آموزش کامل نحوه گرفتن Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل

چگونه استیم شات در Call of Duty: Mobile دریافت کنیم؟

  • Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان امکان بازسازی موقت سلامتی و سرعت حرکت را فراهم می کند.

  • استیم شات در کالاف دیوتی موبایل با رسیدن به Tier 4 در آپدیت فصل 1 2023 قابل باز شدن است.

  • Stim Shot یکی از تجهیزات اصلی است که در بازی‌های مختلف Call of Duty استفاده می‌شود.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) تجهیزات تاکتیکی است. که به بازیکنان کمک می‌کند در موقعیت‌های سخت جان سالم به در ببرند یا با ایجاد یک افزایش موقت سرعت حرکت و بازسازی سلامتی، برای تیم بازی‌های کلاچ انجام دهند. این ابزار اولین بار در فصل 1 سال 2023 معرفی شد. Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل نیز یک آیتم اصلی در بازی‌های مختلف کالاف دیوتی مانند Black Ops 4 و مدرن وارفار II است. تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل کاملاً جدید است. اما بازیکنان پتانسیل آن را دیده‌اند! به‌ویژه کسانی که از سبک‌های بازی پرخطر لذت می‌برند که آنها را ملزم به ماندن در میانه میدان جنگ می‌کند.

مقالات مرتبط »    کالاف دیوتی در نینتندو سوییچ در سال 2023 در دسترس است؟

نحوه گرفتن Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان می توانند پس از رسیدن به Tier 4 در طول به روز رسانی فصل 1 2023، Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل را بدست آورند. هنگامی که بازیکنان قفل تجهیزات را باز می کنند، می توان آن را در لیست تجهیزات تاکتیکی در منوی سفارشی سازی بارگیری پیدا کرد.

Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل بهبود موقت سلامتی و سرعت حرکت را برای بازیکنان فراهم می کند. خنک شدن کمتر، افزایش چابکی و دسترسی آن، آن را جایگزین خوبی برای Medkits می کند که فقط می تواند بازیکن را شفا دهد.

Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل یک دارایی ارزشمند در میدان نبرد است که سرعت حرکت سریع و بازسازی سلامت را در میان نبردهای شدید ارائه می دهد. با انیمیشن یکپارچه‌اش، به گزینه‌ای عالی برای لحظات حساس تبدیل می‌شود، جایی که باید در مقابل حریفان برتری پیدا کنید یا به سرعت از آتش‌های ورودی فرار کنید. چه به شدت به جلو فشار بیاورید یا از یک موقعیت دفاع کنید، Stim Shot در COD Mobile ثابت می کند که بازی را تغییر می دهد. توانایی آن در افزایش قدرت مانور شما به شما این امکان را می دهد که از حریفان پیشی بگیرید، و بازسازی قابل توجه سلامت تضمین می کند که می توانید در مبارزات طولانی مدت از آنها پیشی بگیرید.

با تنظیم بارگیری مناسب برای به حداکثر رساندن پتانسیل Stim Shot در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان می توانند بر مسابقات با سبک بازی تهاجمی مسلط شوند.

 

نوشته قبلی

کالاف دیوتی در نینتندو سوییچ در سال 2023 در دسترس است؟

نوشته بعدی

آموزش نحوه تکمیل تخم مرغ عید پاک در مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید