آیا می‌توانید نقشه وارزون آینده را در اوایل مدرن وافار 3 بازی کنید یا خیر؟

آیا می توانید نقشه جدید Warzone Urzikstan را قبل از راه اندازی آن در دسامبر بازی کنید؟

این مقاله نشان می‌دهد که آیا می‌توانید نقشه وارزون آینده را در اوایل مدرن وافار 3 بازی کنید.

فصل اول Call of Duty Modern Warfare 3 (MW3) محتوای گیم پلی جدیدی از جمله نقشه وارزون آینده منتشر خواهد کرد. سازندگان قبلاً اعلام کرده‌اند که بازی به‌روزرسانی فصلی افتتاحیه خود را در ماه دسامبر 2023 دریافت می‌کند و Urzikstan را به عنوان یک نقشه قابل بازی برای جامعه به ارمغان می‌آورد تا در کنار Al Mazrah، Ashika Island و Vondel از آن لذت ببرند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Modern Warfare 3 یک عنوان پولی مانند پیش درآمد آن است. اما Warzone به صورت رایگان باقی خواهد ماند. اولین آپدیت فصل MW3 برای همه طرفداران بتل رویال هیجان انگیز خواهد بود. زیرا پایگاه بازیکنان میدان نبرد جدیدی را برای تسخیر دریافت خواهد کرد. با این حال، ممکن است لازم نباشد یک ماه کامل برای تجربه عرصه جدید صبر کنید.

مقالات مرتبط »     سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل چالش بزرگی را برای بازیکنان با پاداش شگفت انگیز به ارمغان می آورد

چگونه نقشه وارزون آینده Urzikstan را قبل از انتشار در مدرن وارفار 3 بازی کنیم؟

پاسخ کوتاه بله است.

نقشه وارزون آینده را قبل از راه‌اندازی آن در ماه دسامبر به‌عنوان نقشه نبرد رویال جدید وارزون در مدرن وارفار 3 بازی کنید. با این حال، نمی‌توانید روی آن در لابی بتل رویال مقابل سایر بازیکنان بازی کنید.

نقشه جدید Urzikstan همان عرصه بازی برای حالت Sandbox زنده ماندن Zombies MW3 است. بنابراین، در اینجا نحوه حضور در میدان نبرد آتی قبل از عرضه رسمی عنوان بتل رویال اکتیویژن در سال 2023 آمده است.

  • مدرن وارفار 3 را با اعتبار حساب خود راه اندازی کنید.
  • هنگامی که بازی راه اندازی شد، باید به جای Multiplayer روی حالت Zombie از لیست پخش کلیک کنید.
  • شما به لابی حالت زامبی فرستاده می شوید. جایی که باید وسایل و ماموریت خود را برای شروع جلسه انتخاب کنید.
  • به محض اینکه روی Ready کلیک کنید، به نقشه جدید Urzikstan اعزام خواهید شد. جایی که باید اهداف را تکمیل کرده و با خیال راحت از نقشه خارج شوید.
  • اکنون می توانید آزادانه در اطراف پرسه بزنید و نقشه آینده Warzone را کاوش کنید.

لازم به ذکر است که کل نقشه پر از زامبی ها و هیولاهای مختلف است. که شما را شکار می کنند و سعی می کنند شما را بکشند. بهتر است این حالت را طبق قوانین بازی کنید و قبل از رفتن به ماجراجویی برای کشف نقشه وارزون آینده در مدرن وارفار 3 زامبی همه وسایل لازم را پیدا کنید. چندین نقطه مورد علاقه (POI) وجود دارد و بسیار زیاد است.

کل نقشه به سه منطقه تقسیم می شود – دایره های بیرونی، میانی و قرمز.

با حرکت از یک دایره به دایره دیگر و نزدیک شدن به مرکز، هیولاها قوی تر می شوند و از بین بردن آنها دشوارتر می شود. توصیه می شود برای عبور از نقشه و فرار از دست هیولاهای رئیس، وسایل نقلیه را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید.

 

نوشته قبلی

چالش 100 دلاری کالاف دیوتی موبایل سیزن 10 : دوئل های 1v1 برای کسب مقام

نوشته بعدی

نحوه دریافت D13 SECTOR در کالاف دیوتی موبایل با آمار و پوسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید