نحوه تکمیل تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race در وارزون در نقشه فورچنز کیپ

تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race

چگونه تخم مرغ عید پاک مسابقه زرکور را در Warzone’s Fortune’s Keep کامل کنیم؟

هدف این مقاله مشخص کردن مکان تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race و ارائه اطلاعات ضروری برای کمک به شما در تکمیل چالش در اولین تلاش و لذت بردن از جوایز مرتبط با آن است.

یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل که می تواند برای بسیاری از گیمرها از اهمیت بالایی برخوردار باشد، پاسخ به سؤالات آنها و دریافت راهنمایی برای خرید بهتر است.

در میان بسیاری از Easter egg ها در جدیدترین نقشه اضافه شده وارزون، Fortune’s Keep، تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race به عنوان یک چالش پنهان جالب برجسته است. این یک تخم مرغ عید پاک مبتنی بر پارکور است. که به مهارت های حرکتی بسیار خوبی نیاز دارد. زیرا باید در محدوده زمانی به مقاصد خاصی برسید. انجام این چالش در اولین تلاش ممکن است دشوار باشد. با این حال، آشنایی با دوره مسابقه می تواند آن را آسان تر کند.

مقالات مرتبط »    سیزن 2 وارزون موبایل : همه اپراتورها و سلاح های جدید

مراحل تکمیل تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race در وارزون در نقشه فورچنز کیپ

برای شروع تخم مرغ عیدپاک Zarkour Race، ابتدا وارزون را راه اندازی کنید و مسابقه Resurgence را در نقشه Fortune’s Keep شروع کنید. به POI Winery واقع در قسمت شرقی نقشه بروید. اگر از راه زمینی سفر می کنید، از بلندترین پشت بام بالا بروید. در صورت استقرار از طریق هوا، هدف قرار دادن روی پشت بام ذکر شده را داشته باشید و می توانید یک پرچم سفید را در آنجا پیدا کنید.

برای شروع مسابقه، دکمه بارگذاری مجدد تعیین شده خود را فشار دهید. مسابقه در اطراف کارخانه شراب سازی برگزار می شود. و پس از فعال شدن، پرچم سفید دیگری در مکان دیگری ظاهر می شود.

هدف شما رسیدن به هر پرچم متوالی در عرض شش ثانیه است. و مسابقه در پرچم هفتم به پایان می رسد. شکست منجر به راه اندازی مجدد آن می شود.

با شروع مسابقه، بپرید و به سمت شمال غربی حرکت کنید تا به پرچم اول برسید. دومی روی پشت بام سمت چپ شماست. دوباره بپرید و به سمت شمال غربی سر بخورید تا پرچم سوم را روی پشت بام دیگری بیابید.

پرچم چهارم به سمت شمال است. بنابراین در امتداد محوطه بیرونی حرکت کنید تا به آن برسید. برای رسیدن به پرچم پنجم حاضر در جهت جنوب شرقی، دوید. پرچم ششم، آن هم در جنوب شرقی، روی یک پشت بام قرار دارد. و برای رسیدن سریعتر به آنجا، دوید و از گاری نزدیک ساختمان برای پوشیدن روی پشت بام استفاده کنید.

برای رسیدن به آخرین پرچم در جهت جنوب شرقی، از پشت بام ساختمان سمت چپ بالا رفته و برای رسیدن به نقطه نهایی به سرعت بپرید.

پس از اتمام، شما تمام پاور آپ های زامبی رت پاداش خواهید گرفت.

مقالات مرتبط »    همه پاور آپ های زامبی در وارزون در نقشه فورچنز کیپ توضیح داده شد

 

نوشته قبلی

سیزن 2 وارزون موبایل : همه اپراتورها و سلاح های جدید

نوشته بعدی

نحوه دریافت CP ارزان و پوسته های رایگان در COD Mobile در حال حاضر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید