گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 همراه با لود اوت

گان های برتر سیزن 1 کالاف

تفنگ های برتر با بارگیری در COD: Mobile Season 1 (2024)

  • در اینجا بهترین گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 برای تسلط بر نقشه های رتبه بندی شده آمده است. از LMG گرفته تا تک تیراندازها!

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل در سال 2024 پس از تغییرات اخیر تعادل فاش شدند. تفنگ ساچمه ای R9، PDW، Cordite، CBR و QQ9 SMG، تفنگهای تهاجمی LK24 و KN44 و UL736 LMG همگی از موارد افتخاری هستند. با این حال، آنها توسط اسلحه های دیگر با قدرت بهتر پیشی گرفته اند.

مقالات مرتبط »    Weapon Case در وارزون و نحوه عملکرد آن در Season 1 Reloaded

گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 همراه با لود اوت

5) UL-736

UL-736 LMG در رتبه 5 گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 قرار دارد. با بهترین پتانسیل 3 ضربه ای دوربرد و یک پیوست امضای جدید که اکنون از رویدادهای فصلی قابل باز شدن است. این یک گزینه عالی برای کاهش سرعت و قفل کردن بخش هایی از نقشه است.

4) Fennec

Fennec SMG با پوسته افسانه ای صحیح رتبه 4 را دارد. یکی از بهترین زمان های بالقوه برای کشتن از نزدیک را دارد. با این حال، به دلیل پس زدن و پخش شدن گلوله که نیاز به هدف گیری دقیق دارد، کنترل آن می تواند دشوار باشد.

3) LW3-Tundra

تک تیرانداز جدید Tundra Bolt-Action به شماره 3 گان های برتر سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 می رسد. LW-3 Tundra با پیشی گرفتن از سایر تک تیراندازها در سرعت شلیک، سرعت ADS، حرکت، ضرب کننده آسیب و موارد دیگر، بر همه چی تسلط دارد و هنوز هم می تواند با یک شلیک بکشد.

2) DR-H

در رتبه دوم، تفنگ تهاجمی DR-H که اخیراً ضربه خورده است، قرار دارد. که بلافاصله در فاصله نزدیک به یک کابوس تبدیل شده است. به یاد داشته باشید که OTM برای به نمایش گذاشتن پتانسیل کامل این زیبایی 3 شات ضروری است.

1) HVK

حفظ بهترین نقطه کلی HVK-30 با خشاب کالیبر بزرگ است. با سرعت آتش سریعتر از DRH، بر زمان کشتن در همه محدوده ها غالب است. علیرغم اینکه لایق یک nerf است، به عنوان بهترین تفنگ در گسیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 به تسلط خود ادامه می دهد. همچنین اگر در مبارزه از نزدیک راحت تر هستید، می توانید Monolithic را با Tactical Suppressor تعویض کنید.

قطعات اصلی مانند AMAX و Switchblade هنوز جایگاه خود را حفظ کرده اند. اما سلطه گران جدیدی مانند Tundra و DR-H با مجله OTM ادعای خود را به عنوان اسلحه های درجه یک مطرح کرده اند. با پیوست های جدید و تنظیم در افق برای سلاح های متعدد، به نظر می رسد که چشم انداز در طول فصل به تکامل خود ادامه دهد.

 

نوشته قبلی

Weapon Case در وارزون و نحوه عملکرد آن در Season 1 Reloaded

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید