Covert Exfil در وارزون چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

Covert Exfil در وارزون

Covert Exfil در Warzone چیست؟

این مقاله مفهوم Covert Exfil در وارزون را برجسته می کند.

کالاف دیوتی وارزون اخیراً پچ میان فصل جدید فصل 1 را دریافت کرده و محتوای گیم پلی جدیدی از جمله Covert Exfil را معرفی کرده است. این می تواند برای خرید راه خود از میدان جنگ یا اطمینان از پاداش های انحصاری یک کیس سلاح به جای مبارزه با جوخه های دشمن متعدد برای در اختیار داشتن آن استفاده شود.

یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

وجود یک مسیر منحصر به فرد برای خروج از لابی Warzone می تواند مسیر را برای سبک های بازی و استراتژی های جدید هموار کند. این به راحتی یکی از قابل توجه ترین ویژگی هایی است که بتل رویال اکتیویژن در کنار پلت فرم سفارشی سازی اسلحه عمیق ارائه می دهد.

با این حال، ایمن کردن آنها ممکن است دشوار باشد. زیرا آنها برای هر مسابقه محدود هستند.

مقالات مرتبط »    کالاف دیوتی موبایل Signature Attachment جدید را برای UL و New Map معرفی می کند

نحوه دریافت Covert Exfil در وارزون

روش گرفتن Covert Exfil بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار مورد نیاز پول نقد را جمع آوری کنید. و آن را از هر یک از ایستگاه های خرید خریداری کنید. توسعه دهندگان از طریق وبلاگ رسمی کالاف دیوتی اعلام کردند که در هر مسابقه فقط پنج exfil در دسترس خواهد بود تا حضور آن در زمین بازی متعادل شود.

ذکر این نکته ضروری است که قیمت دقیق این آیتم در بازی در زمان نگارش این مقاله منتشر نشده است. این exfil را فقط می توان قبل از بسته شدن Gulag فراخوانی کرد. بنابراین فقط یک پنجره کوچک برای پایه بازیکن وجود دارد تا از آن در مسابقه استفاده کند.

کاربرد Covert Exfil در وارزون چیست؟

در پست وبلاگ رسمی که حاوی اطلاعاتی در مورد محتوای گیم پلی است به Covert Exfils به عنوان “شرط برد ثانویه” اشاره می شود. که با بارگذاری مجدد فصل 1 وارد می شود. این اولین بار است که یک بتل رویال آنلاین مسیر متفاوتی دارد که می تواند برای ترک لابی استفاده شود و همچنان برنده شود.

با این حال، این برد با پیروزی Warzone یکی نیست و به هیچ وجه در Champion’s Quest به شما کمک نمی کند. این یک روش ساده exfil است که به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که می‌توانید یک قاب سلاح در مسابقه بردارید. و با زنده ماندن در لابی از پاداش‌های انحصاری آن لذت ببرید. با این حال، Covert Exfils یک لیست آمار جداگانه خواهد داشت. و دارای یک تابلوی امتیازات برای بازیکنان است تا بیشترین میزان خروج موفق را بررسی کنند.

ناشر اعلام نکرده است که آیا رتبه بالاتر در این تابلوی امتیازات پاداشی دارد یا خیر. اما ممکن است در به‌روزرسانی‌های بعدی ارائه شود. یکی از انگیزه های اصلی توسعه دهندگان این بود که بازیکنان را تشویق کنند تا با این تکنیک جدید exfil درگیری های مسلحانه بیشتری داشته باشند. به محض فراخوانی هلیکوپتر، توجه بسیاری از بازیکنان منطقه را به خود جلب می کند و در وسط بازی شروع به درگیری می کند.

علاوه بر این، تایید نشده است که تنها بازیکنی که با هلیکوپتر تماس می گیرد می تواند برای فرار وارد آن شود. بنابراین ممکن است تیم های دشمن این شانس را ربوده و غارت را برای خود بگیرند و در صورت تمایل میدان نبرد را ترک کنند.

 

نوشته قبلی

اتچمنت Signature جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 برای UL و نقشه جدید در راه است

نوشته بعدی

Weapon Case در وارزون و نحوه عملکرد آن در Season 1 Reloaded

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید