آموزش نحوه تکمیل تخم مرغ عید پاک در مدرن وارفار 3

راهنمای Modern Warfare 3 Zombies : چگونه می توان تخم مرغ عید پاک Chess board را کامل کرد؟

در این راهنما، به جزئیات تکمیل تخم مرغ عید پاک در مدرن وارفار 3 با عنوان Chess board و دسترسی به اتاق مخفی می پردازیم.

مدرن وارفار 3 زامبی مجموعه ای از رازها و اسرار را برای بازیکنان آشکار کرده است. یکی از تخم مرغ های عید پاک بسیار جذاب شامل یک صفحه شطرنج است که در داخل نقشه پنهان شده است. که چالشی منحصر به فرد را ارائه می دهد و به بازیکنان با غارت ارزشمند پاداش می دهد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

این تخم مرغ عید پاک در سمت راست پایین اورزیکستان، نزدیک منطقه عمارت واقع شده است. بازیکنان باید وارد ساختمان شده و با راپل به طبقه پایین بروند و پس از آن یک اتاق مخفی با یک صفحه شطرنج در مقابل آن پیدا می کنند.

مقالات مرتبط »    چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 : دوئل های 1v1 برای کسب مقام

راهنمای تکمیل تخم مرغ عید پاک در مدرن وارفار 3 با عنوان تخته شطرنج

H7 موقعیت فعلی بازیکن را بر روی نقشه نشان می‌دهد. با برون‌یابی از آن، موقعیت‌های چهار تلفن همراه مورد نیاز برای باز کردن اتاق مخفی را دریافت می‌کنیم.

 • Bishop (D1):
  اولین چالش، شکست دادن مینی باس اسقف است. که در زیر یک تونل در مختصات D1 قرار دارد. احتیاط کنید! زیرا منطقه مملو از هوش مصنوعی دشمن است که می تواند مهیب باشد.
 • Knight (راه آهن):
  شوالیه، با وسیله نقلیه ای که در امتداد راه آهن اورزیکستان رانندگی می کند، چالش بعدی را مطرح می کند. با حذف اسقف ابتدا، بازیکنان می توانند به راحتی با هر دو رئیس به طور همزمان روبرو شوند. اگر نه، شوالیه را در حالی که با یک وسیله نقلیه زرهی در اطراف نقشه با دنبال کردن ریل قطار در حال حرکت است، ردیابی کنید.
 • Rook (B4):
  روک که در یک ساختمان آپارتمانی در مختصات B4 قرار دارد، یک تک تیرانداز است. که دنباله‌ای از تله‌ها را به سمت اتاقش می‌گذارد. بر این موانع غلبه کنید و Rook را از بین ببرید. تا یک مهره شطرنج مهم دیگر (تلفن همراه) به دست آورید.
 • Bossless Cell Phone (I1):
  در سمت راست بالای اورزیکستان، بازیکنان می‌توانند یک تلفن همراه را در یک خانه خلوت در مختصات I1 پیدا کنند. پس از برداشتن تلفن، برای یک برخورد غافلگیرکننده با یک شاگرد و سایر زامبی‌های چالش برانگیز آماده باشید.

باز کردن قفل اتاق مخفی

پس از جمع آوری هر چهار تلفن همراه در Modern Warfare 3، بازیکنان سیگنال هایی را به اتاق مخفی واقع در Mansion ارسال می کنند.

جوایز اتاق مخفی

اتاق مخفی پر از صندوقچه هایی شامل وسایل ارزشمند مختلفی است. مانند کوله پشتی های بزرگ، جلیقه های سه صفحه ای، ماسک های گاز بادوام، قوطی های پرک، ابزار اتر و غیره. اتاق ممکن است یک سلاح شگفت انگیز را تضمین نکند. اما به عنوان یک مکان استراتژیک برای بازیابی اقلام و زره ها در طول مسابقات شدید در Modern Warfare 3 عمل می کند.

تخم مرغ عید پاک در مدرن وارفار 3 لایه دیگری از هیجان را به تجربه Zombies اضافه می کند. با پیروی از این راهنما و انجام موفقیت‌آمیز چالش‌ها، بازیکنان می‌توانند به اتاق مخفی دسترسی پیدا کنند، جوایز را درو کنند و شانس بقای خود را افزایش دهند.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه گرفتن Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 : دوئل های 1v1 برای کسب مقام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید