ADS در کالاف دیوتی چیست؟ چگونه از آن در نبردها استفاده کنیم؟

ADS در Call Of Duty چیست؟ چگونه در کالاف دیوتی ADS کنیم؟

در مورد ADS در کالاف دیوتی کنجکاو هستید؟ معنی Aim Down Sight را در Call of Duty بدانید و یاد بگیرید که چگونه از آن در نبردهای درون بازی استفاده کنید.

با وجود استفاده مکرر به عنوان بخشی از سرباره رایج Call of Duty، بسیاری از بازیکنان جدید هنوز از ADS در کالاف دیوتی بی اطلاع هستند. برای افراد ناآشنا، این یک مخفف محبوب برای “Aim Down Sight(s)” است که معمولاً در عناوین Call of Duty استفاده می شود. ADS در کالاف دیوتی به معنای استفاده از یک میدان یا دید آهنین یک سلاح برای هدف قرار دادن یک هدف است.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

هنگام استفاده بازیکنان از ADS در کالاف دیوتی، crosshair با محدوده یا دید هماهنگ می شود. که در مورد هیپ فایر صدق نمی کند. حالت معمولی تیراندازی در تمام عناوین Call of Duty. با توجه به جنبه هدف گیری، ADS یک راه به ظاهر کارآمد برای شلیک به سمت دشمن یا هدف است. در حالی که هیپ فایر به بازیکنان این امکان را می دهد که تا حد امکان از یک سلاح استفاده کنند.

مقالات مرتبط »    بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

چگونه بازیکنان می توانند از ADS در کالاف دیوتی استفاده کنند؟

همانطور که گفته شد، بازیکنان می‌توانند از ADS در کالاف دیوتی استفاده کنند تا با دقت بسیار بیشتری نسبت به هیپ فایر، شلیک بهتری به هدف بزنند. زیرا بازیکنان با سلاح‌های خود زوم می‌شوند. برای استفاده از ADS در بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی مدرن وارفار 2، وارزون 2، وارزون، Black Ops Cold War و بسیاری موارد دیگر، می‌توانید از L2/LT روی کنترلر خود استفاده کنید. یا روی ماوس خود کلیک راست کنید.

در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان می توانند از کلید هدف یا دکمه آتش ADS استفاده کنند. که می توانند در تنظیمات Controls آن را تنظیم کنند. می‌توان با استفاده از تنظیمات (کنترل‌کننده یا صفحه‌کلید) در هر بازی تنظیمات بیشتری را در ADSing انجام داد تا تجربه درون بازی شخصی‌تر شود.

با این حال، قبل از اینکه بازیکنان شروع به استفاده از ADS در کالاف دیوتی کنند، باید توجه داشته باشند که مجموعه کاستی های خاص خود را دارد. هنگامی که بازیکنان یک سلاح سنگین یاشاتگان را در یک درگیری نزدیک حمل می کنند، ADSing ایده آل نیست. در چنین مواردی، همیشه باید از حالت تیراندازی هیپ فایر استفاده کرد. زیرا زمانی که هدف درست در مقابل بازیکنان ایستاده باشد، دقت شلیک به ندرت مهم است. (به شرط اینکه بازیکنان در جهت دشمنان تیراندازی کنند).

با این حال، بازیکنان می توانند در صورت استفاده از سلاح های کلاس SMG در مبارزات کوتاه برد، به ADS اعتماد کنند. علاوه بر این، اگر بازیکنان در نبرد میان برد یا دوربرد شرکت کنند، ADS یک حالت شلیک برتر است.

 

نوشته قبلی

کاموهای اسلحه مدرن وارفار 3 که از MW2 منتقل می شوند کدام ها هستند ؟

نوشته بعدی

سیستم موردنیاز مدرن وارفار 3 : حداقل ها و پیشنهادات توصیه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید