چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 : دوئل های 1v1 برای کسب مقام

CoD Mobile Season 10 چالش بزرگی را برای بازیکنان با پاداش شگفت انگیز به ارمغان می آورد

چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 یک ایونت جدید است که در آن بازیکنان در دوئل های 1v1 برای کسب مقام در فینال رقابت می کنند.

آپدیت فصل 10 کالاف دیوتی موبایل در حال حاضر در بازی به صورت زنده در دسترس است. برای جشن گرفتن آخرین به‌روزرسانی، اکتیویژن یک چالش کاملاً جدید را برای بازیکنان معرفی کرد. که در آن می‌توانند 100 دلار به عنوان جایزه برنده شوند. چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 بصورت زنده است. که در آن بازیکنان برای برنده شدن جوایز با یکدیگر رقابت می کنند. اطلاعات دقیق در مورد چالش را در زیر بررسی کنید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان با استفاده از ایمیل متصل به اکتیویژن و نام بازی شما در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) و امنیت پرداخت.

چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10

هر مسابقه دوئل هفتگی 1v1 فصل چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل به دورهای رقابتی تقسیم می شود. این یک حذفی 1v1 است. برنده شوید و به دور بعدی بروید؛ ببازید، اخراج هستید! 3 تیم برتر از این براکت به طور خودکار برای فینال های چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 واجد شرایط می شوند. بازیکنانی که روی دکمه ثبت کلیک می کنند در یک استخر قرار می گیرند. هنگامی که یک مدیر روی “بستن ثبت نام” کلیک می کند، ربات به طور تصادفی تعداد کاربران شرکت کننده را برای ثبت نام در مسابقات انتخاب می کند.

به روز رسانی جدید جزیره Memnos را به ارمغان می آورد

Ground War: Breach با نقشه اصلی خودش، جزیره ممنوس، بزرگترین نقشه چند نفره ساخته شده برای کالاف دیوتی موبایل، راه اندازی خواهد شد. نبرد در این مکان ایده‌آل آغاز می‌شود که خرابه‌های باستانی را با ساخت‌وسازهای جدید ترکیب می‌کند. از جمله یک پایگاه مخفی که در آن اطلس تجارت را در امان از چشم‌های کنجکاو انجام می‌دهد. ضمن کاوش در مناطق ناهموار نقشه، نقاط دیدنی مانند خرابه‌های سرداب تمپلار و تولوس استرون را کاوش کنید و دامنه طولانی تاریخ جزیره را آشکار کنید.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه گرفتن Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل

 

نوشته قبلی

آموزش نحوه تکمیل تخم مرغ عید پاک در مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

آیا می‌توانید نقشه وارزون آینده را در اوایل مدرن وافار 3 بازی کنید یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید