سیزن 2 وارزون موبایل : همه اپراتورها و سلاح های جدید

سیزن 2 وارزون موبایل

COD Warzone Mobile Season 2 : تمام اپراتورها و سلاح های جدید

 • با پچ نات های جدید برای سیزن 2 وارزون موبایل ، تعداد زیادی سلاح و اپراتور در راه شما هستند.

 • اجازه دهید نگاهی به جزئیات این سلاح ها و اپراتورهای فصل دوم Warzone Mobile بیاندازیم.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

مجموعه جدیدی از سلاح‌ها به فصل 2 وارزون موبایل راه پیدا کرده است. فصل 2 این عنوان کالاف دیوتی موجی از هیجان را در بین بازیکنان پایه ایجاد کرده است. زیرا آنها اخیراً با آغوش باز از محتوای جدید استقبال کردند. تعداد زیادی اسلحه، بتل پس جدید و تعداد زیادی به روز رسانی وجود دارد که آماده آتش زدن این فصل هستند.

مقالات مرتبط »    همه پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه فورچنز کیپ توضیح داده شد

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به اپراتورها و سلاح هایی که در سیزن 2 وارزون موبایل می آیند.

سیزن 2 وارزون موبایل

تاریخ انتشار

فصل 2 کاملاً جدید Warzone Mobile در 7 فوریه 2024 منتشر شد. این فصل با یک بتل پس هیجان‌انگیز همراه است که سلاح‌ها، اپراتورها، تنظیمات و رویدادهای جدید را به همراه دارد.

این بازی اخیراً در مناطق منتخب از جمله آلمان و مالزی به همراه سوئد، شیلی، استرالیا و نروژ به صورت نرم‌افزاری عرضه شده است. حدس زده می شود که این بازی در یک پنجره انتشار در بهار 2024 در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

سلاح های جدید

پچ نات ها به جزئیات زیادی در مورد آنچه در سیزن 2 وارزون موبایل در راه است پرداخته اند.

چهار سلاح جدید به زرادخانه Warzone Mobile پیوستند. اینها تفنگ تهاجمی BP50 (MWIII)، تفنگ دستی RAM-9 (MWIII)، تفنگ نبرد برانداز SOA (MWIII) و سلاح غوغا Soulrender (MWIII) هستند.

تفنگ تهاجمی BP50 (MWIII)

ین یک تفنگ بولپاپ همه کاره است که از مهمات 5.56 استفاده می کند. دارای آتش سریع و دقت دقیق است. آماده شوید تا حریفان خود را در فواصل متوسط تا طولانی له کنید. شما می توانید این سلاح را از طریق Sector B7 بتل پس تهیه کنید.

تفنگ دستی RAM-9 (MWIII)

این یک مسلسل دستی جمع و جور و سریع است که دارای مهمات 9 میلی متری است. برای نبردهای نزدیک بسیار مناسب است. می توانید این قفل را از طریق Sector B6 بتل پس باز کنید.

تفنگ نبرد ویرانگر SOA (MWIII)

این اسلحه دارای 7.62 گلوله و قوانین مبارزه میان برد تا دوربرد است. عقب نشینی ثابتی دارد و سرعت شلیک کندتر آن را به انتخابی مطمئن تبدیل می کند. بازیکنان می توانند آن را از طریق چالش های هفتگی باز کنند.

تفنگ غوغا Soulrender (MWIII)

این یک تیغه تشریفاتی است که در فاصله‌های نزدیک، بریده‌هایی مانند تیغ دارد. اگر به دنبال اکشن Melee قوی هستید، هیچ چیز بهتر از این نیست. این سلاح در فصل موجود خواهد بود.

اپراتورها

کیت لاسول و بلکسل جان دو به خط اپراتورها در سیزن 2 وارزون موبایل پیوستند. کیت رئیس ایستگاه در کالاف دیوتی مدرن وارفار است. او در میدان جنگ به عنوان یک اپراتور قابل بازی در دسترس است. که می توان از طریق بتل پس فصل دوم به آن دسترسی داشت. Blackcell John Doe را نیز می توان با همین فرآیند به دست آورد.

پوسته های اپراتور BlackCell که بخشی از پاس نبرد هستند به شرح زیر است:

 • John Doe
 • Rick Grimes
 • Kate Laswell
 • Soap
 • Alpine
 • Farah
 • Valeria
 • Price
 • Ghost (x2)
 • Riptide
 • Warden

 

نوشته قبلی

همه پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه فورچنز کیپ توضیح داده شد

نوشته بعدی

نحوه تکمیل تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race در وارزون در نقشه فورچنز کیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید