بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل و شخصیت های قرعه کشی شانس لو رفت

COD: Mobile Season 10 Battle Pass و شخصیت های Lucky Draw به بیرون درز کرد

  • بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل شامل سلاح‌های افسانه‌ای تخفیف‌خورده، قرعه‌کشی‌های خوش شانس با مضمون مصری، و طرح‌های منحصربه‌فرد سلاح است.

  • پیش‌بینی‌ها برای چهارمین سالگرد COD: Mobile با نقشه‌ها، پوسته‌ها و ترسیم شخصیت‌های جدید ایجاد می‌شود.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

با رونمایی اخیر از پوستر آن، هیجان برای فصل 10 کالاف دیوتی موبایل، با عنوان آزمایشی “Global Action” در حال افزایش است. (ترجمه شده از چینی؛ نام انگلیسی ممکن است متفاوت باشد.) این مطلب نگاه اولیه ای به شخصیت‌ها و مضامین جدید ارائه می‌دهد. و حس کنجکاوی و انتظار را در میان جامعه بازی‌ها برانگیخته است.

مقالات مربتط »    سیستم موردنیاز مدرن وارفار 3 : حداقل ها و پیشنهادات توصیه شده

بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل و شخصیت های قرعه کشی شانس

جلد فصل بعدی قبلاً فاش شده است. که در آن بتل پس آینده و شخصیت های قرعه کشی خوش شانس نشان داده می شوند. بازیکنان می توانند هر 4 شخصیت آینده و برخی از نقشه های اسلحه ای که قرار است در فصل 10 وارد شوند را بررسی کنند.

گان های متیک و لحندری در سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

چهارمین سالگرد COD: Mobile با مجموعه ای از سلاح های متیک و افسانه ای، به روز رسانی های هیجان انگیز را نوید می دهد. بازگشت Mythic Switchblade X9 تایید شد. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند منتظر سلاح‌های افسانه‌ای با تخفیف مانند KN44 با 50 درصد تخفیف و Bruen MK9 با 20 درصد تخفیف باشند. این تخفیف ها فرصتی عالی برای بازیکنان فراهم می کند تا زرادخانه خود را ارتقا دهند.

تاریخ انتشار تم مصری و قرعه کشی خوش شانس

به نظر می‌رسد فصل آینده یک موتیف مصری را در بر می‌گیرد. که با نام و طرح سلاح‌های افسانه‌ای Outlaw و FFAR1 به آن اشاره می‌شود. طرفداران در مورد شباهت FFAR1 به FAR 556 کنجکاو هستند. تقویم های خود را برای تاریخ انتشار قرعه کشی خوش شانس علامت گذاری کنید: KN44 در 10 نوامبر، MK9 در 18 نوامبر، Switchblade X9 در 24 نوامبر. و یک قرعه کشی دوبل با حضور یاغی افسانه ای و FFAR1 در 1 دسامبر.

سورپرایزهای پیش بینی شده برای چهارمین سالگرد

چهارمین سالگرد فقط در مورد سلاح نیست. بازیکنان می‌توانند منتظر یک طرح RPD حماسی رایگان و نکاتی در مورد نقشه جدید Nuketown باشند. علاوه بر این، نسخه چینی COD: Mobile شامل جوایز انحصاری GAI و پوسته‌های هنرمندانه مانند ICR-1 و CR-56 خواهد بود.

فینال مسابقات جهانی جعبه و صنایع دستی استاد

جعبه نهایی مسابقات قهرمانی جهان، طرحی حماسی MX9 و ICR-1 را معرفی می‌کند. که از صنایع دستی اصلی Black Ops 4 الهام گرفته شده است. این طرح‌های منحصربه‌فرد، کامل با مناظر آهنی سفارشی، بیش از یک ارزش زیبایی‌شناختی به سلاح‌ها اضافه می‌کنند.

همانطور که ما پیش‌بینی می‌کنیم اطلاعات و به‌روزرسانی‌های بیشتری درباره فصل 10 COD: Mobile منتشر شود، جامعه بازی‌ها از هیجان غوغا می‌کنند. این نگاه‌های مخفیانه به فصلی پر از نقشه‌ها، تم‌ها، شخصیت‌ها و موارد جدید اشاره می‌کند. که نویدبخش تجربه بازی برای همه است. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید تا به آینده COD: Mobile بیشتر بپردازیم.

 

نوشته قبلی

سیستم موردنیاز مدرن وارفار 3 : حداقل ها و پیشنهادات توصیه شده

نوشته بعدی

جوایز بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید