بهترین سلاح های سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با Builds

5 انتخاب برتر تفنگ با ساخت برای COD: Mobile Season 8

در این مقاله، به بررسی بهترین سلاح های سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با Builds می‌پردازیم. و آمار و مزیت‌های هر کدام را با loadout بررسی می‌کنیم. آخرین فصل در Call of Duty Mobile تغییر قابل توجهی در متای سلاح های بازی ایجاد کرده است. مهم‌تر از همه، CBR4، که زمانی یک نیروی غالب در بازی بود، تا حدی عصبی شده است که دیگر برتری ندارد.

با توجه به مزایای ارزشمند این سایت، خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان را به گیمرها پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین سلاح های سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با Builds

5. XPR و SKS: The Precision Snipers

 • XPR:
  این تک تیرانداز دارای 292 میلی ثانیه زمان تبلیغات و برد 32 متری یک شلیک به سر، سینه و بازوها است. این برای تک تیراندازهای تهاجمی عالی است و قابلیت کشتن بی نهایت دو گلوله با فاصله شلیک سریع 375 میلی ثانیه و بدون پس زدن را ارائه می دهد.

   

 • SKS:
  اگرچه یک تک تیرانداز تک تیرانداز نیست، SKS برای ارسال هرزنامه ایده آل است. با فاصله آتش 165 میلی ثانیه و برد بی نهایت دو شلیک کشتن، برای تیراندازی دقیق دوربرد عالی است.

مقالات مرتبط »    افشاگری های سیزن 9-8 کالاف دیوتی موبایل : Mythic CX9 ، بازگشت Undead Siege Zombie Mode و …

4. PP-19 Bizon: گزینه دوستانه مبتدی

PP-19 Bizon یک SMG همه کاره و کاربرپسند بدون لگد، مجله بزرگ، BSA مناسب، تحرک خوب و برد چهار گلوله 42 متری چشمگیر است. این برای بازیکنانی که به دنبال یک سلاح قابل اعتماد و بخشنده هستند عالی است.

3. KN 44 و LK 24: تطبیق پذیری برای پیروزی

 • KN 44:
  با تحرک و تطبیق پذیری بهتر، KN 44 یک تفنگ تهاجمی همه جانبه است. این یک انتخاب عالی برای بازیکنانی است که می خواهند با سبک های مختلف بازی سازگار شوند.

   

 • LK 24:
  این اسلحه برای کسانی که الگوی عقب نشینی کمی راحت تر، فلنچ کمتر و BSA بهتر را ترجیح می دهند، عالی است. این برای تعاملات دوربرد طراحی شده است.

2. Fennec و QQ Nine: اسپیدسترهای نزدیک برد

 • Fennec:
  با سرعت شلیک خیره کننده 1111 گلوله در دقیقه، در نبردهای نزدیک برتری دارد. دقت هیپ فایر و سرعت آتش سریع آن را از نزدیک به یک جانور تبدیل کرده است.

   

 • QQ Nine:
  با سرعت شلیک کمی کمتر در 800 دور در دقیقه، هنوز یک انتخاب عالی برای نبردهای دور نزدیک است. این قابلیت اطمینان و آسیب زیادی را در شرایط سخت فراهم می کند.

1. HVK 30: قهرمان آماری

شاید HVK 30 به دلیل ویژگی های عجیبش ساده ترین اسلحه نباشد، اما از نظر آماری، یکی از بهترین اسلحه های بازی است. اگر بتوانید بر ویژگی های منحصر به فرد آن تسلط پیدا کنید، نیرویی است که باید با آن حساب کرد.

مدعی جدید – آرگوس

تفنگ ساچمه ای کاملا جدید آرگوس اسب تاریک فصل است. در حالی که نیروگاه جدید کاملاً آماده است تا متا را با بردی شبیه به تیراندازی تکان دهد، بیایید ببینیم بعد از nerf در کجا قرار دارد.

نتیجه گیری

بهترین سلاح های سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با Builds دستخوش دگرگونی قابل توجهی شده است. و CBR-4 تسلط خود را از دست داده است. این سلاح‌های برتر طیف متنوعی از گزینه‌ها را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. که می‌توانند سبک‌های بازی و ترجیحات مختلف را انتخاب کنند. چه طرفدار تک تیراندازی دقیق، چه تسلط بر فاصله نزدیک یا تطبیق پذیری همه جانبه باشید، یک سلاح در این لیست برای شما وجود دارد. بنابراین، وارد میدان نبرد شوید و یکی را پیدا کنید که مناسب استایل شما باشد.

 

نوشته قبلی

رفع خطای Goldflake error وارزون 2 ؛ دلایل احتمالی و موارد دیگر

نوشته بعدی

تغییرات کالاف دیوتی موبایل از سرور تست سیزن 9 عمده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید