اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل و CP Vault

پوسته رایگان COD: Mobile Season 9 و CP Vault ؛ اکنون بررسی کنید

در این مقاله، ما به پیشنهادات فعلی درباره اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل خواهیم پرداخت.

  • Flesh Golem Unleashed: در رویداد Fright Factory از پوسته سرد آژاکس با امتیاز 2000 رونمایی کنید.

  • بازگشت بزرگ CP Vault: پس از 18 ماه، CP Vault با ارزش‌های اصلاح‌شده و شگفت‌انگیز دوباره ظاهر می‌شود.

  • Anniversary Voting Bonanza: رأی گیری در مورد اسلحه ها، شخصیت ها و اسلحه های اسطوره ای.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل و CP Vault

1. رویداد با موضوع Fright Factory : جوایز رایگان فراوان

رویداد Fright Factory طوفانی به COD Mobile داده است. و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا با انجام کارهای روزانه، اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل و جوایز دیگر را دریافت کنند. با جمع آوری کیسه های آب نبات و آب نبات کدو تنبل، بازیکنان می توانند جوایز نقطه عطفی را باز کنند. از جمله پوسته برجسته آژاکس که به عنوان گوشت گولم در امتیاز 2000 امتیاز شناخته می شود. ساختار رویداد آشنا باقی مانده است. اما جوایز، به ویژه پوسته های جدید، پیچ و تاب هیجان انگیزی را به گیم پلی اضافه می کنند.

مقالات مرتبط »    رویداد هالووین کالاف دیوتی موبایل 2023 : همه چیز درباره محتوای جدید

2. اسکین Seraph Shimmer : لمسی از ظرافت

با نگاهی به آینده، جامعه COD Mobile پیش‌بینی می‌کند که پوسته Seraph Shimmer عرضه شود. این پوسته در رنگ‌های طلایی، سفید و نقره‌ای بخشی از رویداد Tribute and Triumph است که انتظار می‌رود اولین نمایش خود را در 3 نوامبر انجام دهد. در حالی که در حال حاضر در نسخه CN بازی موجود است، بازیکنان در مورد تفاوت های احتمالی در نسخه جهانی و Garena کنجکاو هستند. جذابیت زیبایی پوست نوید بخش بصری دلپذیری را به زرادخانه می دهد.

3. به روز رسانی فروشگاه اعتباری: پوسته های کمیاب و طرح های دارک

آخرین به روز رسانی در فروشگاه اعتباری محتوای تازه ای را برای علاقه مندان به سلاح به ارمغان می آورد. دو پوسته کمیاب برای OTS 9 و asm10 همراه با طراحی تهدیدآمیز برای Mac 10 معرفی شده است. نظرات در مورد پوسته Mac 10 ممکن است متفاوت باشد. اما این یک لمس تاریک و شیطانی به بازی اضافه می کند. علاوه بر این، بسته موبایلی جدید Defender مجموعه‌ای از آیتم‌ها را ارائه می‌دهد که درآمد حاصل از آن به مشاغل جانبازان جنگ کمک می‌کند.

4. یک جعبه CP

برای کسانی که مایل به امتحان شانس خود هستند، یک جعبه جدید 1 CP وارد صحنه شده است که دارای جوایز فریبنده ای مانند شخصیت Beck – Odity، HDR – iInternal Flight، M4 – Hell Legion و Switchblade – Spitting Demon است. در حالی که راوی با شخصیت ها طلایی نمی کند، احساساتی که تنها با 3 سی پی به دست می آید، پتانسیل جعبه را برای پاداش های شگفت انگیز نشان می دهد.

5. رویدادهای رأی گیری سالگرد و تجدید حیات CP Vault

سالگرد فراتر از جشن‌هاست. همچنین فرصتی برای بازیکنان برای شرکت در رویدادهای رای گیری است. انجمن COD Mobile می‌تواند محتوای آینده را با زبانه‌های اسلحه‌های افسانه‌ای، شخصیت‌های افسانه‌ای و تفنگ‌های افسانه‌ای فصل 10 شکل دهد. برندگانی که با رای‌ها مشخص می‌شوند، یک تکرار یا 50 درصد تخفیف دریافت می‌کنند و یک عنصر تعاملی را به تجربه بازیکن اضافه می‌کنند.

و پس از یک وقفه بیش از یک سال و نیم، CP Vault پیروزمندانه بازگشت. مکانیسم آن آشنا است، اما با تغییرات در ارزش ها و قیمت ها. بازیکنان اکنون می‌توانند با افزایش ارزش گاوصندوق، CP را با نرخ مطلوب‌تری خریداری کنند که به حداکثر مقدار می‌رسد. راوی داستان موفقیت شخصی خود را به اشتراک می‌گذارد، که یک پوست نادر Divinity را تنها با 40 CP از طریق CP Vault به دست آورده است، که بر پتانسیل آن برای شگفتی‌های هیجان‌انگیز تاکید می‌کند.

همانطور که COD Mobile به تکامل خود ادامه می دهد، این نسخه ها و به روز رسانی های اخیر قول می دهند که بازیکنان را درگیر و هیجان زده نگه می دارد. از اسکین رایگان سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل و جوایز رایگان گرفته تا پوسته‌های جدید و CP Vault پویا، برای هر نوع بازیکنی چیزی وجود دارد. بنابراین، خود را آماده کنید، وارد اکشن شوید و از این اضافات هیجان انگیز به COD Mobile نهایت استفاده را ببرید. تا دفعه بعد، بازی شاد!

 

نوشته قبلی

بازی کالاف دیوتی روی Xbox Game Pass به بیرون درز کرد

نوشته بعدی

هیپ فایر در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ نحوه انجام، نکات و ترفندها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید