بهترین لود اوت VEL 46 در کالاف دیوتی وارزون 2

بهترین بارگیری Vel 46 در Call Of Duty Warzone 2

در اینجا نگاهی به بهترین لود اوت VEL 46 داریم. VEL 46 واقعاً یک SMG فوق‌العاده در کالاف دیوتی وارزون 2 برای درگیری‌های نزدیک با یک پس زدن متوسط است.

پس از اینکه بخشی از عناوین بسیاری از سری اصلی کالاف دیوتی بود، MP7 نمادین در کالاف دیوتی وارزون 2 به عنوان VEL 46 وارد شد. SMG فوق‌العاده کاملاً شبیه به نوع اصلی خود، یعنی MP7، در هنگام پایان دادن به حریفان است. دامنه. با این حال، بر خلاف MP7 از کالاف دیوتی مدرن وارفار (2019) (یا QXR از کالاف دیوتی موبایل)، VEL 46 یک پس‌کشی متوسط ارائه می‌کند که همچنان قابل کنترل است.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

VEL 46 همچنین دارای ظرفیت 40 دور در Call of Duty Warzone 2 است، بدون هیچ گونه ضمیمه ای، که در کنار سایر ویژگی های SMG، در درگیری های نزدیک بسیار مفید است. بازیکنان می توانند مهارت تاکتیکی و سایر قابلیت های VEL 46 را بیشتر تقویت کنند.

مقالات مرتبط »     بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل و شخصیت های قرعه کشی شانس لو رفت

بهترین لود اوت VEL 46 در کالاف دیوتی وارزون 2

بازیکنان باید ابتدا از Gunsmith برای افزودن یا اصلاح پیوست‌ها استفاده کنند و بهترین بارگذاری VEL 46 را در Call of Duty Warzone 2 ایجاد کنند. در عین حال، اسلحه همچنین به برخی تنظیمات در برد و سرعت گلوله خود نیاز دارد که هنگام انتخاب بهترین تنظیم بارگیری VEL 46 باید به خاطر بسپارید.

در اینجا برخی از بهترین لود اوت VEL 46 وجود دارد که بازیکنان می توانند در کالاف دیوتی وارزون 2 امتحان کنند:

  • Stock: VEL A-568 Collapsed
  • Laser: VLK LZR 7MW
  • Barrel: Lach-DX 203mm
  • Muzzle: Bruen Pendulum
  • Underbarrel: OP-X9 Foregrip

VEL A-568 Collapsed کنترل عقب‌نشینی لگن را در کنار حرکت، سرعت به آتش و سرعت ADS افزایش می‌دهد. در عین حال، در هنگام هدف گیری، ثبات و کنترل پس زدن کاهش می یابد، در حالی که فلنچ نیز افزایش می یابد.

این به سرعت ADS بهتر و ثبات هدف کمک می کند، با سرعت دویدن به آتش بهبود یافته که هندلینگ را بهبود می بخشد.

بازیکنان متوجه تأثیر منفی بر روی ADS و سرعت حرکت و کنترل عقب نشینی هیپ خواهند شد. با این حال، Lach-DX 203mm در نهایت سرعت گلوله، برد و دقت شلیک باسن را برای SMG کالاف دیوتی وارزون 2 افزایش می‌دهد. و در عین حال کنترل عقب‌نشینی را افزایش می‌دهد.

آونگ Bruen به طور قابل توجهی عقب‌نشینی‌های عمودی و افقی را برای VEL 46 قطع می‌کند.

این اتصال زیر بشکه برای VEL 46 در کالاف دیوتی وارزون چشمگیر است. زیرا به افزایش ثبات و دقت SMG مورد علاقه طرفداران کمک می کند. با این حال، بازیکنان ممکن است مجبور شوند کاهش راه رفتن با ران و سرعت ADS را تحمل کنند.

اکنون، بازیکنان می توانند متوجه معایب هر پیوست ذکر شده شوند، اما می توانند این مشکل را با تنظیم دقیق آمار هر پیوست در منوی Gunsmith حل کنند. بنابراین، بازیکنان می‌توانند روی پایدارتر کردن اسلحه با کنترل و کنترل بهتر پس زدن و در عین حال بالا نگه داشتن سرعت گلوله تمرکز کنند.

بازیکنان همچنین می‌توانند از امتیازهای Double Time، Bomb Squad، Fast Hands و High Alert با تنظیمات Gunsmith فوق استفاده کنند تا بهترین لود اوت VEL 46 را ایجاد کنند.

 

نوشته قبلی

جوایز بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 با عنوان Reactor : نحوه تکمیل و پاداش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید