شدن از طریق فروشگاه درون بازی) –
  می توان یک ترمیت را به سمت دشمن یا سطحی پرتاب کرد تا برای مدت کوتاهی با آسیب «سوختگی» مقابله کند. ترمیت ها در هنگام تماس به سطح می چسبند و معمولاً مرگ را تضمین می کنند.
 • کوکتل مولوتوف (در سطح بازیکن 9 باز می شود) –
  یک کوکتل مولوتف در اثر برخورد منفجر می شود و منطقه اطراف را به آتش می کشد و آسیب “سوختگی” قابل توجهی به حریف وارد می کند.
 • تماس با نارنجک –
  بلافاصله پس از تماس با یک سطح منفجر می شود، که آن را به یک گزینه آسان برای کشتن سریع تبدیل می کند.
 • C4 –
  این ماده منفجره دیگری است که به سطح می چسبد. بازیکنان می توانند یک C4 را در نقطه مورد نظر خود کاشته و آن را از راه دور منفجر کنند.

بازیکنان علاقه مند به جمع آوری لوازم آرایشی می توانند از طریق رویدادها، قرعه کشی های شانس، فروشگاه درون بازی و موارد دیگر، پوسته های مختلفی را برای Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل بدست آورند.

 

نوشته قبلی

هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ نحوه انجام، نکات و ترفندها

نوشته بعدی

نصب وارزون 2 روی کامپیوتر : راهنمای کامل نحوه دانلود و راه اندازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید