جوایز بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

CoD Mobile Season 10 Battle Pass : ردیف های جوایز رایگان و پریمیوم اینجا هستند

اکتیویژن جوایز بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل را در ردیف های پاس رایگان و پریمیوم اعلام کرد.

اکتیویژن بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل را معرفی کرد. فصل جدید همه چیز در مورد جشن بازگشت کلاب و معرفی Ground War: Breach مبتنی بر کلاس در جزیره ممنوس است. برای اطلاع از جوایز بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل، به ادامه مطلب بروید.

مقالات مرتبط »    ADS در کالاف دیوتی چیست؟ چگونه از آن در نبردها استفاده کنیم؟

جوایز بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

ردیف های رایگان

امتیاز جدید Gunship را در Tier 14 به دست آورید. یک رگه پر پرواز و ویرانگر که سه نوع مختلف آتش را ارائه می دهد تا بتوانید با انواع تهدیدات مقابله کنید. در  ردیف 21، Bruen MK9 جدید را باز کنید. یک LMG با هوا خنک و پیچ باز که دارای سرعت آتش ثابت و پایداری عالی در برخوردهای میان برد تا طولانی است. سایر نکات برجسته ردیف رایگان شامل انواع کاموها و نقشه های سلاح است.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

ردیف‌های پاس پریمیوم

برای شانس کسب همه محتوای موجود در جریان چهارمین سالگرد، از جمله اپراتورهای با مضمون بالماسکه را خریداری کنید. مانند Ether — Bird of Paradise، David Mason — Maestro، Domino — Nocturne، و Beatrice — Midnighter، مجوز پریمیوم.

با استفاده از Weapon Blueprints مانند RUS-79U – Killer Motley، Krig 6 – Venecia Metals، HS2126 – Triumphant Beat، DL Q33 – Crystal Chandelier، و Bruen MK9 – Bird of Paradise، بر اساس قدرت شلیک جدی برای نبردهای پیش رو استفاده کنید. در سلاح جدید فصل 10.

اشتراک بتل پس

با خرید اشتراک Battle Pass، با اعطای جوایز اضافی در هر فصل به همراه 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP، کوپن‌های تخفیف، به‌علاوه تخفیف‌های محدود برای 10 برابر کشیدن جعبه، در نیروهای زمینی عضو شوید.

جوایز نیروی زمینی فصل 10 شامل فرانسیس – پوست اپراتور تیره ثروت، RPD – طرح اسلحه شبانگاهی افسون شده و کوله پشتی – افسون شبانه است.

 

نوشته قبلی

بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل و شخصیت های قرعه کشی شانس لو رفت

نوشته بعدی

بهترین لود اوت VEL 46 در کالاف دیوتی وارزون 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید