ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 با عنوان Reactor : نحوه تکمیل و پاداش ها

راهنمای گام به گام “Reactor” ماموریت 3 کمپین Modern Warfare 3 : نحوه تکمیل، پاداش و …

در این راهنما، ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 و نحوه تکمیل آن بدون هیچ مانعی را مورد بحث قرار خواهیم داد.

طرفداران Modern Warfare 3 در سراسر جهان بسیار هیجان زده هستند که حالت کمپین دسترسی زودهنگام را که به تازگی منتشر شد، تجربه کنند. “Reactor” سومین ماموریتی است که بازیکنان برای پیشرفت در این ماموریت باید انجام دهند. در اینجا، بازیکنان ایده روشنی در مورد ماکاروف و اهداف او خواهند داشت.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

شما مطمئناً می توانید رویکردهای مختلفی را برای تکمیل ماموریت در دشواری دلخواه خود در پیش بگیرید. با این حال، ممکن است پیدا کردن یک رویکرد ساده برای شما دشوار باشد.

مقالات مرتبط »     بهترین لود اوت VEL 46 در کالاف دیوتی وارزون 2

بررسی ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 با عنوان “Reactor”

دقیقاً مانند دو ماموریت قبلی، ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 با یک کات سین شروع می شود – فرح به جسد مرده دنا نگاه می کند. که در حمله به بندر اورزیکستان قبل از طلوع خورشید توسط سربازان کونی کشته شد. و قول می دهد که دشمنانی را که این کار را انجام داده اند مجازات کند. به او. با پیشرفت صحنه، الکس را می بینیم. فرح به او می گوید که به گروه ضربت 101 از فعالیت های دشمنان در اورزیکستان اطلاع دهد.

ماکاروف با گروه کونی خود و میلنا متحد می شود. او از میلنا برای ساخت ارتشی عظیم برای تشکیل ULF (نیروی آزادیبخش اورزیکستان) در جبهه جهانی تشکر می کند. می بینیم که آندری نولان به عنوان مجازات به ایوان شلیک می کند. و ماکاروف آندری را رهبر جدید ارتش خود می کند.

در صحنه ای دیگر، رئیس ایستگاه لاسول در حال ارائه اطلاعات به گروه ضربت 141 در مورد حمله است. در طول کل گفتگو، آنها متوجه می شوند که نیروهای کونی یک محموله از موشک های آمریکایی را گرفته اند. این نیروها روی یک نیروگاه هسته ای متروکه در اورزیکستان همگرا می شوند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که بدانند آینده ماکاروف و ارتشش چه خواهد بود.

این ماموریت به 2 هدف تقسیم می شود:

  • هلیکوپترهای Konni را نابود کنید
  • به اتاق راکتور دسترسی پیدا کنید

یک اسلحه گرم پیدا کنید و هلیکوپترهای Konni را نابود کنید

به محض شروع کار، چهار نفر از سربازان از چتر نجات خود استفاده می کنند. و به نیروگاه هسته ای متروکه Urzikstan در Modern Warfare 3 می افتند. شما در نقش کاپیتان پرایس بازی خواهید کرد. در حین سقوط در منطقه، مکان 3 هلیکوپتر کونی را خواهید دید که با دود نارنجی مشخص شده اند. از بین بردن آن 3 هلیکوپتر هدف اصلی شما در قسمت اول است.

شما باید نزدیک هر یک از انبارهای نزدیک هر هلیکوپتر کونی فرود بیایید. با این حال، شما نمی توانید در مقابل ارتش Konni فرود بیایید زیرا به سایر دشمنان هشدار می دهد و رسیدن به قسمت اول را برای شما دشوار می کند. همچنین به یک پهپاد Recon دسترسی خواهید داشت تا در کل منطقه پیمایش کنید و به شما کمک کند رویکرد خود را مطابق با آن برنامه ریزی کنید.

پس از فرود در نزدیکی اولین هلیکوپتر Konni، یک تونل به سمت راست خود خواهید دید. می توانید از تونل عبور کنید و یک موشک کروز پیدا کنید. به همین ترتیب، اگر درست به پشت سلام نگاه کنید، تعدادی جعبه پیدا خواهید کرد. یک RGL-80 در آنجا منتظر شما خواهد بود. پس از کشتن تمام سربازان کونی، می توانید از 4 شلیک RGL-80 برای نابود کردن هلو یا موشک کروز برای تکه تکه کردن آن استفاده کنید.

علاوه بر این،

اگر به سمت جنوب شرقی خود بروید، دومین هلیکوپتر Konni را خواهید یافت. می توانید برای جمع آوری C4، RPG-7 و Ascender به داخل انبار نزدیک آن بروید و برای انفجار بروید. هنگامی که هلوی دوم منفجر شد، به سمت چپ خود در سمت شرق بروید و دوباره به دنبال یک انبار نزدیک باشید. با این حال، می توانید از یک ATV در نزدیکی سایت هلیکوپتر دوم استفاده کنید. پس از نابودی هلوی دوم، می توانید قوطی های قابل اشتعال، مولوتف و غیره را پیدا کنید.

پس از کشتن دسته ای از دشمنان و انهدام هلیکوپتر دشمن، می توانید از یک قوطی قابل اشتعال و سپس موشک RPG-7 استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از دو C4 برای پایان دادن به هلو، رویکرد دیگری در پیش بگیرید.

به اتاق راکتور دسترسی پیدا کنید

پس از نابودی سه هلیکوپتر Konni در ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 ، می توانید به رآکتور بروید تا به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید از ATV در نزدیکی سومین سایت هلو استفاده کنید و به سمت اتاق رآکتور بشتابید. شما یک تفنگ تک تیرانداز Incendiary MTZ Interceptor را در نزدیکی یک جعبه در ورودی اتاق خواهید دید. پس از کشتن چند نفر از دشمنان، به سمت آسانسور بروید که شما را به داخل اتاق می برد.

به شما اطلاع داده می شود که گروه Konni متوجه انفجارها شده است. و آنها یک طرح استخراج ثانویه برای استخراج قوطی ها از راکتور انجام داده اند. شما باید سربازان Konnie را بکشید و به بالای ساختمان بروید. در نهایت، نمی‌توانید استخراج قوطی‌ها را متوقف کنید و در داخل راکتور گیر کنید.

شما باید به کشتن سربازان Konnie ادامه دهید تا زمانی که سه عضو دیگر تیم شما طنابی را برای گرفتن شما بفرستند. در مرحله آخر باید از گجت Ascender برای خارج شدن از راکتور استفاده کنید. در آخرین سکانس، به کات سین می رویم که کاپیتان پرایس در حین صحبت با هم تیمی هایش غش می کند و گاز خواستار مداواک می شود. بعداً، پرایس به هوش می‌آید و به همه اطمینان می‌دهد که حالش خوب است.

جوایز تکمیل ماموریت 3 کمپین مدرن وارفار 3 با عنوان Reactor

بازیکنان در سراسر جهان می توانند اپراتور Corso را پس از اتمام ماموریت سوم: Reactor مجهز کنند. فقط به خاطر داشته باشید که با پیشبرد اهداف، پاداش ها بهبود می یابند.

 

نوشته قبلی

بهترین لود اوت VEL 46 در کالاف دیوتی وارزون 2

نوشته بعدی

حالت زامبی مدرن وارفار 3 : تاریخ و زمان انتشار برای همه مناطق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید