Weapon Case در وارزون و نحوه عملکرد آن در Season 1 Reloaded

Weapon Case در وارزون

Weapon Case در Warzone چگونه کار می کند؟

کالاف دیوتی قرار است هدف جدیدی از Weapon Case در وارزون را با آپدیت Reloaded فصل اول معرفی کند. این ویژگی کاملاً یک مفهوم جدید نیست و قبلاً در حالت DMZ نسخه قبلی Warzone گنجانده شده بود. اما Weapon Case برای اولین بار در حالت Battle Royale ظاهر شد.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

این به‌روزرسانی میان‌فصل نوید می‌دهد که بازیکنان را با افزودن‌های جالب مختلف، از جمله رویداد عمومی Gulag Night Vision، قرارداد Champion’s Quest و یک Covert Exfil جدید مجذوب خود کند. این مقاله تمام اطلاعات مربوط به ویژگی Weapon Case در وارزون و نحوه عملکرد آن در Season 1 Reloaded را ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »     Covert Exfil در وارزون چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

Weapon Case در وارزون (سیزن 1 ریلودد) توضیح داده شده است

معرفی Weapon Case در وارزون هیجان را به میدان نبرد اضافه می کند. زیرا بازیکنان مشتاق برای شانس به دست آوردن این آیتم منحصر به فرد مبارزه می کنند. با در دسترس بودن تنها یک Weapon Case در هر مسابقه، به یک هدف بسیار مورد توجه تبدیل می شود.

هنگامی که Weapon Case را به دست آوردید و در مسابقه پیروز شدید یا با موفقیت در اکسفیل قرار گرفتید، شما و تیمتان جوایز انحصاری دریافت خواهید کرد. با این حال، برخی از جزئیات مهم وجود دارد که باید در نظر داشت. با به دست آوردن Weapon Case در وارزون ، موقعیت مکانی شما برای همه بازیکنان حاضر در مسابقه آشکار می شود و شما را به یک هدف تبدیل می کند. در صورت حذف، سایر جوخه ها می توانند کیس را از بدن شما بگیرند و همان وضعیت مشخص شده را به ارث ببرند.

علاوه بر این، برای دریافت جوایز مربوط به کیس سلاح، باید در حالی که آن را در دست دارید، برنده مسابقه شوید. علاوه بر این، با راه اندازی به روز رسانی آینده، ویژگی جدیدی به نام Covert Exfil معرفی می شود. که به شما امکان می دهد منطقه را زودتر ترک کنید و اگر موفق به ایمن سازی کیس سلاح شوید، فرصت تاکتیکی را فراهم می کند. با این حال، این مزیت هزینه دارد. زیرا شما باید Covert Exfil را از ایستگاه خرید با قیمت بالا خریداری کنید. ذکر این نکته ضروری است که تنها پنج مورد از این exfils در هر مسابقه در دسترس خواهند بود.

Weapon Case در یک منطقه جستجوی محدود ایجاد می شود و مکان دقیق آن مشخص نخواهد شد. بازیکنان باید منطقه دایره ای تعیین شده را جستجو کنند، اگرچه جزئیات خاصی در حال حاضر ناشناخته است.

نوشته قبلی

Covert Exfil در وارزون چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

نوشته بعدی

گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 همراه با لود اوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید