اتچمنت Signature جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 برای UL و نقشه جدید در راه است

اتچمنت Signature جدید کالاف

کالاف دیوتی موبایل Signature Attachment جدید را برای UL و New Map معرفی می کند

در این مقاله، در مورد ویژگی های اتچمنت Signature جدید کالاف دیوتی موبایل برای UL صحبت خواهیم کرد. و همچنین در مورد طراحی نقشه جدیدی که از مدرن وارفار (2019) به پورت موبایل می آید صحبت خواهیم کرد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل بازیکنان قادر خواهند بود که از طریق سفارشی ‌سازی، آیتم‌ها، اسلحه‌ها و کاراکترهای مختلف موجود در بازی را مطابق سلیقه شخصی خود تنظیم کرده و به آن‌ها پیچیدگی دهند.

جدیدترین اطلاعات لو رفته COD: Mobile، محتوای جدید و هیجان انگیزی را برای بازیکنان نشان داده است. از جمله اتچمنت Signature جدید برل صدا خفه کن، یک نقشه کاملاً جدید Gunfight و تغییرات دیگر.

مقالات مرتبط »    گردونه شانس افسانه ای سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 فاش شد

اتچمنت Signature جدید کالاف دیوتی موبایل برای UL 736

بعد از نرف هولگر، UL 736 موثرترین LMG در فصل های اخیر رتبه بندی شده بوده است. ضمیمه جدید یکپارچه سایلنسر می تواند به مسلسل سبک UL 736 (LMG) در بخش بشکه مجهز شود. اتچمنت Signature جدید کالاف دیوتی موبایل یک سرکوب کننده داخلی به سلاح اضافه می کند. که صدا و فلاش مازل را کاهش می دهد. با این حال، دقت و کنترل پس زدن را نیز اندکی کاهش می دهد. بازیکنانی که به مخفی کاری و تحرک بیش از دقت اهمیت می دهند، می توانند از این دلبستگی بهره مند شوند.

نقشه جدید – Atrium

علاوه بر این، نقشه جدید اتریوم با جمع‌آوری مسابقات Gunfight در مکان‌های بسیار نزدیک، نبرد شدید و سریعی را ارائه می‌دهد. اتریوم که در یک حیاط دلپذیر قصر با یک فواره مرکزی قرار دارد، یکی از کوچکترین نقشه هایی است که به طور خاص برای Gunfight ساخته شده است. فضاهای تنگ و خطوط دید مسدود شده، حرکات سریع و قاطع و اقدامات بی وقفه را وادار می کند.

طرح دهلیز ساده است و چشمه و درخت کوچک آن پوشش کافی را فراهم می کند. بازیکنان بلافاصله در دید دشمنان در طرف مقابل تخم ریزی می کنند. با چنین نقشه کوچک و تصادفی بودن بارگیری Gunfight، هیچ استراتژی واحدی بر همه چیز حاکم نیست. با این حال، سلاح های دور نزدیک مانند شاتگان و SMG در اینجا رشد می کنند. پوشش و زمان بندی خوب بدون توجه به بارگذاری شما بسیار مهم هستند.

اتریوم چیزی کاملاً متفاوت از نقشه های موجود ارائه می دهد. بازیکنانی که از همان رفتار قدیمی خسته شده اند باید این تغییرات را نفس تازه ای بدانند.

با این حال،

برای UL، ویژگی های دقیق پیوست هنوز فاش نشده است. علاوه بر این، پچ یادداشت‌های فصل 1 جدید قبلاً نشان داده شده است که در آن ARها و SMGهای بیشتری طرفداران زیادی پیدا می‌کنند. اگرچه UL به عنوان یک سلاح قابل اعتماد برای بازیکنان لنگر حفظ شده است، اما احتمال اینکه همچنان در متا تغییر موثر باشد زیاد است.

 

نوشته قبلی

گردونه شانس افسانه ای سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 فاش شد

نوشته بعدی

Covert Exfil در وارزون چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید