رویداد The Haunting وارزون 2 چه زمانی آغاز می شود؟

تاریخ و زمان انتشار رویداد Warzone 2 The Haunting برای همه مناطق

رویداد The Haunting وارزون 2 قرار است در فصل ششم بازی برگردد.و حال و هوای هالووین را هم به حالت بتل رویال و هم به Modern Warfare 2 بیاورد. این رویداد به بازیکنان یک نگاه اولیه به تمام محتوای جدیدی که به بازی می‌آیند قبل از بازی بسیار بالا می‌دهد. نسخه پیش بینی شده Modern Warfare 3 منتشر خواهد شد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

The Haunting دارای بازگشت حالت‌های محبوب از تکرارهای قبلی مانند Zombie Royale، یک Vondel بازطراحی شده، بسیاری از نقشه‌های چندنفره MW2، سلاح‌های جدید و مجموعه‌ای از موارد با مضمون هالووین برای بازیکنان خواهد بود. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره تاریخ و زمان انتشار رویداد Warzone 2 The Haunting برای همه مناطق بدانید.

مقالات مرتبط »    رفع خطای Goldflake error وارزون 2 ؛ دلایل احتمالی و موارد دیگر

تاریخ انتشار رویداد The Haunting وارزون 2 پیش بینی می شود

طبق وبلاگ رسمی Call of Duty، با نزدیک شدن به 17 اکتبر 2023 (سه شنبه، ۲۵ مهر)، که تاریخ راه اندازی آن در نظر گرفته شده است، رویداد The Haunting محبوبیت بیشتری پیدا می کند. انتظار می رود که به روز رسانی رویداد در ساعت 9 صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز شود. پس از شروع، بازیکنان Warzone در سرتاسر جهان می توانند با سر به یک تغییر پارادایم با پیچ و تاب وحشتناک شیرجه بزنند.

مطابق با جشن بین‌المللی هالووین، این زمان‌بندی محیطی را برای گیمرها تنظیم می‌کند که کاملاً در هاله وهم‌آور این رویداد غوطه‌ور شوند. تاریخ انتشار هدفمند و زمان های مربوطه برای مناطق مختلف جهانی به شرح زیر است:

  • US West Coast: October 17, 9 am PT
  • US East Coast (Including Illinois): October 17, 12 pm ET
  • UK: October 17, 5 pm BST
  • Central Europe: October 17, 6 pm CET
  • Moscow: October 17, 7 pm MSK
  • India: October 17, 9:30 pm IST
  • China: October 18, 12 am CST
  • Japan: October 18, 1 am JST
  • Australia: October 18, 3 am AEDT
  • New Zealand: October 18, 5 am NZDT

چه محتوایی در Warzone 2 The Haunting وجود دارد؟

رویداد The Haunting نوید بسیاری از محتوای جدید، از جمله نقشه‌ها، حالت‌ها، اپراتورها و نقشه‌های سلاح را می‌دهد که همگی از فصل هالووین الهام گرفته شده‌اند. این رویداد کراس اوورهای مختلف اپراتور را در Modern Warfare 2 و WZ2 ارائه می کند تا از حال و هوای هالووین استفاده کنید. شخصیت‌هایی از برنامه‌های تلویزیونی محبوب، فیلم‌ها، کتاب‌های کمیک و حتی مانگا در این کراس اوورها ظاهر می‌شوند.

شما متوجه تغییر بزرگی در المزره در The Haunting: Operation Nightmare در Warzone 2 خواهید شد. Resurgence Vondel همچنین یک تغییر شبانه را تجربه خواهد کرد. زیرا این نقشه ها اکنون شامل یک نوع شبانه با روح هالووین هستند. حالت زامبی رویال با زمان محدود در رویداد WZ2 به همراه ویژگی‌های جدید و عناصر ارزشمند نسخه‌های قبلی بازخواهد گشت.

 

نوشته قبلی

10 حقیقت برتر کالاف دیوتی که ممکن است ندانید

نوشته بعدی

Sliding در کالاف دیوتی موبایل : آموزش کامل نحوه اسلاید کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید