نحوه دریافت کامو Rotten Inferno در وارزون و مدرن وارفار 3

کامو Rotten Inferno

چگونه Rotten Inferno camo را در Modern Warfare 3 و Warzone دریافت کنیم؟

کامو Rotten Inferno یکی از اصلی‌ترین موارد بازگشایی در فصل دوم وارزون و مدرن وارفار 3 است. یک کاموی متحرک که دارای سبکی آتشین و مرده است که با فصلی با مضمون زامبی‌ها Call of Duty مطابقت دارد. این بازی در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۴ و طی آپدیت فصل ۲ برای هر دو عنوان در دسترس قرار گرفت.

وقتی یک گیمر سی پی کالاف دیوتی موبایل را از سایت‌ های قابل اعتمادی مانند گیفت ارزان می‌خرد، می‌تواند به‌طور تصادفی از چرخ یا همان گردونه شانس استفاده کند و تجهیزات نظامی دریافت کند.

هر فصل دارای یک لوازم آرایشی قابل باز شدن است که به بازیکنانی که با پشتکار چالش‌های هفتگی را تکمیل می‌کنند، پاداش می‌دهد. برای کسانی که دوست دارند برای باز کردن جوایز رایگان سخت روی مسابقات کنند، کاموی متحرک Rotten Inferno جایزه نهایی است. در اینجا نحوه دریافت کامو Rotten Inferno در Modern Warfare 3 و Warzone آورده شده است.

مقالات مرتبط »    نحوه باز کردن تخم مرغ عیدپاک Golden Vault در وارزون در نقشه فورچنز کیپ

نحوه باز کردن کامو Rotten Inferno در وارزون و مدرن وارفار 3 به صورت رایگان

برای باز کردن قفل کامو Rotten Inferno در وارزون و مدرن وارفار 3، باید تمام هشت چالش هفتگی را در طول فصل 2 تکمیل کنید. یا زامبی ها

برای تکمیل یک چالش هفتگی، باید حداقل پنج چالش از چالش های فهرست شده در هفته را به پایان برسانید. این کار را برای تمام هشت هفته فصل 2 انجام دهید تا Rotten Inferno در پایان فصل باز شود.

در حالی که تلاش سخت می تواند زمان بر باشد، Rotten Inferno تنها لوازم آرایشی نیست که می توانید در طول دوره آن را باز کنید. برای هر هفته تکمیل شده، یک افترمارکت پارت یا یک سلاح پایه جدید به شما پاداش داده می شود.

برای فصل 2، پیش نمایش چالش های هفته 1 نشان داد که کیت JAK Tyrant 762 در هفته اول باز می شود. این یک کیت تبدیل برای تفنگ تک تیرانداز Longbow در MW3 است.

چگونه چالش های هفتگی را در مدرن وارفار 3 پیدا کنیم؟

اگر می خواهید پیشرفت شما تا حد امکان روان باشد، باید به طور مداوم چالش هایی را که باید تکمیل کنید بررسی کنید. برای مشاهده چالش های موجود در هفته، به سادگی تب Event را از صفحه اصلی پیدا کرده و Weekly Challenges را انتخاب کنید.

از آنجا، شما باید تمام چالش های هفتگی موجود برای چند نفره، زامبی ها و بتل رویال را ببینید. جوایز هفتگی نیز باید در بالای صفحه در کنار شمارش معکوس فصل نمایش داده شوند.

 

نوشته قبلی

نحوه باز کردن تخم مرغ عیدپاک Golden Vault در وارزون در نقشه فورچنز کیپ

نوشته بعدی

رویدادهای سیزن 2 وارزون : واکینگ دد، قانون سرنوشت و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید