رفع خطای Goldflake error وارزون 2 ؛ دلایل احتمالی و موارد دیگر

Warzone 2 “خطای Goldflake”: نحوه رفع، دلایل احتمالی و …

این مقاله راه‌حل‌های احتمالی رفع خطای Goldflake error وارزون 2 را ارائه می‌کند.

Call of Duty Warzone 2 دارای یک خطای جدید به نام Goldflake است. که مانع از ورود بازیکنان به حساب هایشان می شود. این می تواند مشکل ساز باشد. زیرا می تواند بازیکنان را از مسابقات زنده جدا کند و باعث از دست دادن پیشرفت ذخیره نشده شود. Activision ممکن است از این مشکل آگاه باشد و می تواند یک پچ برای رفع دائمی این خطا منتشر کند. سازنده معمولاً با نام‌های خطای مختلف به بازی کد می‌نویسد تا به راحتی مشکل را شناسایی کند. به نظر می رسد خطای Goldflake Warzone 2 مربوط به سرورهای رسمی باشد و چیزی نیست که مستقیماً از طرف بازیکن قابل رفع باشد.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

با این حال، چند روش را می توان برای اتصال به بازی امتحان کرد و تا زمانی که یک آپدیت رسمی در دسترس نباشد، بازی کرد.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه نصب وارزون روی PS5

نحوه رفع خطای Goldflake error وارزون 2

در اینجا چند راه حل وجود دارد که می توانید سعی کنید یک اتصال قوی به سرورهای رسمی Activision برقرار کنید.

  • بازی خود را مجدداً راه اندازی کنید و سپس سیستم خود را برای یک جلسه بازی جدید به طور کامل راه اندازی مجدد کنید. این بازی ممکن است به دلیل غیرفعال بودن برای مدت طولانی ارتباط خود را از دست بدهد.
  • اتصال شبکه خود را مجدداً راه اندازی کنید، زیرا می تواند به حل مشکلات ناپایداری در سمت پخش کننده کمک کند.
  • همچنین می‌توانید وب‌سایت‌های مختلف را برای اطلاعات در مورد وضعیت فعلی سرور و در صورت آفلاین بودن آنها بررسی کنید.
  • همچنین باید هنگام اتصال به سرورهای رسمی چند بار دوباره تلاش کنید تا یک اتصال پایدار برقرار کنید.

ذکر این نکته مهم است که اینها اصلاحات رسمی برای رفع خطای Goldflake error وارزون 2 نیستند. و طبق گزارش ها برای چند بازیکن در جامعه کار کرده است. اینها تضمینی برای کار کردن نیستند، اما گاهی اوقات تا زمانی که یک تعمیر رسمی وجود نداشته باشد، می توانند کمک کنند.

دلایل احتمالی

خطای Goldflake در Warzone 2 نشان می دهد که سرورهای رسمی بازی تحت بار سنگین هستند و اتصالات خود را با سیستم های کاربر قطع می کنند. به نظر می رسد این مشکل قطع ارتباط مستقیماً با بازی مرتبط است و ممکن است به دلیل افزایش ناگهانی بازیکنان رخ داده باشد. چنین مشکلی همچنین می تواند ناشی از تعمیر و نگهداری سرور باشد زیرا بخشی از سیستم آفلاین می شود و بار کلی بین سایرین تقسیم می شود.

بازیکنان همچنین می توانند منتظر رفع خطای Goldflake error رسمی باشند. تا زمانی که توسعه دهنده مشکل را حل کند و پس از آن وارد بازی شود. این تضمین می‌کند که جامعه بهترین تجربه گیم‌پلی را بدون هیچ گونه مشکل قطعی دریافت می‌کند.

توسعه دهنده ممکن است از این مشکل قطع شدن سرور آگاه باشد. زیرا به نظر می رسد خطای Goldflake مربوط به سمت سرور باشد. با این حال، مشکل دقیق ایجاد این کد خطا نامشخص است و به طور رسمی اعلام نشده است. تیم توسعه‌دهنده ممکن است به‌محض کشف مشکل ریشه، به‌روزرسانی را منتشر کند.

 

نوشته قبلی

حالت Undead Siege Zombie به سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل باز می گردد

نوشته بعدی

بهترین سلاح های سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با Builds

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید