همه مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها

همه لوکیشن های Wall Buy در Modern Warfare 3 Zombies

یافتن مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها برای بقای شما ضروری است. یکی از ویژگی‌های بازگشتی در حالت زامبی، وال بای به شما امکان می‌دهد در بازی سلاح بخرید. در حالی که کالاهای آن گران‌تر از Mystery Box هستند، اغلب سلاحی که تبلیغ می‌کند تضمین می‌شود.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

Wall Buy سلاح های ارزشمندی را در بازی فراهم می کند. پس مهم است که بدانید چگونه آنها را پیدا کنید. وقتی به نقشه نگاه می‌کنید، به نظر نمی‌رسد که در حین حرکت ظاهر شوند. در اینجا نحوه یافتن مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها و کسب مزیت قابل توجه در بازی آمده است.

مقالات مرتبط »    خطای Fetching Online Profile وارزون : راه حل های ممکن، دلایل و موارد دیگر

چگونه می‌توان همه مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها را پیدا کرد؟

مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها بسیار زیاد هستند و بطور تصادفی در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند. خوشبختانه این مکان ها ثابت هستند و در صورت نیاز به سلاح خاصی همیشه می توانید آنها را بررسی کنید.

وقتی به نقشه ها می روید، Wall Buys ممکن است به صورت مربع های سفید توزیع شده در منطقه ظاهر شود. با این حال، پس از بزرگ‌نمایی، می‌توانید هر مکان وال بای را که به‌عنوان یک تفنگ دستی کوچک علامت‌گذاری شده است ببینید. هر کدام از این مکان‌ها سلاحی را ارائه می‌کنند که می‌توانید آن را خریداری کنید. از Uncommon تا Rare.

مکان‌های وال بای در قسمت بیرونی نقشه‌ها به احتمال زیاد حاوی سلاح‌های غیر معمول یا کمیاب هستند. که می‌توانید با قیمت ارزان خریداری کنید. این سلاح ها معمولاً 1000-2000 Essence قیمت دارند. همانطور که به سمت مرکز نقشه می روید، متوجه می شوید که Wall Buys حاوی سلاح های ارزشمندتر و کمیاب تری است. که قدرتمندتر هستند اما قیمت بالایی دارند. با این کار، مهم است که قبل از رفتن به سمت این مکان‌ها روی نقشه، Essence بیشتری جمع کنید.

بازیکنان در مورد سلاح‌ها اولویت‌های متفاوتی دارند. اما مناطقی در نقشه وجود دارد که می‌توان آن‌ها را مکان‌های Wall Buys عالی در نظر گرفت. در بالای نقشه در منطقه Popov Power، مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها را پیدا خواهید کرد. که گزینه‌های بیشتری برای سفارشی کردن زرادخانه شما فراهم می‌کند. همچنین به ویژه برای ماموریت های روزانه و داستانی مفید است.

یکی دیگر از مکان های عالی Wall Buy در پایین سمت چپ نقشه است که دارای نقاط زیادی برای خرید سلاح در اطراف است.

این راهنما همه مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها را کامل می‌کند.

 

نوشته قبلی

خطای Fetching Online Profile وارزون : راه حل های ممکن، دلایل و موارد دیگر

نوشته بعدی

نحوه یافتن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید