رویدادهای سیزن 2 وارزون : واکینگ دد، قانون سرنوشت و موارد دیگر

رویدادهای سیزن 2 وارزون

همه رویدادهای جدید در فصل دوم وارزون : The Walking Dead، Dune Rule of the Fate، Year of the Dragon و …

این مقاله مختصری از همه رویدادهای سیزن 2 وارزون ارائه می دهد. این مقاله شامل تمام اطلاعات موجود مرتبط با آنها می شود.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

فصل 2 Warzone در اینجا است و جامعه Call of Duty در مورد تمام محتوای آینده برنامه ریزی شده برای این بازی هیپ شده است. شاهد تقاطع های متعدد بین نمایش های سرگرمی متعدد و سایر نهادها خواهد بود. گنجاندن این محتوا به راه اندازی رویدادهای سیزن 2 وارزون و بهتر از آن، طیف جدیدی از لوازم آرایشی اپراتور و سلاح اشاره دارد.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت کامو Rotten Inferno در وارزون و مدرن وارفار 3

رویدادهای سیزن 2 وارزون

رویداد جدید The Walking Dead

اکتیویژن یک رویداد کاملاً جدید The Walking Dead: Fear the Living را برای وارزون در طول فصل دوم اعلام کرده است. این یک ماجرای بسیار تلخ خواهد بود، با عبارت جذاب آن در یادداشت های پچ که می گوید:

“با مرده ها بجنگید، از زنده ها بترسید.”

این نقل قول کوچک به رویداد جدیدی اشاره می کند که احتمالاً دارای گیم پلی مدرن وارفار زامبی 3 است. The Walking Dead منحصراً یک نمایش زنده ماندن از زامبی ها است. از این رو، طرفداران گمانه زنی می کنند که تعداد زیادی مرده برای ورود به میدان های جنگ Warzone وجود دارد. این افزونه‌ها می‌توانند دارای سلاح‌های جدید منحصر به فرد، شخصیت‌های سخت‌گیرانه هوش مصنوعی و موارد دیگر باشند.

رویداد Dune Rule of the Fate

با قضاوت بر اساس موفقیت کراس اوور قبلی با نمایش سرگرمی محبوب Dune، اکتیویژن انتشار یک رویداد کاملاً جدید با آن را تأیید کرده است. رویداد Dune Rule of the Fate نبردی مناسب برای حماسه ها خواهد بود. در آن، شما سعی خواهید کرد “کنترل تاج و تخت سرنوشت” را در دست بگیرید.

ما انتظار داریم تعداد زیادی اپراتور جدید از Dune در این رویداد معرفی شوند. پیش از این، بسته‌های اپراتور Paul Atreides و Feyd Rautha Operator با بازخوردهای مثبت زیادی مواجه شده بودند. اگر اکتیویژن کارت های خود را به درستی بازی کند، رویداد جدید ممکن است داستان موفقیت بهتری برای به اشتراک گذاشتن داشته باشد.

تمام جزئیات درباره رویداد Year of the Dragon

فصل دوم Warzone اولین بار خواهد بود و سال جدید قمری را با صدای بلند جشن می گیرد. از جمله رویدادهای سیزن 2 وارزون ، سال اژدهاست که یک رویداد Field Rep خواهد بود. توسعه‌دهندگان تأیید کرده‌اند که در طول این رویداد یک پنجره محدود برای بازیکنان وجود خواهد داشت که بتوانند لوازم آرایشی منحصر به فرد و اقلام منحصر به فرد را در بازی به دست آورند.

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که رویداد Year of the Dragon در فصل دوم WZ با اولین پخش فصل 2 پخش شود.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت کامو Rotten Inferno در وارزون و مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

همه پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه فورچنز کیپ توضیح داده شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید