همه پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه فورچنز کیپ توضیح داده شد

همه Zombies Power Up ها در Warzone توضیح داده شده است

در این مقاله کوتاه، نگاهی دقیق‌تر به تمام پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه جدید Fortune’s Keep خواهیم داشت. که نه تنها می تواند به شما کمک کند تا دشمنان خود را در یک جنگ تفنگ شکست دهید، بلکه شانس شما را برای برنده شدن در یک مسابقه افزایش می دهد.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

با بازگشت مپ فورچنز کیپ ، Power Up های زامبی به Warzone بازگشته‌اند. طرفداران نقشه اصلی با زامبی‌هایی که در این جزیره در زمان‌های سخت ایجاد غوغا می‌کنند، آشنا هستند. اما این آزارهای مرگبار بدون پاداش نبود. هنگام کشته شدن، آنها اغلب آیتم های جالبی را به زمین می انداختند. که به بازیکنان کمک می کرد در طول مسابقه بر حریفان خود برتری پیدا کنند. نیازی به گفتن نیست که این زامبی ها با نسخه بازسازی شده نقشه، اما با مجموعه ای جدید از جوایز یا “Power Ups” برای جمع آوری دوباره باز خواهند گشت.

مقالات مرتبط »     همه رویدادهای جدید در فصل دوم وارزون : The Walking Dead، Dune Rule of the Fate، Year of the Dragon و …

تمام پاور آپ های زامبی در وارزون چیست؟

در زمان راه اندازی، همه پاور آپ های زامبی در وارزون در مجموع هفت مورد هستند. در اینجا نحوه کار آنها آمده است:

 • Double Points:
  این پاور آپ به مدت 60 ثانیه فعال خواهد بود. در این مدت، تمام آیتم هایی که از غارت زمین یا کشتن به دست می آورید را دو برابر می کند. علاوه بر این، امتیازی را که می توانید در طول رویدادها در حالت Resurgence کسب کنید، دو برابر می کند.
 • Full Armor:
  با برداشتن این آیتم، صفحات زره شما بلافاصله بدون نیاز به تجهیز دستی سپرها دوباره پر می شوند. این امر به ویژه در لحظات چالش برانگیز جنگ با اسلحه مفید خواهد بود. زمانی که شما در سطح بالایی از زره هستید و نیاز دارید که سریعاً دوباره سپر شوید.
 • Max Ammo:
  همانطور که از نام آن پیداست، با برداشتن این پاور آپ های زامبی در وارزون فوراً مهمات شما را به حداکثر مقدار پر می کند. اما این فقط در مورد سلاح هایی که در زمان برداشتن این پاور آپ مجهز کرده اید صدق می کند.
 • Fire Sale:
  این پاور آپ به مدت 90 ثانیه دوام می آورد. در این مدت قیمت تمام اقلام موجود در ایستگاه خرید مانند فروش سنتی آتش نشانی کاهش می یابد. اما این اثر فقط برای شما و تیم شما اعمال خواهد شد. بنابراین به شما برتری در مسابقه می دهد.
 • Looting Spree:
  پاور آپ قانونی شکنی و غلرت آیتم های جایزه را به حافظه های پنهانی که باز می کنید اضافه می کند. با این اوصاف، شانس شما برای دریافت جایزه یک آیتم معمولی بسیار بیشتر از شانس شما برای دریافت جایزه لجندری خواهد بود.
 • Zarkour:
  همچنین 60 ثانیه دوام خواهد داشت. در این بازه زمانی کوتاه، سرعت حرکت شما با سرعت تاکتیکی بی‌نهایت تقریباً 10% افزایش می‌یابد و به شما امکان بارگیری مجدد در حین دویدن را می‌دهد. با این حال، بهترین چیز در مورد این پاور آپ های زامبی در وارزون این است که تمام آسیب های سقوط را در این 60 ثانیه غیرفعال می کند.
 • Undead Sight:
  اگرچه در صورت مصرف تنها 45 ثانیه فعال می ماند، اما مزایای آن بی نظیر است. همه دشمنان (اعم از واقعی یا هوش مصنوعی) در میدان دید شما با رنگ قرمز و هم تیمی های شما با رنگ آبی مشخص می شوند. علاوه بر این، شما می توانید رد پای دشمنان خود را که به تازگی در مجاورت بوده اند، ردیابی کنید.

برای به دست آوردن همه پاور آپ های زامبی در وارزون ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در طول مسابقه در مپ فورچنز کیپ وارزون، چند زامبی را بکشید. آنها به صورت تصادفی پاور آپ ها را برای شما رها می کنند تا مصرف کنید و این مزایا را به دست آورید.

این همه چیزهایی را که باید در مورد همه پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه بازسازی‌شده Fortune’s Keep بدانید را پوشش می‌دهد. لطفاً توجه داشته باشید که این همه پاور آپ های زامبی در وارزون فقط در نسخه بازسازی شده نقشه Fortune’s Keep که در فصل 2 به بازی معرفی شده بود، در دسترس خواهند بود.

 

نوشته قبلی

رویدادهای سیزن 2 وارزون : واکینگ دد، قانون سرنوشت و موارد دیگر

نوشته بعدی

سیزن 2 وارزون موبایل : همه اپراتورها و سلاح های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید