کاموهای اسلحه مدرن وارفار 3 که از MW2 منتقل می شوند کدام ها هستند ؟

آیا کاموهای اسلحه MW2 به Modern Warfare 3 (MW3) منتقل خواهند شد؟

این مقاله روند انتقال لوازم آرایشی و کاموهای اسلحه مدرن وارفار 3 را برجسته می کند.

کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 (MW3) قرار است در تاریخ 10 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۹ آبان) همراه با زرادخانه عظیمی از سلاح‌های قدیمی و جدید منتشر شود. توسعه دهندگان قبلاً برنامه خود را برای شروع یک فرآیند انتقال برای پلیر بیس اعلام کرده بودند. تا از کل مجموعه لوازم آرایشی خود از پیش درآمد لذت ببرند. با این حال، چند استثنا در این مهاجرت محتوای گیم پلی وجود دارد. که ممکن است مانعی برای پوسته های خاص ایجاد کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

مدرن وارفار 3 قرار است در کالاف دیوتی HQ موجود برای ایجاد یک پلتفرم یکپارچه و استفاده از سیستم cross-progression اکتیویژن 2022 معرفی شود. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد که به طور یکپارچه از یک عنوان به عنوان دیگر بدون عقب‌نشینی از کلاینت بازی عبور کنند. چنین پلتفرمی می تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا یک اکوسیستم کامل را برای عناوین کالاف دیوتی آینده نیز ایجاد کنند.

مقالات مرتبط »     چگونه داستان وارزون با داستان زامبی های مدرن وارفار 3 مرتبط است؟

کدام کاموهای اسلحه مدرن وارفار 3 از MW2 منتقل می شوند؟

ساده‌ترین پاسخ این است که تقریباً تمام کاموهای اسلحه موجود در مدرن وارفار 2 به مدرن وارفار 3 منتقل می‌شوند. این بدان معناست که تمام پوسته‌هایی که بازیکنان با انجام چالش‌ها، ادعای جوایز یا خرید باندل‌ها موفق به ایمن سازی آنها شدند، بخشی از انتقال عظیم به مدرن وارفار 3 خواهند بود.

با این حال، ذکر این نکته ضروری است که هیچ برنامه ای برای حمل سلاح از مدرن وارفار 3 به مدرن وارفار 2 وجود ندارد. بازیکنانی که نسخه‌ای از مدرن وارفار 2 ندارند نیز نمی‌توانند محتوای انحصاری چند نفره را در مدرن وارفار 3 دریافت یا حمل کنند.

وبلاگ رسمی کالاف دیوتی اشاره کرد که تا زمانی که یک اکانت بازیکن دارای یک کاموی خاص باز شده باشد، منتقل می شود و در مدرن وارفار 3 قابل استفاده باقی می ماند. اما کامو ممکن است در سلاح هایی که با MW3 وارد شده اند قابل استفاده نباشد.

آیا اپراتورهای MW2 به Modern Warfare 3 منتقل خواهند شد؟

بله، تمام اپراتورهای قفل شده و پوسته آنها به عنوان بخشی از فرآیند مهاجرت به مدرن وارفار 3 منتقل می شوند. با این حال، اگر بازیکنی قبلاً مالک مدرن وارفار 2 نبود، اپراتورهای پایه از پیش درآمد در مدرن وارفار 3 قفل خواهند ماند. بازیکنان می توانند به راحتی چالش های مرتبط با اپراتورهای قفل شده را تکمیل کنند و قفل آنها را باز کنند تا آنها را در تیراندازی چند نفره آینده مجهز کنند.

همه پوسته‌های اپراتور، از جمله پلتفرم‌های انحصاری مانند Oni برای پلی‌استیشن، تا زمانی که حساب بازیکن باز باشد، در مدرن وارفار 3 در دسترس خواهند بود – خواه از طریق چالش‌ها، پاداش‌های رویداد، یا خریدهای بسته. این یک پیروزی بزرگ برای جامعه است زیرا هیچ کس مجبور نیست پیشرفتی را که در پیش درآمد ایجاد کرده است را از دست بدهد و می تواند از همان چیزی در یک محیط جدید لذت ببرد.

این یک مسیر هیجان‌انگیز و جدید برای کل بیس بازیکن است. زیرا اکثر بازیکنان مدرن وارفار 2 مجبور نیستند بازی مدرن وارفار 3 را از ابتدا شروع کنند و با پیشرفت قبلی خود دست بالا را خواهند داشت.

 

نوشته قبلی

کلاب در چهارمین سالگرد کالاف دیوتی موبایل باز می گردد

نوشته بعدی

ADS در کالاف دیوتی چیست؟ چگونه از آن در نبردها استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید