Sliding در کالاف دیوتی موبایل : آموزش کامل نحوه اسلاید کردن

چگونه در Call of Duty Mobile اسلاید کنیم؟

بازیکنان ممکن است متوجه شده باشند که چالش این هفته شامل سه بار Sliding در کالاف دیوتی موبایل است. اما همه آنها نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند.

در بازی Call of Duty: Mobile، بازیکنان ممکن است متوجه شده باشند که برخی از ویژگی‌ها در طرح کنترل تا حدودی در برنامه آنها نسبت به سایرین کمتر آشکار است. حتی با وجود مزیت اضافی استفاده از کنترلر، همیشه نحوه انجام اقداماتی که بازیکنان به آن عادت دارند، مشخص نیست و یکی از این ویژگی‌ها کشویی است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

این هفته در Call of Duty: Mobile یکی از چالش های هفتگی این است که 3 بار در یک مسابقه چند نفره اسلاید کنید. در حالی که ممکن است بازیکنان دویدن و تیراندازی را به عنوان سبک بازی خود ترجیح دهند، غیرقابل پیش بینی بودن سر خوردن می تواند مزایای بی شماری را به همراه داشته باشد.

مقالات مرتبط »    تغییرات کالاف دیوتی موبایل از سرور تست سیزن 9

نحوه Sliding در کالاف دیوتی موبایل

Tencent، توسعه دهندگان Call of Duty: Mobile، مراقب بودند که بیشتر قابلیت های اصلی نسخه های کنسول و رایانه شخصی را به Call of Duty: Mobile بیاورند. نسخه 2019 بازی Call of Duty: Modern Warfare سنت لغزشی را که در Black Ops 4 آغاز شد، ادامه داده است، و خوشبختانه Call of Duty: Mobile به شکل متفاوتی ظاهر نشده است.

خوشبختانه، لغزش تنها سنتی نیست که در Call of Duty: Mobile ادامه دارد. برای اجرای یک اسلاید، بازیکنان باید در حین دویدن روی دکمه خمیده ضربه بزنند. این باعث می شود آنها وارد یک اسلاید شوند که می تواند برای موارد مختلف بسیار مفید باشد و می تواند فقط لبه Call of Duty: بازیکنان موبایل برای ایجاد یا شکستن پیشرفت های خود باشند.

مزایای Sliding در کالاف دیوتی موبایل

درست مانند Black Ops 4، لغزش در Call of Duty: Mobile یک راه بسیار موثر برای جاخالی دادن از آتش مقابل است که به بازیکنان این شانس را می دهد که یک ضربه کشویی پر زرق و برق داشته باشند. هنگامی که بازیکنان خود را زیر آتش شدید می‌بینند، سر خوردن می‌تواند غیرقابل پیش‌بینی باشد و به بازیکنان کمک کند تا کنترل ناگهانی بر روی یک آتش‌بازی به دست آورند.

این مزیت در واقع دو برابر است، زیرا لغزش برای بازیکنانی که در حال پیشروی در زمین به سمت پوشش هستند عالی است. درست مانند یک دونده در بیسبال که به داخل یک پایه می‌رود، بازیکنان Call of Duty: Mobile می‌توانند در پوششی قرار بگیرند که به آنها پناهگاه امنی در برابر هجوم گلوله‌ها می‌دهد، ویژگی که بدون شک برای تازه‌کارها و کهنه‌کارها مفید خواهد بود.

Call of Duty: Mobile هم اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است.

 

نوشته قبلی

رویداد The Haunting وارزون 2 چه زمانی آغاز می شود؟

نوشته بعدی

رویداد هالووین The Haunting وارزون 2 : تاریخ ها، کراس اوورها و حالت های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید